Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1989 з 3000 ПершаПерша ... 9891489188919391979198019811982198319841985198619871988198919901991199219931994199519961997199819992039208924892989 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 39 761 по 39 780.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #39761
    Аватар для _FoX_
    Реєстрація
    11 травень 2012
    Дописів
    54 738

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Поверьте - вам лучше напомнить какую сейчас работу и для кого он выполняет ))
    Вы ещё расскажите, для кого Луценко работу выполняет)

  2. #39762
    Аватар для Vendis
    Реєстрація
    03 листопад 2008
    Дописів
    8 427

    Типово

    Цитата Допис від bezzeb Переглянути допис
    Это к вот тем статьям,где рассказывали,что пока солдаты гибли по иловайском петя выводил деньги а оффшоры?
    Да,стыдно было перед всем миром и перед родственниками погибших
    Документы и иные доказательства есть?

  3. #39763
    ФЫФЕВР
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від bezzeb Переглянути допис
    Это к вот тем статьям,где рассказывали,что пока солдаты гибли по иловайском петя выводил деньги а оффшоры?
    Да,стыдно было перед всем миром и перед родственниками погибших
    Прежде чем бросаться ТАКИМИ предъявами, надо хотя бы понимать, что такое произошло в Илловайске, почему и для чего, для кого.
    А потом плюнуть себе в мерзкое лицо, вытереть ослиные уши и признать себя тем чем сейчас являетесь.
    неприятно, верю, но надо. Все равно придется рано или поздно. лучше рано.

  4. #39764
    Аватар для Vendis
    Реєстрація
    03 листопад 2008
    Дописів
    8 427

    Типово

    Yuriy Intelehator
    23.06 22:50

    "Ми їх зробили!" тріумфував натовп. Тим часом я, історик філософії з Києво-Могилянської академії, намагався збагнути: 1) хто такі "МИ" і 2) хто такі "ЇХ"? Сьогодні я нарешті все зрозумів. Відповідь - на світлині, яку я зробив годину тому. Це - звандалізований меморіал Сергія Нігояна, із розшматованим національним прапором. Вперше. За п'ять років.
    ВИ ЗРОБИЛИ ЇХ! Чуєте, 73%, ви зробили їх!
    Спочаку вбивці януковичі, клюєви, портнови, шуфричі "зробили" Сегрія Нігояна. А ви сьогодні "зробили" меморіал Сергія Нігояна.
    ВИ ЗРОБИЛИ ЇХ, проголосувавши за бидло безмозглЗЕ, разом з яким повилазило на світ Божий бидло закривавлене.
    Тож продовжуйте битися у сатанінсько-кремлівському екстазі, співайте "ЗРОБИМО ЇХ ЩЕ РАЗ!" і біжіть на дочасні вибори. А я тим часом буду збирати моїх дітей та їхати з бидлостану, в який ми (даруйте, ви) повертаєтеся після 5 років справжньої свободи, якої у Вкраїни не було 100 років.
    Пам'ятайте цю світлину. Поширте її. Пишайтеся. Це зробили ВИ!




  5. #39765
    Аватар для _FoX_
    Реєстрація
    11 травень 2012
    Дописів
    54 738

    Типово

    Как то ушатало уже это бесконечное двужопие)
    То пишут о себе, что "они соромиться не звикли"
    То теперь уже у кого то совести нет, " не соромно им".
    Вы уж как то определитесь.

  6. #39766
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Климентина Переглянути допис
    угу. мені, наприклад, Бєня зі своєї кишені платить,
    каже: на аеропорт все одно не вистачає.
    Який Бєня? Ви шо! Нам же всим Порох платить! Ви хіба не знали?



    Цитата Допис від procurement Переглянути допис
    больше диалога, больше понимания происходящего.
    Если зелёные зрадофилы за пять лет еще ничего не поняли, то уже никакие диалоги не помогут понять: не дано так не дано.
    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    Вам не кажется странным, что к вам, как и к дейнерис липнут фейки?
    Та ты шо?? Фейки, говоришь? А чего ж ты тоже самое не вопишь, когда КАРОС тут лепит фейки из "Вести", "Страна" и пр. помоек?
    первоисточник новости
    savranski-visti.tilda.ws
    Ссылка в конец статьи - это, конечно, истина в последней инстанции. И плевать на то, что эта информация есть на СОТНЯХ сайтов - БЕЗ указания на первоисточник. Зато в статье пишут "в штабе Зеленского".
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  7. #39767

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 873

    Типово

    насчет истерики по поводу отмены запрета на спецсигналы - таки Возар опять сбрехал?

    Указ президента Владимира Зеленского об отмене указа президента Виктора Ющенко о спецсигналах на служебном транспорте ликвидировал правовую коллизию и узаконил применение спецсигналов.
    Так, еще 22 марта 2017 года было принято постановление Кабинета Министров №176, которым должен быть урегулирован вопрос установления спецсигналов, но постановление вступило бы в силу только после отмены указа Президента Ющенко от 30 марта 2005 №567.

    Источник: https://censor.net.ua/n3133841

  8. #39768
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    Щодо перенесення Адміністрації президента в будівлю цирку
    Параска Никанорівна
    21 июня в 14:52 ·
    Володька, як тобі мій проект твого АП? Креативно?



    Цитата Допис від UKRBAT Переглянути допис
    Из жизни фауны - лисы,кроты это такие существа,которые кроме блох несут на себе бешенство и вообще просто вредители.И потому нещадно уничтожаются.Любой охотник подтвердит.

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Ежели патриотики исходят слюной - значит все правильно делается.
    Было бы странно, если бы фанат паРаши не порадовался стремительному возвращению Украины в объятия Х.ла.
    Только хрен Вам, а не Украину! См. мою аватарку. 25% уже на грани - готовят шины, чистят оружие, делают перекличку. Осенью рванёт. А если языковый закон, как и указ, признают неконституционным, то рванёт раньше.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  9. #39769
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    39 021

    Типово


    Почему после инаугурации Зеленского в Украину не вернулся ни один заробитчанин, а вернулись олигархи и люди Януковича?






    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  10. #39770
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 958

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Та ты шо?? Фейки, говоришь? А чего ж ты тоже самое не вопишь, когда КАРОС тут лепит фейки из "Вести", "Страна" и пр. помоек?
    .
    Карос простительно - она без надрыва, без злости и фанатичности и как я вижу не специально, ошибается бывает ... все иногда ошибаются, идеальных нет

  11. #39771
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    ось що єднає 75 з зє і відрізняє від нас...
    їм не соромно...
    +100000000
    Цитата Допис від bezzeb Переглянути допис
    Это к вот тем статьям,где рассказывали,что пока солдаты гибли по иловайском петя выводил деньги а оффшоры?
    Да,стыдно было перед всем миром и перед родственниками погибших
    А вот и подтверждение того, что ИМ НЕ СТЫДНО, подоспело.
    Цитата Допис від Vendis Переглянути допис
    Щоб був сором - потрiбно мати розум, людськi гiднiсть i виховання. Якщо нi того, нi iншого - вони люди тiльки ззовнi, а, по сутi - тварини; таким не може може бути соромно по визначенню.
    ППКС
    Цитата Допис від _FoX_ Переглянути допис
    Как то ушатало уже это бесконечное двужопие)
    То пишут о себе, что "они соромиться не звикли"
    То теперь уже у кого то совести нет, " не соромно им".
    Вы уж как то определитесь.
    "Соромитися" от слова "сором", т.е. СТЫД. А совесть по-украински - СОВІСТЬ. Украинский сначала выучи, прежде чем претензии выдвигать.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  12. #39772
    Аватар для Abyss
    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Дописів
    14 559

    Типово

    Продолжаем срать не Конституцию дальше. Беня рулит

    Після ретельного аналізу, ми додаємо чергове порушення - цього разу за припинення дії указу «Про впорядкування справляння плати за вчинення нотаріальних дій»


    Дякуємо Нотаріальна палата України за швидку реакцію і приводимо пояснення без правок:
    Нотаріальна палата України (далі - НПУ) повідомляє, що 20 червня 2019 року Президентом України Володимиром Зеленським підписано Указ № 418/2019 «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких указів Президента України», який набирає чинності з дня, наступного за днем опублікування.
    Цим Указом серед інших визнано таким, що втративчинність, Указ Президента України від 10 липня 1998 року № 762 «Про впорядкування справляння плати за вчинення нотаріальних дій» (далі – Указ № 762).


    Такий Указ Президента України вступав в дію, якщо протягом тридцяти календарних днів з дня подання законопроекту (за винятком днів міжсесійного періоду) Верховна Рада України не прийме закон або не відхилить поданий законопроект більшістю від її конституційного складу, і діє до набрання чинності законом, прийнятим Верховною Радою України з цих питань.
    Отже, скасування Указу №762 має відбуватися у іншому порядку з урахуванням положень Конституції України на підставі відповідного закону, який передбачає альтернативне регулювання того чи іншого економічного питання.
    Окрім того, з прийняттям такого рішення вбачається серйозна загроза існуванню державних нотаріальних контор, що є реальною небезпекою для правової системи України та сприятиме розвитку рейдерства.
    "Саша, если кто-то будет собирать Путину на киллера по 50 гривень, так я дам за весь двор" (C) Одесские заметки

  13. #39773
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    Карос простительно - она без надрыва, без злости и фанатичности и как я вижу не специально, ошибается бывает ... все иногда ошибаются, идеальных нет
    БЫВАЕТ ошибается??? Она только ИЗ ТЕХ сайтов и тащит! Других сайтов у неё НЕ БЫВАЕТ!!! Пять лет таскать помои исключительно с РАША-помоек - это БЫВАЕТ???
    Без злости? Без фанатичности? Да из неё ненависть к Украине и фанатизм к паРаше прёт из всех щелей! А после победы Зеленского они УДЕСЯТЕРИЛИСЬ!!
    Шикарное мордорское двужопие: все патриоты уроды - одни зелёные правильные.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  14. #39774
    Аватар для Noskinauhi
    Реєстрація
    26 червень 2014
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    22 433

    Типово

    Цитата Допис від Vendis Переглянути допис
    Ну, ты-то, понятное дело, не патриотик. А кто? Пид.расик?
    Туп.рылик

  15. #39775
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від Vendis Переглянути допис
    Документы и иные доказательства есть?
    Цитата Допис від ФЫФЕВР Переглянути допис
    Прежде чем бросаться ТАКИМИ предъявами, надо хотя бы понимать, что такое произошло в Илловайске, почему и для чего, для кого.
    А потом плюнуть себе в мерзкое лицо, вытереть ослиные уши и признать себя тем чем сейчас являетесь.
    неприятно, верю, но надо. Все равно придется рано или поздно. лучше рано.
    Народ, ну это же безееб - генератор случайных лозунгов....))
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  16. #39776
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    насчет истерики по поводу отмены запрета на спецсигналы - таки Возар опять сбрехал?

    Указ президента Владимира Зеленского об отмене указа президента Виктора Ющенко о спецсигналах на служебном транспорте ликвидировал правовую коллизию и узаконил применение спецсигналов.
    Так, еще 22 марта 2017 года было принято постановление Кабинета Министров №176, которым должен быть урегулирован вопрос установления спецсигналов, но постановление вступило бы в силу только после отмены указа Президента Ющенко от 30 марта 2005 №567.

    Источник: https://censor.net.ua/n3133841
    Таки где я хоть слово об этом говорил?

    Жду пруфы или извинений.
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  17. #39777
    Аватар для Abyss
    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Дописів
    14 559

    Типово

    Цитата Допис від Noskinauhi Переглянути допис
    Туп.рылик
    Ivan Luti
    18 ч.
    ..
    ..
    Наконец в моей голове все улеглось. Нет истерики, никакой паники. Есть факт случившегося пи3деца. Не рыги наша проблема, и не Йуля, и даже не тупой клоун. Проблема Украины в тех кто их выбирает. И хватит пи3деть про мудрый, сука 6лять, украинский народ. Мы ничего не умеем доводить до конца и бросаемся из крайности в крайность вместо того, чтобы стиснув зубы идти к цели до победного конца. Куда-то бежать, кому-то доказывать нет смысла. Пока жаренный петух в жопу не клюнет, это бесполезно. Надо дальше работать так, как мы умеем. Никого не обманывать. Ни в коем случае не заниматься популизмом. Отпустить. Делать добрые дела не для рейтинга, а для себя. Зеленский сливает свои обещания в унитаз одно за другим. Причем отказывается от своих слов настолько легко и быстро, что я удивляюсь, как вообще это лживое и подлое чмо вело какой-то бизнес. Смотрите в будущее с оптимизмом. Снос в среднесрочной перспективе коМанды ваЗелинов неизбежен по объективным причинам.
    "Саша, если кто-то будет собирать Путину на киллера по 50 гривень, так я дам за весь двор" (C) Одесские заметки

  18. #39778
    Аватар для bezzeb
    Реєстрація
    25 червень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    28 422

    Типово

    Цитата Допис від Vendis Переглянути допис
    Документы и иные доказательства есть?
    Да,были приведены все доказательства в статье.
    Если забыли то и крупный скандал был.
    Так вот вам стыдно было?
    Я такого не помню

  19. #39779
    Аватар для Vendis
    Реєстрація
    03 листопад 2008
    Дописів
    8 427

    Типово

    Цитата Допис від Abyss Переглянути допис
    Смотрите в будущее с оптимизмом. Снос в среднесрочной перспективе коМанды ваЗелинов неизбежен по объективным причинам.
    Снос, понятно, неизбежен, но какими будут последствия для страны их "правления" - вот вопрос.

  20. #39780
    Аватар для MEV
    Реєстрація
    12 грудень 2006
    Дописів
    2 678
    Laugh and the world laughs with you. Weep and you weep alone.(с) Oldboy

Сторінка 1989 з 3000 ПершаПерша ... 9891489188919391979198019811982198319841985198619871988198919901991199219931994199519961997199819992039208924892989 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті