Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы

Результати опитування: Буду голосовать за...

Голосували
148. Ви ще не голосували в цьому опитуванні
  • "Слуга народу"

    49 33,11%
  • "Оппозиционный блок"

    1 0,68%
  • ВО "Батьківщина"

    7 4,73%
  • "Європейська Солідарність"

    47 31,76%
  • "Оппозиционная платформа - За Життя"

    2 1,35%
  • "Голос"

    10 6,76%
  • "Сила і честь"

    1 0,68%
  • Радикальна партія Олега Ляшка

    0 0%
  • "Свобода"+"Нацкорпус"+"Правий сектор"+УДА Яроша+ОУН+КУН

    5 3,38%
  • "Громадянська позиція"

    4 2,70%
  • "Рух нових сил" Саакашвілі

    6 4,05%
  • "Українська стратегія" Гройсмана

    1 0,68%
  • Аграрна партія

    1 0,68%
  • "Самопоміч"

    0 0%
  • На выборы не пойду, так удобнее критиковать

    2 1,35%
  • "Демократична сокира"

    0 0%
  • "Громадсько-політична платформа Надії Савченко"

    1 0,68%
  • Свой вариант

    11 7,43%
Сторінка 18 з 152 ПершаПерша ... 891011121314151617181920212223242526272868118 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 3033, показано з 341 по 360.

Тема: Парламентские выборы 2019

  1. #341
    Аватар для el_bregg
    Реєстрація
    30 березень 2006
    Дописів
    29 157

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    .. а могут, чо ... времена нонче какие? .. кинутся люди искать свои мебеля ...
    тут один умный человек сказал что с учетом ситуации КСУ может стать нараскоряку типа "ну да, указ немножко еж, немножко черепаха, но и вы со свой калолицией тоже...где ваша калолиция??? Вобчем народ от нас требует - все на выборы!"
    Первый закон глупости
    Человек всегда недооценивает количество идиотов, которые его окружают.©

  2. #342
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    ЕНП поводило вазелином по губам БПП и НФ
    как по мне это стыдобище
    Недавно я писала про те, що нам потрібен Антикорупційний Парламент. Сьогодні європейці додали ще один потужний аргумент до цієї тези.

    Сьогодні Європейську солідарність Порошенка і Народний фронт Яценюка не взяли до Європейської народної партії, бо... не вірять, що вони борються з корупцією і взагалі є справжніми політичними партіями.

    Для розуміння, Європейська народна партія (ЄНП) – найбільша в Європарламенті. Нині має у складі 80 партій з 42 країні, і на нещодавніх виборах до Європарламенту знову отримали найбільшу кількість місць. Тобто це дуже круто.

    Кілька годин тому Володимир Ар'єв із БПП поширив допис на фейсбук, що "Європейська Народна Партія ухвалила рішення про прийняття Європейської Солідарності в статусі спостерігача [...] Рішення вступає в силу у вересні".

    Але це неправда.

    В новині на сайті ЄНП сказано дослівно: "Члени Політичної Асамблеї погодилися надати після очікуваних виборів членство Європейській Солідарності і Народному Фронту, яке набуде чинності за умов співпраці з антикорупційних заходів і життєздатності політичної партії".
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  3. #343
    Аватар для el_bregg
    Реєстрація
    30 березень 2006
    Дописів
    29 157

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    ЕНП поводило вазелином по губам БПП и НФ
    как по мне это стыдобище
    Як полюбляв/полюбляе говорити Петя "Нам послали потужний сигнал!"
    Первый закон глупости
    Человек всегда недооценивает количество идиотов, которые его окружают.©

  4. #344
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    Цитата Допис від el_bregg Переглянути допис
    тут один умный человек сказал что с учетом ситуации КСУ может стать нараскоряку типа "ну да, указ немножко еж, немножко черепаха, но и вы со свой калолицией тоже...где ваша калолиция??? Вобчем народ от нас требует - все на выборы!"
    .. так там же есть "неконституционность акта или его части" ... вот они и скажут ... вообще-то оно конешно да, но нет... короче, мы свое мненье сказали, а вы там сами конячьтесь, как хотите ...
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  5. #345
    Аватар для el_bregg
    Реєстрація
    30 березень 2006
    Дописів
    29 157

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    .. так там же есть "неконституционность акта или его части" ... вот они и скажут ... вообще-то оно конешно да, но нет... короче, мы свое мненье сказали, а вы там сами конячьтесь, как хотите ...
    Да, где то так будет, видимо...
    Первый закон глупости
    Человек всегда недооценивает количество идиотов, которые его окружают.©

  6. #346
    Аватар для el_bregg
    Реєстрація
    30 березень 2006
    Дописів
    29 157

    Типово

    Партія Медведчука-Рабіновича буде боротися проти української мови, церкви і за «комунізацію»
    Навіть «Опоблок» ахметівців єднатися з цими потворами не став.

    Кум Путіна Віктор Медведчук заявив, що партія «Опозиційна платформа – За життя» буде брати участь у парламентських виборах 21 липня, але без об’єднання з «Опозиційним блоком». Про це він заявив на з’їзді партії 6 червня, повідомляє Українська правда.
    Втім Медведчук та інші нардепи партії під час з'їзду підтримували риторику «об’єднання».
    За словами Бойка, команда «Опозиційної платформи – За життя» буде боротися за скасування закону про мову, скасування закону про освіту, скасування закону про люстрацію, скасування закону про декомунізацію, перейменування церкви.
    Також на з'їзді нардеп Льовочкін назвав «майбутнього прем'єр-міністра» від партії - Бойка.
    Раніше декілька джерел повідомляли, що «Опоблок» і «Опоплатформа» готові возз‘єднатися задля походу на дострокові вибори парламенту.
    Первый закон глупости
    Человек всегда недооценивает количество идиотов, которые его окружают.©

  7. #347
    Аватар для el_bregg
    Реєстрація
    30 березень 2006
    Дописів
    29 157

    Типово

    Мер Києва та лідер партії "УДАР" прокоментував інформацію про відмову Міхеїла Саакашвілі стати головою його партії, зазначивши, що політичних планів не міняє.
    Про це він написав у Facebook.
    "Читаю новини в ФБ щодо нашого союзу з Саакашвілі. Без емоцій: Я свій жест зробив.
    Щиро і в продовження дружби та історії відносин. Запропонував у складній ситуації підставити плече, навіть не зважаючи на те, що чимало моїх прихильників неоднозначно сприйняли цю ідею.
    Так, коментарі в ФБ -різні, але, вибачте, не вони й раніше визначали моє ставлення до людей і мої дії щодо них. Є слова, а є вчинки. Я, політично - планів не змінюю", - написав Кличко.
    Первый закон глупости
    Человек всегда недооценивает количество идиотов, которые его окружают.©

  8. #348
    Аватар для jaza
    Реєстрація
    13 лютий 2008
    Дописів
    6 031

    Типово

    Сепарша Неля Штепа, яка безпосередньо брала участь у захопленні українських міст, - у виборчому списку
    "ОпоБлоку". Реванш, на який ми заслужили.
    http:// https://glavred.info/elections2019/10075535-medvedchuk-levochkin-shtepa-oppoblok-sformiroval-spisok-v-radu.html

  9. #349

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 844

    Типово

    вот только за это Луценко с его патроном надо на кол посадить

  10. #350

    Реєстрація
    13 серпень 2008
    Звідки Ви
    sniper avenue
    Дописів
    13 291

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    вот только за это Луценко с его патроном надо на кол посадить
    Зебобу на кол?Хотя я не против,прикольно будет бровями шевелить.

  11. #351

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 844

    Типово

    но тогда у нас не ббудет президента

  12. #352
    Аватар для jaza
    Реєстрація
    13 лютий 2008
    Дописів
    6 031

    Типово

    Ну и что? Сказал же" теперь каждый сам себе презедент" или как там...

  13. #353

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 844

    Типово

    ну, Бойко так Бойко...

  14. #354
    Аватар для jaza
    Реєстрація
    13 лютий 2008
    Дописів
    6 031

    Типово

    Кому и бойко - мечта

  15. #355

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 844

    Типово

    Бойко не мечта - Бойко факт

  16. #356
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    Притула идет с партией Вакайцюка в депутаты....они там все пофигели, а кто вообще останется в шоу бизнесе???

  17. #357
    Аватар для jaza
    Реєстрація
    13 лютий 2008
    Дописів
    6 031

    Типово

    А кто оттуда ушел? Шоу бизнесс повсюду и здесь на форуме тоже...
    "Вакайцюка"- местечковый политюмор

  18. #358

    Реєстрація
    08 серпень 2012
    Дописів
    7 619

    Типово

    Цитата Допис від Александр_L Переглянути допис
    Тут вопрос не только в конституционности закона/указа. Вопрос о его правовых последствиях. Если Указ противоречит Конституции, то налицо уголовное преступление - попытка захвата власти.
    А яким чином буде доведена спроба захопити владу?
    Стара ВРУ буде діяти аж до виборів нового складу і так само буде приймати Закони які будуть обов"язкові до виконання.
    Система виборів до ВРУ ніяким чином не змінена і не відмінена.
    Дія Конституції не відмінена. Виборча комісія виконує свої обов"язки.
    В чому суть криміналу?
    Скажу простіше : ЩО САМЕ захопив або хоче захопити Президент (те що раніше йому не належало) видаючи свій указ про розпуск Ради ?

  19. #359
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово



    ...с каждым днем свидетелям секты мешка с говном с заправленным в трусы пиджаком, всё меньше и меньше светит возможность набрать хоть какие нибудь проценты...

    Востаннє редагував Smith: 08.06.2019 о 13:23

  20. #360

    Реєстрація
    08 серпень 2012
    Дописів
    7 619

    Типово

    О ! А цей "жучок " вже зареєструвався.
    "Безпартійний самовисуванець".

    Цікаво: а хтось читав, що він вийшов з БПП "Солідарність"?

    Одномандатний виборчий округ №28
    Центр виборчого округу: місто Дніпро, Новокодацький район

    Куліченко Іван Іванович Самовисування
    народився 7 липня 1955 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища,
    народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, самовисування.
    ,

Сторінка 18 з 152 ПершаПерша ... 891011121314151617181920212223242526272868118 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті