Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 302 з 352 ПершаПерша ... 202252292293294295296297298299300301302303304305306307308309310311312 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 7027, показано з 6 021 по 6 040.

Тема: 9 мая

  1. #6021
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 958

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    А ничего, что 22 сентября 1939 г. Львов был передан Союзу и вошёл в его состав? Для тебя эти три недели имеют какое-то колоссальное значение или ты просто из тупого упрямства из штанов сейчас выпрыгиваешь, пытаясь оправдать своего безграмотного идола?

    Где там хоть слово о ПЕРЕСЕЧЕНИИ ГРАНИЦЫ?? Зачем врать? Написано более, чем ясно: "ворвалась в наш дом"(с). Но НАШ дом - это ВСЯ Украина, а не исключительно его Кривой Рог. А с 22.09.1939 Львов и другие города Польши стали ЧАСТЬЮ УКРАИНЫ (тогда УССР). Ты такой же безграмотный, как и твой идол.
    от дурне
    цитую "Друга Світова, що увірвалася у наш дім ... 22 червня 1941" ... це та дата, коли німці напали на СРСР та Україну в його складі, якщо ти наполягаєш на другій даті початку для України ДСВ, що увірвалась , коли офіційна СРСР (з совєтськими воїнами українцями) напала на Польщу ... ну щож, ви дурні ... тоді 22 вересня 1939р "день визволення Львова", а ми ті що почали ту війну, були одними з ...
    (ще й бандерівці, Шухевіч для поляків кровні вороги)

    ви не розумієте своїми курячими мозгами куди лізете у своєму псевдо патріотичному запалі

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    ВМС - это нападение не только Гитлера, но и СОЮЗА!!! Первые два года страна, в которую мы тогда входили (к сожалению), тоже ПРИНИМАЛА участие в войне, но на стороне ГИТЛЕРА!! Совок БОМБИЛ нашу страну! Ты не смеешь вычёркивать эту часть истории!
    НЕЗАВИСИМАЯ Украина появилась 24.09.1991 г. Руководствуясь вашей зелёной "логикой", в нашей стране ВМВ вообще НЕ БЫЛО.
    кто такое сказал?, это ти сама придумала, сама и возмутилась

    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    война на территорию Украины пришла 22 июня . на территорию польши в сентябре 1939 .

    если нас интересуют глобальные процессы , то почему мы забываем о другом театре военных действий где погибло 50 млн человек . это японо-китайская война и все события и вовлеченные в нее страны . это часть второй мировой войны .
    почему мы забываем об этом этапе войны ? там погибло БОЛЬШЕ людей чем на европейском театре .
    просто вятровичу надо растоптать память украинцев , тем он и занимается .
    пример обработки выше, в ФБ вчера подобные массово "лечить" общество начали (потому что Зеленский политически правильную дату упомянул) ... не понимая кто на кого напал, какие войны были в те годы по именно территории Украины, между кем и за что

    очевидна информационная диверсия
    Востаннє редагував KpoT: 23.06.2019 о 11:29

  2. #6022
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    от дурне
    цитую "Друга Світова, що увірвалася у наш дім ... 22 червня 1941" ... це та дата, коли німці напали на СРСР та Україну в його складі, якщо ти наполягаєш на другій даті початку для України ДСВ, що увірвалась , коли офіційна СРСР (з совєтськими воїнами українцями) напала на Польщу ... ну щож, ви дурні ... тоді 22 вересня 1939р "день визволення Львова", а ми ті що почали ту війну
    (ще й бандерівці, Шухевіч для поляків кровні вороги)

    ви не розумієте своїми курячими мозгами куди лізете у своєму псевдо патріотичному запалі


    кто такое сказал?, это ти сама придумала, сама и возмутилась


    пример обработки выше, в ФБ вчера подобные массово "лечить" общество начали (потому что Зеленский политически правильную дату упомянул) ... не понимая кто на кого напал, какие войны были в те годы по именно территории Украины, между кем и за что

    очевидна информационная диверсия
    Звичайна для совків, а сьогодні для деяких зефанів амнезія. Друга світова розпочалася з розподілу Польщі між нацисткою Німеччиною комуняцьким СРСР у вересні 1939 року. До 1941 були загарбанні Франція, країни Прибалтики. В 22 червня 1941 року колишні союзнички почали воювати між собою.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  3. #6023
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 958

    Типово

    Mikela, відповідай, коли ДСВ вірвалась (тобто коли напали) на Україну?

    може гаразд тобі дурником прикидатися )

  4. #6024
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    от дурне
    цитую "Друга Світова, що увірвалася у наш дім ... 22 червня 1941" ... це та дата, коли німці напали на СРСР та Україну в його складі, якщо ти наполягаєш на другій даті початку для України ДСВ, що увірвалась , коли офіційна СРСР (з совєтськими воїнами українцями) напала на Польщу ... ну щож, ви дурні ... тоді 22 вересня 1939р "день визволення Львова", а ми ті що почали ту війну, були одними з ...
    (ще й бандерівці, Шухевіч для поляків кровні вороги)

    очевидна информационная диверсия

    1. 22.06.бомбили Київ і відтоді війна увірвалась у наш дім !!! А Західна Україна чий дім ?! Ви або безграмотні , або... (с)

    2. Питання до президента України: коли німці бомбили Львів, Луцьк, Станіславів, Тернопіль, Дрогобич, Сарни, Яворів, Стрий? Підказую вірну відповідь - у вересні 1939 року. Українці складали понад 10% польської армії, що воювала проти німців. В той же час савєцька армія у вересні 1939 разом з військами вермахту окупували Польщу. Вчіть історію, бо буде горе (с)

    3. Почему день скорби в Украине 22 июня.

    22 червня 1941 року - початок масових розстрілів у в‘язницях Західної України, що тривали цілий кривавий тиждень! На момент вибуху німецько-радянської війни львівські тюрми були переповнені. Наприклад, у тюрмі на Лонцького при ліміті 1500 осіб перебувало 3638 українських патріотів! Розстріли розпочалися вранці 22 червня. Радянські кати використовували різні страхітливі способи страти. Згідно зі звітом начальника тюремного управління НКВД УРСР «Про евакуацію в’язнів з тюрем Західної України та інших областей УРСР» від 12.07.1941 року, у Львові протягом 22-28 червня 1941 знищено 2464 в’язнів. У Львівській області розстріляно 4140 осіб. Спочатку убивали в’язнів пострілом у потилицю у спеціальній камері, а трупи вивозили за межі міста. До сьогодні ці місця не віднайдено. Фронт швидко наближався, і процес розстрілу «спростили». Одна розстрільна команда закидала в камеру гранати, а інша – добивала тих, хто вцілів. Тому останки людей були сильно понівечені. Спочатку мертвих виносили із камер і ховали у подвір’ях тюрем. Часто не встигали замести сліди. Близько 700 тіл було поховано у зовнішньому дворі тюрми на Лонцького у трьох ровах. Знищували евакуйованих в’язнів і в центрально-східних областях України – у пересильних тюрмах Умані, Києва та Харкова. Одне із масових знищень заарештованих відбулося на Тернопільщині (Заліщицька трагедія). Тоді з обох боків зруйнованого залізничного моста через Дністер пригнали 14 вагонів із в’язнями, в кожному з яких знаходилося від 50 до 70 людей. Вагони облили пальним, підпалили та скинули у ріку. Ніхто не вижив. Радянська пропаганда приписала всі ці злочини нацистам. Загалом у перші тижні війни в тюрмах Західної України було умертвлено близько 22 тисяч українських патріотів. (с)
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  5. #6025
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Откуда ж такие подробные подробности ?

  6. #6026
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Откуда ж такие подробные подробности ?
    Учите историю. Хоть на старости лет меняйте свой совок в голове....
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  7. #6027
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Учите историю. Хоть на старости лет меняйте свой совок в голове....
    Цю сторінку востаннє відредаговано о 03:27, 23 травня 2019
    Да да.
    Я помню как некоторые, тут присутствующие, меняли статьи в педивикии прямо на лету, чтобы не выглядеть тусклее.
    Главное - напыщенно авторитетно рассказать всем: вот же она, история настоящая !!

  8. #6028
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    Mikela, відповідай, коли ДСВ вірвалась (тобто коли напали) на Україну?

    може гаразд тобі дурником прикидатися )
    Для дуже розумних, які так вперто прославляють кожен бзік свого вождя. На Україну увірвалася 1 вересня 1939 року після нападу Польщу.
    А чому війна повинна починатися 22 червня, 2 світова тільки продовжилася.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  9. #6029
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Да да.
    Я помню как некоторые, тут присутствующие, меняли статьи в педивикии прямо на лету, чтобы не выглядеть тусклее.
    Главное - напыщенно авторитетно рассказать всем: вот же она, история настоящая !!
    И че? Википедию моно редактировать хоть сейчас. Это по вашему ставит под сомнение массовую резню НКВД на Западной в июне 41 года? И то, что Западную Украину (так, которая нынешняя Украина и таковой - Украиной - всегда являлась) - немцы бомбили еще в 39?

    Вы сейчас немного жалко выглядите. Это после - смешно ...))
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  10. #6030
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Вы сейчас немного жалко выглядите. Это после - смешно ...))
    Вы бы подумали о том, как Вы выглядите в свете достигнутых результатов предыдущей бурной агитации.
    Возможно, будет чуток полезнее.

  11. #6031

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Для дуже розумних, які так вперто прославляють кожен бзік свого вождя. На Україну увірвалася 1 вересня 1939 року після нападу Польщу.
    А чому війна повинна починатися 22 червня, 2 світова тільки продовжилася.
    Подождите .. как НА..
    Shit or get off the pot!

  12. #6032
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Вы бы подумали о том, как Вы выглядите в свете достигнутых результатов предыдущей бурной агитации.
    Возможно, будет чуток полезнее.
    Здесь кто то за кого-то агитирует? Не дискуссируют? ))

    ЗЫ Будете продолжать трепыхаться в попытках обосрать оппонента или продолжим по теме? ))
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  13. #6033
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від _pavel Переглянути допис
    Подождите .. как НА..
    Ну не цепляйтесь же к словам то.
    Они, вон, рассказывают что "вот же она, история" со ссылками на источник, который по их же словам "можно менять когда угодно", а Вы тут за "вна" начинаете цепляться.
    ))))))))))))))))))))))))))))

  14. #6034
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 958

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    1. 22.06.бомбили Київ і відтоді війна увірвалась у наш дім !!! А Західна Україна чий дім ?! Ви або безграмотні , або... (с)
    наш, але хто на кого тоді напав та коли у контексті ДСВ, якщо як початок той ДСВ для України обрати якусь дату 1939?

    на всяк випадок, так щоб чітко означити национально визвольну боротьбу від ДСВ (яка почалась 1 вересня 1939) повторю - війна за незалежність України у 20 столітті почалась десь у 1918р. (тут можно уточнювати, яле суть не змінеться), є заперечення?

  15. #6035
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Ну не цепляйтесь же к словам то.
    Они, вон, рассказывают что "вот же она, история" со ссылками на источник, который по их же словам "можно менять когда угодно", а Вы тут за "вна" начинаете цепляться.
    ))))))))))))))))))))))))))))
    Попробуйте отойти от привычки савецкой читать три газеты и смотреть один телеканал и спросите гугл о советстой резне в Западной Украине в июне 41 года. Это будет шокирующе но вы должны справиться... ))
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  16. #6036
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    продолжим по теме? ))
    У Вас нет темы, пока Вы не указали достоверный источник упомянутой информации.
    Средство выражения фантазий кого угодно в любое удобное время в качестве источника не канает, поскольку опровержение, либо подтверждение подобных бездоказательных фантазий занимает слишком много времени и сил, к тому же часто не бывает вполне однозначным.

  17. #6037
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    наш, але хто на кого тоді напав та коли у контексті ДСВ, якщо як початок той ДСВ для України обрати якусь дату 1939?

    на всяк випадок, так щоб чітко означити национально визвольну боротьбу від ДСВ (яка почалась 1 вересня 1939) повторю - війна за незалежність України у 20 столітті почалась десь у 1918р. (тут можно уточнювати, яле суть не змінеться), є заперечення?
    Есть конечно. Потому что конекст разговора - что такое ДЛЯ УКРАИНЫ дата 22 июня 1941 года. Это не начало никакой войны. Это начало массовой резни украинских патриотов. День скорби. Учите настоящую, а не савецкую историю.
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  18. #6038

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 873

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис

    Вы сейчас немного жалко выглядите. Это после - смешно ...))
    жалко было до 31 марта...а после 21 апреля - смешно...)))

  19. #6039
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 958

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Для дуже розумних, які так вперто прославляють кожен бзік свого вождя. На Україну увірвалася 1 вересня 1939 року після нападу Польщу.
    А чому війна повинна починатися 22 червня, 2 світова тільки продовжилася.
    на Україну вірвалась ДСВ (напали) 1 вересня 1939р?

    маніпулюєш, брешеш - хто сказав що ДСВ почалась 22 червня? Зеленський такого не казав

  20. #6040
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    У Вас нет темы, пока Вы не указали достоверный источник упомянутой информации.
    Средство выражения фантазий кого угодно в любое удобное время в качестве источника не канает, поскольку опровержение, либо подтверждение подобных бездоказательных фантазий занимает слишком много времени и сил, к тому же часто не бывает вполне однозначным.
    бла\бла\бла. У вас перед глазами десятки источников на эту темы - выбирайте, читайте, умнейте.
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

Сторінка 302 з 352 ПершаПерша ... 202252292293294295296297298299300301302303304305306307308309310311312 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті