Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1769 з 3000 ПершаПерша ... 7691269166917191759176017611762176317641765176617671768176917701771177217731774177517761777177817791819186922692769 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 35 361 по 35 380.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #35361
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    56 937

    Типово

    Лучче рубашка или футболка, чем пинжак в шириньку.
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  2. #35362

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 858

    Типово

    Цитата Допис від Noskinauhi Переглянути допис
    Ну так мятый пиджак Пороха же обсуждаете ж досихпор?
    ну вот, а Ведьма обижается, что постоянно Петю вспоминают в этой теме. ей про Вову почитать хочется

  3. #35363
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    А че не так с костюмом? И у кого? А то я уже давно этот бред не читаю....
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  4. #35364

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 858

    Типово

    его отсутствие
    в рубашке встречался с послами. беда беда

  5. #35365
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Та то фигня. Я уже думал на Зе! рассмотрели костюм от Луи Витона за миллион миллиардов долларов....
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  6. #35366
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    его отсутствие
    в рубашке встречался с послами. беда беда
    А нада было без рубашки? Ой, в вышиванке

  7. #35367
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    56 937

    Типово

    Так он выше ж хвото с хвотошопом там Вова в рубашке...не по протоколу. А сюртук в матню заправить то по протоколу куда краше.
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  8. #35368
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    ну вот, а Ведьма обижается, что постоянно Петю вспоминают в этой теме. ей про Вову почитать хочется
    А де я обіжаюся? І ім'я я не писала? По Фройду?

    А от і про Вована
    [QUOTE]4 транші по 200 тис доларів, — The Insider підтвердив фінансування Зеленського російським ФСБ. /QUOTE]
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  9. #35369

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 858

    Типово

    [QUOTE=Vedma;37058177]А де я обіжаюся? І ім'я я не писала? По Фройду?

    А от і про Вована
    4 транші по 200 тис доларів, — The Insider підтвердив фінансування Зеленського російським ФСБ. /QUOTE]
    так это ж деньги В экономику Украины,а не ИЗ
    так что нормально

  10. #35370
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    [QUOTE=Vedma;37058177]А де я обіжаюся? І ім'я я не писала? По Фройду?

    А от і про Вована
    4 транші по 200 тис доларів, — The Insider підтвердив фінансування Зеленського російським ФСБ. /QUOTE]
    Зато миллион миллиардов лайков мимимими ))
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  11. #35371
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Уже и до стилистики набора текстов на сайте докопались.
    А про то, как новая реформированная полиция в пьяном виде детей расстреливает - это как упустили ?
    Это же тоже Зеленский виноват - напились то из за него !

  12. #35372
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    56 937

    Типово

    Небось и визитку путина видели в кармане.
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  13. #35373
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    А от і про Вована
    4 транші по 200 тис доларів, — The Insider підтвердив фінансування Зеленського російським ФСБ.
    Вы бы чаще беспокоились о здоровье и благоденствии тщательно вскармливаемых Вами собственноручно тридцати пенсионеров.
    ... а то еще недовольно восстанут ...

  14. #35374

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    А де я обіжаюся? І ім'я я не писала? По Фройду?

    А от і про Вована
    4 транші по 200 тис доларів, — The Insider підтвердив фінансування Зеленського російським ФСБ.
    Т.е. СБУ под Зеленским була?
    2019.04.18 22:14
    Служба безпеки України заявила, що перевіряє інформацію про фінансування кампанії Зеленського з боку представників російських спецслужб
    Цитата Допис від VitЁk Переглянути допис
    Небось и визитку путина видели в кармане.
    Суркова

  15. #35375
    Аватар для _FoX_
    Реєстрація
    11 травень 2012
    Дописів
    54 738

    Типово

    У тех кто на фото прощение за позор Зеленского хоть попросили?)

  16. #35376
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 949

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    А де я обіжаюся? І ім'я я не писала? По Фройду?
    А от і про Вована
    4 транші по 200 тис доларів, — The Insider підтвердив фінансування Зеленського російським ФСБ.
    использовать сейчас, как аргумент, политический предвыборный "компромат" 3х месячной давности, после того как кремлевская банда уже успела расстроиться результатам президентских выборов, указывает на "высочайший" уровень подготовки пиарщиков команды и приверженцев Порошенко, а так же проявляет их гражданскую позицию как противников Украины, если не выбран их объект обажания и/или источник их доходов
    Востаннє редагував KpoT: 03.06.2019 о 09:44

  17. #35377
    Аватар для el_bregg
    Реєстрація
    30 березень 2006
    Дописів
    29 157

    Типово

    Понятно почему такой вой стоит. Потому что непонятно кто на яйца наступил......
    П'ять останніх років президент Петро Порошенко послідовно вибудовував свою владну вертикаль. Але не минуло і п'яти тижнів після президентських виборів, як вона завалилась.
    Для лідерів попередньої владної верхівки не так страшно, що Порошенко програв вибори, як те, що досі незрозуміло – кому він їх програв?

    Програй Порошенко вибори Юлії Тимошенко, Юрію Бойку чи хоч би й Анатолію Гриценку, то зараз би всі партійні вожді знали, що робити. Ці персонажі більш-менш зрозумілі. Знаючи їхні позиції і принципи, інші політичні сили могли б якось позиціонувати і себе. Коли ти розумієш противника, то знаєш, як поводитись самому.
    Однак перемога дісталась несподіваному кандидату.
    ©
    Первый закон глупости
    Человек всегда недооценивает количество идиотов, которые его окружают.©

  18. #35378
    Аватар для _FoX_
    Реєстрація
    11 травень 2012
    Дописів
    54 738

    Типово

    А кто финансирует The Insider?

  19. #35379
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    А де я обіжаюся? І ім'я я не писала? По Фройду?

    А от і про Вована

    так это ж деньги В экономику Украины,а не ИЗ
    так что нормально
    И второлй плюс - шо их отдавать с процэнтами не нада ))
    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  20. #35380
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від el_bregg Переглянути допис
    Понятно почему такой вой стоит. Потому что непонятно кто на яйца наступил......©
    А по-моему, очень даже понятно... нуу, наконец-то он "напал"... не?
    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

Сторінка 1769 з 3000 ПершаПерша ... 7691269166917191759176017611762176317641765176617671768176917701771177217731774177517761777177817791819186922692769 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті