| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Министр обороны Полторак подал в отставку
https://censor.net.ua/news/3127737/m...dal_v_otstavku
Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec
Володимир Зеленський сьогодні офіційно стане Президентом України. Перед 10 ранку він обіцяє зустрітися з українцями у Маріїнському парку в Києві. А відразу звідти попрямує до Верховної Ради, де офіційно складе присягу.
Далі все відбуватиметься за такою програмою:
10:00 – 11:00 – складення присяги українському народові у Верховній Раді.
11:05 – 11:20 – церемонія підняття прапора за участю командувачів Збройних Сил України (Маріїнський палац).
11:20 – 13:30 – Зеленський з дружиною вітатимуть і прийматимуть очільників іноземних делегацій (Маріїнський палац).
14:30 – 17.00 (орієнтовно) – двосторонні зустрічі Зеленського з представниками іноземних делегацій (Адміністрація Президента).
Жодних вечірок та фуршетів не передбачено. Список гостей – тут. До речі, росіян не запрошували. Януковича теж.
Ось тут корисна інформація для киян – адже з нагоди інавгурації перекриють низку вулиць столиці.
https://mail.ukr.net/classic#readmsg...r=10004&page=1
вот мне интересно - был ли хоть 1 узурпатор власти, который плохие речи толкал?
И у Путина речи замечательные были и у Гитлера - да что там - трындеть не мешки ворочать
Ну вот почему тебе нужно писать элементарные вещи. Ты делаешь ошибку в основе и пишешь полностью не верный пост исходя из этой ошибки. И так ВСЕ ВРЕМЯ ВСЯ ПОРОШКИ. Вот поэтому вы и проиграли, и будете проигрывать далее. У вас свои реалии, которые к реалиям страны не имеют никакого отношения....
ЗЫ твоя ошибка в том, что я радуюсь... мне пох... но страна ПОШЛА в нужном направлении. Нужном для страны, конечно а не для кучки воров...
Я люблю цю країну навіть без кокаїну.
Супрун не намерена уходить в отставку
https://112.ua/glavnye-novosti/supru...ku-492509.html
А они специалисты по виборчому праву......Після початку виборчої кампанії, тобто з наступного дня публікації указу президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради, жодне судове рішення не зможе зупинити виборчий процес.
Про це розповіла секретар Центральної виборчої комісії Наталія Бернацька, пише "Інтерфакс-Україна".
"Згідно з нормами чинного законодавства, якщо виборчий процес почався, то жодне з рішень судів не може зупинити його. Як тільки буде оприлюднено указ (указ президента про розпуск Верховної Ради - ред.), з наступного дня ми будемо вже у виборчому процесі", - сказала Бернацька.
Первый закон глупости
Человек всегда недооценивает количество идиотов, которые его окружают.©
обратил внимание, что Порошенко был в очень хорошем настроении и улыбался во время речи...
наверное в голове..."все... нах все... ща прикормку купить надо, червя, опаарыша, пивка... и на рыбалку дней на пять"))))))
Грицак, Полторак... Стеця виженіть хто-небудь! Навіть з порушеннями!
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks