Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1708 з 3000 ПершаПерша ... 7081208160816581698169917001701170217031704170517061707170817091710171117121713171417151716171717181758180822082708 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 34 141 по 34 160.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #34141
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово

    Цитата Допис від alex674 Переглянути допис
    Простите, а с 8 до 26 чья победа?
    Это ответственность бывшего президента с нулевыми ЗВР на тот момент в отличии от имеющихся сейчас 20 млрд.долларов, устраивает?
    Востаннє редагував Манула: 28.05.2019 о 22:58

  2. #34142
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово

    Олександр Турчинов
    22 хв. ·

    Alex Danylyuk на своїй сторінці в Фейсбуці показав відсутність комп’ютерної техніки в приміщеннях, детально не пояснивши глядачам, де відбувається ця зйомка. А у зв’язку із його призначенням Секретарем РНБО України у наших громадян може виникнути підозра, що ці проблеми стосуються Апарату РНБО. Хочу підкреслити, що наведений Данилюком відеоматеріал жодним чином не має відношення до РНБО. Він був знятий в окремих приміщеннях Адміністрації Президента України (вулиця Банкова).

    Головний ситуаційний центр РНБО, який знаходиться на вулиці Болбочана, та обладнання приміщень працівників РНБО перебувають під надійною охороною та працюють в штатному режимі.

    Коли Олександр Данилюк потрапить на своє робоче місце в Апараті РНБО, він зможе в цьому переконатися.

  3. #34143

    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Дописів
    24 545

    Типово

    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    у долг уменьшился ? кто-то его возвращал ? долг уменьшился ровно на крым и донбасс . там были предприятия которые тоже должны были денег .
    Взагалі-то борг зменшився. Але головна суть - чому тоді було з цього можна сміятися, а зараз ні?
    Будь-яка імперія – це зло.
    Залишаю за собою повне моральне право не відповідати на відверто тупі та провокаційні питання.

  4. #34144
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Так никто и не сомневается что это АП, кроме тормоза, у которого на измене выныкла пидозра.....

  5. #34145

    Реєстрація
    10 березень 2005
    Дописів
    37 060

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Олександр Турчинов
    22 хв. ·
    Alex Danylyuk на своїй сторінці в Фейсбуці показав відсутність комп’ютерної техніки в приміщеннях, детально не пояснивши глядачам, де відбувається ця зйомка. А у зв’язку із його призначенням Секретарем РНБО України у наших громадян може виникнути підозра, що ці проблеми стосуються Апарату РНБО. Хочу підкреслити, що наведений Данилюком відеоматеріал жодним чином не має відношення до РНБО. Він був знятий в окремих приміщеннях Адміністрації Президента України (вулиця Банкова).
    Головний ситуаційний центр РНБО, який знаходиться на вулиці Болбочана, та обладнання приміщень працівників РНБО перебувають під надійною охороною та працюють в штатному режимі.
    Коли Олександр Данилюк потрапить на своє робоче місце в Апараті РНБО, він зможе в цьому переконатися.
    Вы не можете принести ничего в рабочий кабинет только потому что это вам нравится . "Арендовать" за свой счет вы тоже не можете . При первой же инвентаризации это должно быть поставлено на баланс . Таковы правила .

    Более того эта часть работала с секретной информацией , это режимность . Это уже дело СБУ . Там даже без вариантов .

  6. #34146
    Аватар для каратель
    Реєстрація
    10 березень 2005
    Звідки Ви
    Город на Днепре
    Дописів
    29 698

    Типово

    Правильно только что сказал Добродомов . Вы хотите сказать, что имея миллиардные финансирования АП Порошенко, покупая перед выборами два новых мерса по 250т евро, в тайную комнату поставили арендованные сервера ?))) Лицемерие барыг просто зашкаливает.
    Здесь ничего хорошего уже не случится …


  7. #34147

    Реєстрація
    10 березень 2005
    Дописів
    37 060

    Типово

    Цитата Допис від L_Pt Переглянути допис
    Взагалі-то борг зменшився. Але головна суть - чому тоді було з цього можна сміятися, а зараз ні?
    Ну расскажите это смешно так чтоб было . Мы вместе посмеемся . Страна не стала лучше пока . Пока мы бегаем за морковкой .

    Долг снизился на 12 млрд долл . или на 10% . Меньше чем на утраченные предприятия .

  8. #34148

    Реєстрація
    12 серпень 2018
    Дописів
    7 525

    Типово

    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    Вы не можете принести ничего в рабочий кабинет только потому что это вам нравится . "Арендовать" за свой счет вы тоже не можете . При первой же инвентаризации это должно быть поставлено на баланс . Таковы правила .

    Более того эта часть работала с секретной информацией , это режимность . Это уже дело СБУ . Там даже без вариантов .
    так заяву пиши. - толку видосики снимать?

  9. #34149

    Реєстрація
    12 серпень 2018
    Дописів
    7 525

    Типово

    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    Ну расскажите это смешно так чтоб было . Мы вместе посмеемся . Страна не стала лучше пока . Пока мы бегаем за морковкой .

    Долг снизился на 12 млрд долл . или на 10% . Меньше чем на утраченные предприятия .
    только теперь за это отвечаешь ты

  10. #34150
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 959

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Олександр Турчинов
    22 хв. ·

    Alex Danylyuk на своїй сторінці в Фейсбуці показав відсутність комп’ютерної техніки в приміщеннях, детально не пояснивши глядачам, де відбувається ця зйомка. А у зв’язку із його призначенням Секретарем РНБО України у наших громадян може виникнути підозра, що ці проблеми стосуються Апарату РНБО. Хочу підкреслити, що наведений Данилюком відеоматеріал жодним чином не має відношення до РНБО. Він був знятий в окремих приміщеннях Адміністрації Президента України (вулиця Банкова).

    Головний ситуаційний центр РНБО, який знаходиться на вулиці Болбочана, та обладнання приміщень працівників РНБО перебувають під надійною охороною та працюють в штатному режимі.

    Коли Олександр Данилюк потрапить на своє робоче місце в Апараті РНБО, він зможе в цьому переконатися.
    это отменяет тот факт, что с АП пропали сервера с хз какой информацией?

    п.с. про аренду оборудования "за свои" (ПП) не смешно - абсурдность заявления, некоторых "активистов" или просто больных = примерно тому, что тогда и систему ПВО вокруг Киева, восстановленную якобы за деньги "Рошен" также свинтят?

  11. #34151
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від Порохобот Переглянути допис
    только теперь за это отвечаешь ты
    Это перемога?

  12. #34152
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Так вот это ?

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис

    Или вот это ?
    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Головний ситуаційний центр РНБО, який знаходиться на вулиці Болбочана, та обладнання приміщень працівників РНБО перебувають під надійною охороною та працюють в штатному режимі.

    Коли Олександр Данилюк потрапить на своє робоче місце в Апараті РНБО, він зможе в цьому переконатися.

  13. #34153

    Реєстрація
    13 серпень 2008
    Звідки Ви
    sniper avenue
    Дописів
    13 291

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    тогда и систему ПВО вокруг Киева, восстановленную якобы за деньги "Рошен" также свинтят?
    Кстати,хорошая идея.Особенно если юристы вовремя подсуетились бы и запилили що нибудь типа лизинга.Во сраки бы загорелись,солнце можно было бы отключать)).

  14. #34154

    Реєстрація
    10 березень 2005
    Дописів
    37 060

    Типово

    Цитата Допис від UKRBAT Переглянути допис
    Кстати,хорошая идея.Особенно если юристы вовремя подсуетились бы и запилили що нибудь типа лизинга.Во сраки бы загорелись,солнце можно было бы отключать)).
    ну так было бы супер оставить украину без пво . личность порошенко куда важнее страны ...

    вы запутались .

  15. #34155
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 959

    Типово

    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    ну так было бы супер оставить украину без пво . личность порошенко куда важнее страны ...

    вы запутались .
    он не запутался - к сожалению они так думают

  16. #34156
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    это отменяет тот факт, что с АП пропали сервера с хз какой информацией?

    п.с. про аренду оборудования "за свои" (ПП) не смешно - абсурдность заявления, некоторых "активистов" или просто больных = примерно тому, что тогда и систему ПВО вокруг Киева, восстановленную якобы за деньги "Рошен" также свинтят?

    Ага, присоединюсь к вопросу...
    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  17. #34157

    Реєстрація
    13 серпень 2008
    Звідки Ви
    sniper avenue
    Дописів
    13 291

    Типово

    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    ну так было бы супер оставить украину без пво . личность порошенко куда важнее страны ...

    вы запутались .
    Не,я смотрю со ржакой на жен которые с ужасом ждут последствий развода с мужем - вливания в имущество ведь не сопоставимые.

  18. #34158

    Реєстрація
    10 березень 2005
    Дописів
    37 060

    Типово

    Цитата Допис від UKRBAT Переглянути допис
    Не,я смотрю со ржакой на жен которые с ужасом ждут последствий развода с мужем - вливания в имущество ведь не сопоставимые.
    нет . вы ненавидите Украину . Для вас важнее кому то сделать плохо . Это истинные желания совка .

    вы даже не задумываетесь о последствиях .

  19. #34159

    Реєстрація
    13 серпень 2008
    Звідки Ви
    sniper avenue
    Дописів
    13 291

    Типово

    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    нет . вы ненавидите Украину . Для вас важнее кому то сделать плохо . Это истинные желания совка .

    вы даже не задумываетесь о последствиях .
    Да не ссы,никто ничего не заберет,тут шутку даже курица бы расспознала.Но вы гандоны Бене готовы отдать приват,устроить дефолт - да все что угодно - лишь бы пете насрать.И вы мне гниды шото тут будете рассказывать за патриотизм?

  20. #34160
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 959

    Типово

    про "арендованное" оборудование

    6 вересня 2018
    Дмитро Шимків: У Порошенка тепер ситуаційна кімната, як у Білому домі

    ....
    — Це якась конкретна кімната?

    — Це конкретна кімната з можливістю під’єднання до відкритих і закритих джерел інформації, об'єднувати весь інформаційний простір, у якому працює президент з людьми, які приймають рішення.

    — Хто входить у цю кімнату?

    — Ситуаційна кімната збирається в залежності від тематики. Коли ми говоримо про економічні питання, то це завжди буде прем'єр, президент, буде міністр економіки, міністр фінансів, далі в залежності від елементів може бути запрошений голова НБУ...

    Але знаєте, у чому зміст ситуаційної кімнати? На багатьох різних екранах виводиться інформація. Ви одразу бачите стан справ. Люди все обговорюють, а на екранах є цифри, факти, оперативна інформація і так далі. Це значно збільшує ефективність прийняття рішень.

    Може бути військовий кабінет – це генштаб, міністр оборони, голова СБУ. Кімната побудована з нуля. І мережа, і захист, і навчені люди, і підготовка до кібератак. Цього взагалі не було.

    Дуже часто кажуть – а як же ви шукали це обладнання? Ми пішли, подивилися, хто взагалі закуповував у країні великі сервери і що вони з ними роблять. З'ясувалося, що ЦВК колись на вибори купила велику стійку "заліза". Я питаюся, а де це все? Та воно стоїть в Укртелекомі. Вам треба? Ні. Ми пишемо запит і нам передають. Супер, сервер уже знайшли.

    Потім НБУ зменшував кількість відділень, у них залишалося "залізо". Ми спитали в Нацбанку, у вас там буде щось? Так, будемо роздавати, аукціони, пишіть заявку. Мої хлопці поїхали, подивилися, що там у них. Кажуть – класно, от це і це ми хочемо взяти. Можна? Можна. Держава все рівно вже витратила кошти. Тобто ми шукали, де тільки можна знайти обладнання. А далі фахівці все правильно збирали.
    ...

Сторінка 1708 з 3000 ПершаПерша ... 7081208160816581698169917001701170217031704170517061707170817091710171117121713171417151716171717181758180822082708 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті