Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1807 з 3000 ПершаПерша ... 8071307170717571797179817991800180118021803180418051806180718081809181018111812181318141815181618171857190723072807 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 36 121 по 36 140.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #36121

    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Дописів
    24 545

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    искать на сайте действующего президента промову бушного - вряд ли выйдет найти. но на 20.04 сего года этот текст был. есть ссылка на МИД. публикация от 19.09.14

    Що озброєння повстанців з передовими системами ППО, надання їм даних операторів, даних розвідки і польотних даних є неправильним. Ті, кого обладнала, навчила та фінансувала Росія, здійснили теракт збивши цивільний рейс MH17 та вбивши 298 невинних громадян Нідерландів, Малайзії, Австралії та інших країн. Також загинув один канадієць.

    https://mfa.gov.ua/ua/press-center/n...ian-parliament
    Складнощі перекладу. І так, нам правильно нагадали, що в нас зараз вже інший Президент.
    Будь-яка імперія – це зло.
    Залишаю за собою повне моральне право не відповідати на відверто тупі та провокаційні питання.

  2. #36122

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 849

    Типово

    Цитата Допис від L_Pt Переглянути допис
    Складнощі перекладу. І так, нам правильно нагадали, що в нас зараз вже інший Президент.
    на складнощі перекладу можно было бы сослаться, если бы источник был зарубежный с нашим переводом. а тут официальный сайт украинский. или вы думаете текст сразу писался на английском, а потом переводился на украинский?

  3. #36123
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Ну шо там, Ахметовские угодня на Донбассе пообещали Пинчуку (Кучме) за то что он порешает проблемы Донбасса? Я верно понял вчерашние телодвижения? При том что бы у Пинчука не было подозрения в кидке, пока Кучма перетирал в Минске, Зе! подстраховывал в Брюсселе. И судя по поведению Брюсселя это если и не их идея, то они ее поддержали....
    ЗЫ Похоже мы имеем первую жертву "режима" Зе! И оказалось это не Пэтро.
    ЗЫ ЗЫ ну и вчерашняя моя ссылка на то, что Ахметов выделил ярд баксов на борьбу с Зе! выглядит теперь уже не таким и вбросом....
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  4. #36124

    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Дописів
    24 545

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    на складнощі перекладу можно было бы сослаться, если бы источник был зарубежный с нашим переводом. а тут официальный сайт украинский. или вы думаете текст сразу писался на английском, а потом переводился на украинский?
    Я гадаю що там з англійської перекладали та писали не самого вищого ґатунку фахівці. Та й Петро читав з листку не дуже розуміючи що саме він говорить, з нього ще той знавець англійської.
    Будь-яка імперія – це зло.
    Залишаю за собою повне моральне право не відповідати на відверто тупі та провокаційні питання.

  5. #36125
    ФЫФЕВР
    Guest

    Типово

    Скандал с подменой речи Зе в Брюсселе набирает обороты и обрастает слухами. В общем, ситуация довольно комичная по своей сути и выглядит примерно так, как ее обрисовала его администрация, а именно. Отчаливая в славный город Брюссель, он вообще не знал, что надо говорить. Нет, ну «хау ду ю ду, Билл» или «Жё не манж па сис жур» – всегда под рукой, но именно в Брюсселе, на брюссельском языке – не каждый может сориентироваться.

    В общем, ему кто-то пишет речи. Самому их формулировать и говорить без бумажки или заучивания – никак.

    Но не это самое интересное. Если верить его администрации, он не понял, что речь-то не та, когда уже читал ее. Либо понял, но решил, что другой все равно нету, а потому – надо дочитывать эту. Однако, скорее всего, он этого не понял ни во время чтения речи, ни после нее. Кстати, это не поняли и в администрации. Все выяснилось только тогда, когда кто-то сравнил текст речи Пороха и Зе, тогда все обнаружилось и ушло в Сеть, а уже оттуда – дошло до Банковой.

    Антиколорадос

  6. #36126
    Аватар для Abyss
    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Дописів
    14 559

    Типово

    Цитата Допис від ФЫФЕВР Переглянути допис
    Скандал с подменой речи Зе в Брюсселе набирает обороты и обрастает слухами. В общем, ситуация довольно комичная по своей сути и выглядит примерно так, как ее обрисовала его администрация, а именно. Отчаливая в славный город Брюссель, он вообще не знал, что надо говорить. Нет, ну «хау ду ю ду, Билл» или «Жё не манж па сис жур» – всегда под рукой, но именно в Брюсселе, на брюссельском языке – не каждый может сориентироваться.

    В общем, ему кто-то пишет речи. Самому их формулировать и говорить без бумажки или заучивания – никак.

    Но не это самое интересное. Если верить его администрации, он не понял, что речь-то не та, когда уже читал ее. Либо понял, но решил, что другой все равно нету, а потому – надо дочитывать эту. Однако, скорее всего, он этого не понял ни во время чтения речи, ни после нее. Кстати, это не поняли и в администрации. Все выяснилось только тогда, когда кто-то сравнил текст речи Пороха и Зе, тогда все обнаружилось и ушло в Сеть, а уже оттуда – дошло до Банковой.

    Антиколорадос
    Порох, падла, подменил кассету в зеленом говноплеере

    "Заступник глави Адміністрації Президента України з питань інформаційної політики Кирило Тимошенко (на фото) ініціював службове розслідування щодо ідентичності певних фрагментів виступу Президента Володимира Зеленського на спільному брифінгу з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском та виступу Петра Порошенка на з‘їзді партії «Європейська солідарність».

    Попередньо встановлено, що працівники МЗС України, які готували тези для брифінгу Президента Володимира Зеленського, паралельно продовжували працювати на Петра Порошенка.


    При цьому зміст та порядок денний переговорів Володимира Зеленського з очільниками ЄС та НАТО формувався окремо співробітниками команди Адміністрації Президента України. Тому представники попередньої влади не мали впливу на питання, які Президент Володимир Зеленський обговорював з європейськими партнерами та друзями України.


    У разі підтвердження приватної співпраці державних службовців МЗС із Петром Порошенком будуть зроблені жорсткі управлінські, дисциплінарні та кадрові висновки.


    Розцінюємо це як диверсію з боку окремих співробітників Міністерства закордонних справ та свідому провокацію з боку команди Петра Порошенка."
    "Саша, если кто-то будет собирать Путину на киллера по 50 гривень, так я дам за весь двор" (C) Одесские заметки

  7. #36127

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 849

    Типово

    Цитата Допис від L_Pt Переглянути допис
    Я гадаю що там з англійської перекладали та писали не самого вищого ґатунку фахівці. Та й Петро читав з листку не дуже розуміючи що саме він говорить, з нього ще той знавець англійської.
    это уже не важно. что написано пером(с)
    важно то, что понятие "оккупант" только на словах был, а на деле партнер

  8. #36128
    ФЫФЕВР
    Guest

    Типово

    В общем, накладки бывают у всех, но фокус не в самой накладке, а в том, как персонаж из нее выпутывается. Умный человек начал бы импровизировать и просто говорить без бумажки и уже как получилось бы, так и было. Неуверенный в себе – дочитал бы и ушел, а когда все вскрылось – сделал бы вид, что ничего особенного не произошло, с кем не бывает. Но тут начали искать крайних, показывая свой профессиональный и прочий уровень.

    Ведь не зря говорят, что иногда молчание может считаться признаком ума, но уже – как есть.

  9. #36129

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 849

    Типово

    Цитата Допис від ФЫФЕВР Переглянути допис
    В общем, накладки бывают у всех, но фокус не в самой накладке, а в том, как персонаж из нее выпутывается..
    скажем так - формальную причину провести "охоту на ведьм" нашли.
    согласитесь, уволить человека только за то что он работал при Порошенко - выглядит не очень. а так все приличия соблюдены

  10. #36130
    Аватар для Abyss
    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Дописів
    14 559

    Типово

    И приятного вам в ленту

    "Саша, если кто-то будет собирать Путину на киллера по 50 гривень, так я дам за весь двор" (C) Одесские заметки

  11. #36131
    Аватар для Иванштейн
    Реєстрація
    23 серпень 2012
    Звідки Ви
    из наших, из славян
    Дописів
    1 299

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    ну, если парламент Канады собирался в Цюрихе
    да кто его знает, этот парламент. собирался же он в университете. вот я и подумал: а вдруг?

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    я ссылку давал на его речь в канадском университете помоему.

  12. #36132
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    Субсидия это кабала, которую придумала как подачку шоколадная хунта.

  13. #36133

    Реєстрація
    13 серпень 2008
    Звідки Ви
    sniper avenue
    Дописів
    13 291

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    скажем так - формальную причину провести "охоту на ведьм" нашли.
    согласитесь, уволить человека только за то что он работал при Порошенко - выглядит не очень. а так все приличия соблюдены
    Какая многоходовочка-обосраться в прямом эфире шоб уволить какого-то клерка)).

  14. #36134
    Аватар для Abyss
    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Дописів
    14 559

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Субсидия это кабала, которую придумала как подачку шоколадная хунта.
    В АТБ щас акция на попкорн. Не пропусти.

    "Саша, если кто-то будет собирать Путину на киллера по 50 гривень, так я дам за весь двор" (C) Одесские заметки

  15. #36135
    ФЫФЕВР
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    скажем так - формальную причину провести "охоту на ведьм" нашли.
    согласитесь, уволить человека только за то что он работал при Порошенко - выглядит не очень. а так все приличия соблюдены
    Президенты приходят и уходят, иногда сбегают. А слипшаяся с местом чиновничья прослойка остается. И обтрусить ее, что то поменять не удалось еще никому. Это как спекшийся конгломерат в вкатализаторе выхлопов. Ремонту не подлежит.
    Выгонять тех кто работал на Пороха не просто безумная идея, это даже не идиотизм. Это кретинизм высшей пробы, чистый незамутненный кретинизм в стадии отсутствия мозгов как горизонта событий.
    Пока что я вижу именно это.
    Пацанчиков из подворотни , странным, извращенным изгибом ануса Фортуны вдруг занесло на вершину власти в странной стране. Пацанчики смотрели "Бригаду" , для них это фетиш. Пацанчики теперь и позируют как в Бригаде, и стараются действовать как Саша Белый с Косом и Пчелой.
    Зеля явно в образе Саши Белого. Кто там кто дальше, не знаю.
    Но жизнь и сериал....

  16. #36136
    Аватар для el_bregg
    Реєстрація
    30 березень 2006
    Дописів
    29 157

    Типово

    Цитата Допис від Abyss Переглянути допис
    В АТБ щас акция на попкорн. Не пропусти.

    Да 20% с попкорном смотрят как 80% трахаются с субсидиями для Ахметова с Фиртащем...
    ...и автор этого представления конечно Зеленский...
    Первый закон глупости
    Человек всегда недооценивает количество идиотов, которые его окружают.©

  17. #36137

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 849

    Типово

    Цитата Допис від UKRBAT Переглянути допис
    Какая многоходовочка-обосраться в прямом эфире шоб уволить какого-то клерка)).
    ну почему же многоходовочка. я ж не сказал, что так задумано было - просто теперь можно воспользоваться ситуацией

  18. #36138
    Аватар для Abyss
    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Дописів
    14 559

    Типово

    Цитата Допис від el_bregg Переглянути допис
    Да 20% с попкорном смотрят как 80% трахаются с субсидиями для Ахметова с Фиртащем...
    ...и автор этого представления конечно Зеленский...
    Ну почему? зе давно под микроскопом. Каждую неделю отмечают репорты. Это вчерашний. И дальше будет больше.

    12 ч. ·
    Щосереди (по можливості) до вашої уваги – ЗЕхайп. Наразі – від 29 травня по 4 червня 2019 р.


    ЗЕхайп 9.
    Президент України Володимир Зеленський призначив підполковника Олексія Оцерклевича начальником Управління державної охорони. Підполковник Оцерклевич (позивний «Купол») був учасником оборони Донецького аеропорту, відомий по кадрах де він на камеру тиснув руку терористу Арсенію Павлову («Моторола»). Ветеранами це призначення розцінене як дивне. Оцерклевич був гарний командиром батальйону, але показав себе слабим на штабних посадах. Як він керуватиме УДО – наразі загадка.


    ЗЕзайп 8.
    Співвласник групи «Квартал 95» Борис Шефір, брат якого працює першим помічником президента Зеленського, дав скандальне інтерв’ю виданню «Детектор медіа». Пан Шефір виступив проти політики українізації, проти мовних квот, заявив що війну розв’язали політики аби заробити грошенят і звинуватив в цьому команду попереднього президента Порошенка. Заявив що очікує зменшення квот на українську і скасування закону про мови. Прес-служба АП заявила що думка Бориса Шефіра не збігається з думкою Адміністрації президента і що він висловив виключно свою думку.


    ЗЕхайп 7.
    Американські ЗМІ повідомили, що новопризначена прес-секретар Волоимира Зеленського Юлія Мендель грубо порушила правила професійної етики, не повідомивши своїм роботодавцям, що вона проходить конкурс на цю посаду. При цьому вона продовжувала писати досить резонансні статті, присвячені внутрішній політиці України, які тепер у жодному випадку не можуть вважатися неупередженими. New York Times мусить виправдовуватися, покладаючи провину за ситуацію на Юлію Мендель.


    ЗЕхайп 6.
    Переший заступник голови Служби безпеки і тво голови СБУ Іван Баканов отримав звання лейтенанта. Зроблено це було, аби Баканов мав змогу бути призначеним першим заступником голови СБУ. В армії Баканов не служив і на військовому обліку – не перебував. У правоохоронних органах він не працював ніколи. Обіцянка кандидата Зеленського призначати людей виключно за професійним рівнем – забута.


    ЗЕхайп 5.
    Президент Зеленський розширив структуру АП увівши до її складу посади свого першого помічника, помічників, представника президента у Верховній Раді, радників, прес-секретаря та представників президента. Обіцянка зменшити кількість чиновників АП – забута.


    ЗЕхайп 4.
    Президент Зеленський під час зустрічі з тво голови СБУ Іваном Бакановим наголосив на важливості боротьби з контрабандою і поставив задачу протягом двох тижнів продемонструвати перші результати роботи. Вітаємо тебе, давно забута совкова компанійщина!


    ЗЕхайп 3.
    Представник Зеленського у Верховній Раді Руслан Стефанчук назвав «хвилинкою політичної агітації» виступ віце-спікера ВР Ірини Геращенко про полонених українців. «Ми б хотіли апелювати до команди новообраного президента – це неправильно, що вже 10 днів ми не чуємо жодної вимоги до Росії з боку президента і його команди негайно виконати рішення Морського трибуналу» - заявила Геращенко. «С вашего позволения я пропущу эту минутку политической агитации и начну с вопросов, которые по-настоящему волнуют нас» - відповів Стефанчук.


    ЗЕхайп 2.
    На брифінг президента Володимира Зеленського з екс-президентом Кучмою не пустили десятки журналістів. Зазначимо, що брифінг почався із 20-хвилинною затримкою і тривав близько 5 хвилин. Весь цей час черга із журналістів стояла в очікуванні, проте так і не змогла потрапити на брифінг.


    ЗЕхайп 1.
    Президент Володимир Зеленський під час візиту на Львівщину, де сталася трагедія на шахті "Лісова", посварився з журналісткою телеканалу "Прямий". Президент Зеленський в брутальній формі запропонував журналістці каналу «Прямий», аби канал і президент Зеленський в складчину купили квартиру сім’ї загиблого шахтаря. "Я куплю квартиру. Що ви мені тут – інтерв'ю проводите?" – заявив президент. Канал «Прямий» після того купив квартиру сім’ї загиблого шахтаря Михайла Павлика. Дружина та троє дітей житимуть у власній квартирі, в будинку, де вони раніше винаймали помешкання. Реакції від президента Зеленського - не помічено.


    На цьому – все. До зустрічі на ЗЕхайпі у наступну середу. Хайпами ЗЕкоманда нас старанно продовжує радувати.
    "Саша, если кто-то будет собирать Путину на киллера по 50 гривень, так я дам за весь двор" (C) Одесские заметки

  19. #36139
    Аватар для Abyss
    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Дописів
    14 559

    Типово

    Кстати, про мандаль. Оф. пресс сек зе.

    "Саша, если кто-то будет собирать Путину на киллера по 50 гривень, так я дам за весь двор" (C) Одесские заметки

  20. #36140
    Аватар для el_bregg
    Реєстрація
    30 березень 2006
    Дописів
    29 157

    Типово

    Цитата Допис від Abyss Переглянути допис
    Ну почему? зе давно под микроскопом. ..........ЗЕкоманда нас старанно продовжує радувати.
    Это хорошо.......что не под ДБР продолжает радовать.........
    Первый закон глупости
    Человек всегда недооценивает количество идиотов, которые его окружают.©

Сторінка 1807 з 3000 ПершаПерша ... 8071307170717571797179817991800180118021803180418051806180718081809181018111812181318141815181618171857190723072807 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті