Щодо сумнівних ініціатив по Лугандону і вчорашньої ідеї про референдум.
Перше враження - зрозуміле. Друге - після деяких роздумів: не виключено, що заяви є позначенням стартових намірів, пропозицією вирішити все мирно і шляхом дипломатії, як постійно запевняв нас Великий Попередник, а в чомусь і намагався це здійснити.
Очевидно, що стріляти та сторона не припинить; напевне, що Росія на прямі перемовини не піде ( нема дурних визнавати себе стороною конфлікту).
А поскільки діалог очікувано не складеться, влада з жалем скаже - ну що ж, хотіли, як краще, а раз так - то звиняйте.
Такий прогноз. Аматорський, тому претензії не приймаються.









Bookmarks