Це до чого? Мені вже давно не цікаві страхи та мрії тех хто повівся на Петрові казочки з Москви....![]()
ЗІ не зробить вижинуть і його.... не бачу проблемі...
ЗІ ЗІ до речі ти образив президента України. Виховані люди так не роблять. Не сідай рядом з Дейнеріс срати в полі.... достить там й Відьми....





Bookmarks