Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1997 з 3000 ПершаПерша ... 9971497189719471987198819891990199119921993199419951996199719981999200020012002200320042005200620072047209724972997 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 39 921 по 39 940.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #39921

    Реєстрація
    17 липень 2013
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    5 277

    Типово

    Цитата Допис від Самолет Переглянути допис
    1. Петя - не мой.
    2. Сколько времени отводишь Зеленому? Месяц уже прошел. Сто дней? Двести? Год? Когда можно будет оценивать его деятельность? На твой взгляд, ибо я уже оценил(с меня назначения Баканова достаточно).
    давайте не терять чувство реальности

    пройдут выборы - это месяц. пройдут переговоры и создастся парламентское большинство - еще месяц.
    поступят законы - пройдут законные процедуры

    четыре месяца - в ноябре станем спрашивать с Зеленского почти по-серьезному...

    реально спрашивать с Зеленского станем в январе 2020

    это объективно

  2. #39922
    Аватар для _FoX_
    Реєстрація
    11 травень 2012
    Дописів
    54 738

    Типово

    Цитата Допис від Long Переглянути допис
    Ну так покажи пример... Спаси Украину хотябы от проишествий.
    Так тыж даже этого сделать неможеш... Блохи у тебя нетой системы очевидно.
    Кого ты спас, суперменспасатель?
    Кто тебя серьезно воспринимает с твоими "знаниями" о фотосинтезе?
    Приспустись.

  3. #39923

    Реєстрація
    08 серпень 2012
    Дописів
    7 619

    Типово

    Цитата Допис від _FoX_ Переглянути допис
    ))
    Сейчас придет Юрик и все объяснит
    Невже ці усі підприємства - Медведчука ?!?!
    Ну тоді немає слів.

  4. #39924

    Реєстрація
    17 липень 2013
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    5 277

    Типово

    Цитата Допис від Самолет Переглянути допис
    Бред какой-то. Случайный набор слов. Каким боком тут я? Мой вывод: пить меньше нужно!
    так - пейте меньше ...

    каким Вы боком? так Вы же сами агитировали и за глуховерей и за порошенок .... пять лет их терпели. ...забыли?

    а теперь кричите как потерпевший - "страну теряем на глазах" (с) !!)))
    Самому не смешно? ((

  5. #39925

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від _FoX_ Переглянути допис
    Кого ты спас, суперменспасатель?
    Кто тебя серьезно воспринимает с твоими "знаниями" о фотосинтезе?
    Приспустить.
    Чудно...
    Я могбы похвастатся некоторыми своими подвигами)) Но небуду. Защита Украины по твоей версии дело позорное.
    Нехочу позорится просто))

  6. #39926
    Аватар для _FoX_
    Реєстрація
    11 травень 2012
    Дописів
    54 738

    Типово

    Цитата Допис від Long Переглянути допис
    Чудно...
    Я могбы похвастатся некоторыми своими подвигами)) Но небуду. Защита Украины по твоей версии дело позорное.
    Нехочу позорится просто))
    Не видела ни одного хвастливого героя.
    Хвастливых балаболов видела предостаточно.

  7. #39927
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  8. #39928
    Аватар для _FoX_
    Реєстрація
    11 травень 2012
    Дописів
    54 738

    Типово

    Это от бессилия.

  9. #39929

    Реєстрація
    08 серпень 2012
    Дописів
    7 619

    Типово

    Цитата Допис від _FoX_ Переглянути допис
    ))
    Сейчас придет Юрик и все объяснит
    Та ні, він молодець що оту брехню притяг сюди.
    Тут цікаві речі можна побачити .
    Ось дивиться що в тій табличці про партію Пороха написано :

    МИКОЛАЇВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" 10.08.2001 №11
    Талпа Михайло Володимирович 54020, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛ., місто МИКОЛАЇВ, ВУЛИЦЯ ДАЛЯ, будинок 22-А.
    Основатели компании 26029188 : ВАДАТУРСЬКИЙ АНДРИЙ ОЛЕКСИЙОВИЧ.

    А Хто це - Водатурський ?

    Вадатурський Андрій Олексійович
    Обраний по: Виборчому округу №130
    Регіон: Миколаївська область
    Фракція: Член депутатської фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
    Посада: Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин .

    Ага, сам собі зареєстрував осередок БПП.
    Що ж, знайома пісня :
    "Сам п'ю, сам гуляю, сам стелюся сам лягаю".

    А зараз цей Водатурський мабуть переписує БПП на "Європейська Солідарність" ?
    НЕ вгадали.
    Зараз він співає іншу пісню : "Я хату покинув, пішов воювати ..".

    Зараз він :
    Вадатурський Андрій Олексійович Самовисування, ОВО №130
    народився 11 квiтня 1973 року в селі Трикратне Вознесенського району Миколаївської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Миколаєві, судимість відсутня, самовисування.

    Зараз він - безпартійний.

    Ось вам і уся правда : від Порошенка у Миколаєві відмовився засновник
    компанії "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ".

    Розумна мабуть людина, бо швидко зрозумів що з таким брендом як Порох до Ради-2019 не впихнешся.

  10. #39930
    ФЫФЕВР
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Самолет Переглянути допис
    Це хто ліхтарі завішає "продажними"? Ота сама більшість??? Ги-и!!! Більшість - вона інертна! Більшість не робить революцій, навіть винаходів наукових не робить! Більшість завжди потребувала щоб нею керували! Казали їй що треба робити! Так було завжди. Сьогодення не виключення: сьогодні телевізор сказав більшості хто друг а хто ворог. А що залишилося там, по ту сторону екрану, більшість не цікавить.
    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Дурня.
    ХТО вийде вішати?
    ВИ? Або оті 73%?
    Зараз зелені мочать Кличка. Смачно так. Кожен день. Бо розуміють, що осінь близько. А Київ вирішальне місто. І треба щоб на Київі сидів той, хто віддасть наказ в час Х стріляти.
    Ні звичайно. Більшість то дурне інертне стадо чуханів, з однією мрією, що зеленими соплями тече в іх макитрах- ХАЛЯВА.
    Але це біомаса. Гумус. Вони завжди сиділи біля ТВ, в кращему випадку на форумах та тупо мичачи обсірало активну меньшість.
    Вони завжди були. Завжди та всюду є. завжди будуть. То бидло. бидло не є образою. бидло- то потенційни раби, холопи. Ну я к підоРашка.
    А меньшість, ті що будуть судити (не вішати а судити), ця меньшість поки спокійно, но вже сцеплюючи зуби спостерігає. А коли настане час, вони будуть знати, що їм робити.
    Цей Майдан вже не буде таким як Майдан Гідності. Новий Майдан буде очистним. Дезінфекційним.Жорстоким та свсе ж справедливим.

  11. #39931

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від _FoX_ Переглянути допис
    Не видела ни одного хвастливого героя.
    Хвастливых балаболов видела предостаточно.
    Война выглядит совсем нетак как рисует ее тебе воображение)) Героями ты небось любовников считать привыкла???
    Вот и не отвлекайся. А мы поржем о своем тихо и без тебя, вспоминая свои "подвиги"

  12. #39932

    Реєстрація
    08 серпень 2012
    Дописів
    7 619

    Типово

    Цитата Допис від ФЫФЕВР Переглянути допис
    ... А коли настане час, вони будуть знати, що їм робити.
    Цей Майдан вже не буде таким як Майдан Гідності. Новий Майдан буде очистним. Дезінфекційним.Жорстоким та свсе ж справедливим.
    Вологі мрії.
    Порошенко чітко показав усім : за розстріли Майдану НІКОГО НЕ КАРАЮТЬ.
    Твердо усвідомлючи це який же чудак ризикне вийти на майдан ЗА ідола-Пороха ?

  13. #39933

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від Igor K Переглянути допис
    Вологі мрії.
    Порошенко чітко показав усім : за розстріли Майдану НІКОГО НЕ КАРАЮТЬ.
    Твердо усвідомлючи це який же чудак ризикне вийти на майдан ЗА ідола-Пороха ?
    Еще один фантазер...
    А який чудак рискнул остановить сруццких в 2014??? Неужто нашлись такие недоумки??!

  14. #39934
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    А можно запитати?
    Які такі натяки в вас є, що Вован буде щось розгрібати?
    От ЩО він вже почав ?
    В якій сфері?


    він не покладаючи рук папірці підписує - то про розпуск вр, то про відміну указів, тепер от про скорочення міністерств ))) Хайп він такий хайп, все по науці припизнутих ейчарів - якщо нема в активі нічого, роби вигляд , що ти праціюєш))) Для бидла саме те, що треба ))))

    Весь мир до основанья мы разрушим, а затем... (здесь подключается хор Швондера, токо он пел, а этот пером-топором махает, но суть одна, быдлу не понять)))))
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  15. #39935
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від _FoX_ Переглянути допис
    Не видела ни одного хвастливого героя.
    Хвастливых балаболов видела предостаточно.
    Тю тупица, то само пишет - кого ты спас, а когда человек не повелся, высер абиженной лисицы про хвастливых балаболов и скромных героев. Думай-те, перед тем как спрашивать, готовы ли вы к невдобному ответу ))))

    кстати, Жду когда сценаристы подписываний преЗерватива выдохнутся и уже нечего станет подписывать, он начнет наконец заниматься внешней политикой? Так и вижу их, этих новых лиц:
    - ну шо, что еще можно сделать, шоб ничего не сделать?
    - а давай отменить какие нибудь указы?
    - а давай!
    - а сегодня шо? а давай, а давай подпишем указ про сокращение этих, как их, мине... минни... министерств, о!
    - а давай!
    - а сегодня шо? о, давай Саакашвили гражданство дадим!
    - а давай!

    дали буде, быдло!
    Можно и путьке гражданство дать, смешно же! Идею - дарю!
    Востаннє редагував Пролісок: 25.06.2019 о 00:19
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  16. #39936
    Аватар для _FoX_
    Реєстрація
    11 травень 2012
    Дописів
    54 738

    Типово

    Цитата Допис від Long Переглянути допис
    Война выглядит совсем нетак как рисует ее тебе воображение)) Героями ты небось любовников считать привыкла???
    Вот и не отвлекайся. А мы поржем о своем тихо и без тебя, вспоминая свои "подвиги"
    Не проецируй своих любовников на других, девонька.
    И хватит уже меня цитировать. Не намерена поддерживать этот разговор о тебе.
    Тут не об этом тема.

  17. #39937
    Аватар для _FoX_
    Реєстрація
    11 травень 2012
    Дописів
    54 738

    Типово

    Цитата Допис від Пролісок Переглянути допис
    Тю
    Достаточно, что вы проявили свое мышление, достойное вступления в Евросоюз.

  18. #39938
    ФЫФЕВР
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Igor K Переглянути допис
    Вологі мрії.
    Порошенко чітко показав усім : за розстріли Майдану НІКОГО НЕ КАРАЮТЬ.
    Твердо усвідомлючи це який же чудак ризикне вийти на майдан ЗА ідола-Пороха ?
    Яке ж ви дурнуВате.
    Читайте зліва направо.
    1. Якщо буде новий Майдан, якщо це буде саме Майдан, так, ті хто буде з іншого боку барикад, вони будуть стріляти. Жорстко розігнати та розстріляти, буде спроба.
    Та країна змінилась.
    З дерев/яними щитами під кулі вже не підуть. А у відповідь полетять не тільки кулі, і не тільки з барикад.
    2.Забудьте вже про Порошенко. Він доволі м'яка людина, стиснута з усіх сторін обставинами. Той хто очолить новий спротив, він буде вільним від забоєязань та не перейматимиться такими дрібницями як Эвропейська "озабоченность". Це буде жорстка людина дії.
    3. Та від'єбіться ви вже зі своїм фетішем-Порощенко.
    4. Дивись п.3 знов і знов.

  19. #39939
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Цитата Допис від Пролісок Переглянути допис


    він не покладаючи рук папірці підписує - то про розпуск вр, то про відміну указів, тепер от про скорочення міністерств ))) Хайп він такий хайп, все по науці припизнутих ейчарів - якщо нема в активі нічого, роби вигляд , що ти праціюєш))) Для бидла саме те, що треба ))))

    Весь мир до основанья мы разрушим, а затем... (здесь подключается хор Швондера, токо он пел, а этот пером-топором махает, но суть одна, быдлу не понять)))))
    якби ж.
    наука нині така:
    з*являється публічна особа і каже - "мені тут сказали", "мені тут натякнули" (щось поламати/скасувати/зруйнувати).
    народжується нова колективна безвідповідальність - рішення нічиї (смартфонні. може їм Сірі сказала?), але хтось там комусь щось порадив.
    і мопєд нємой.
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  20. #39940

    Реєстрація
    08 серпень 2012
    Дописів
    7 619

    Типово

    Цитата Допис від ФЫФЕВР Переглянути допис
    Яке ж ви дурнуВате.
    Читайте зліва направо.
    1. Якщо буде новий Майдан, якщо це буде саме Майдан, так, ті хто буде з іншого боку барикад, вони будуть стріляти. Жорстко розігнати та розстріляти, буде спроба.
    Та країна змінилась.
    З дерев/яними щитами під кулі вже не підуть. А у відповідь полетять не тільки кулі, і не тільки з барикад.
    2.Забудьте вже про Порошенко. Він доволі м'яка людина, стиснута з усіх сторін обставинами. Той хто очолить новий спротив, він буде вільним від забоєязань та не перейматимиться такими дрібницями як Эвропейська "озабоченность". Це буде жорстка людина дії.
    3. Та від'єбіться ви вже зі своїм фетішем-Порощенко.
    4. Дивись п.3 знов і знов.
    Мені імпонує ваше "якщо" : "Якщо буде новий Майдан, якщо це буде саме Майдан..."
    Ви розумієте що для "саме Майдану" замало ПРОТИ чогось, а потрібно ще й поясни ЗА ЩО САМЕ ?
    За нового Адольфа йти під кулі бажаючих замало.
    Та й фашистський путч надасть рашці МОТИВОВАНИЙ привід на повну окупацію України, про це немає ніяких сумнивів.
    Про Європу то правда, Европейці навіть не озоботяться щоб допомагати фашистам.

Сторінка 1997 з 3000 ПершаПерша ... 9971497189719471987198819891990199119921993199419951996199719981999200020012002200320042005200620072047209724972997 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті