Рада распущена. Слава Украине!
| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Рада распущена. Слава Украине!
"Ніч буде важкою, дуже важкою. Але буде ранок!", - Президент Зеленський 00:00 26.02.2022
Приколист конечно
Посмотрим что дальше будет.
Дал два месяца что бы те кто хочет работать дальше по новому, это поняли либо ушли...очень правильное решение...
..а ... так Надя будет-таки херачить по кумполу..???
Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec
батальон донбасс
Семен Семенченко:
Читаю коментарі людей які не хочуть думати, не хочуть розуміти очевидні речі, виправдовують будь-яке зло, зраду, будь-яку гидоту, аби вона виходила від улюбленого Пана. І розумію дві речі.
Перше. Не дай Бог станеться зараз другий Голодомор вони також говорили б «ну значить так треба, значить на те є свої причини».
І друге - ми вчасно зупинили Порошенка. Всі разом. Під час другого терміну він зробив би з Україною все що зробив Путін в РФ в 2005-2010 роках. І підле, цинічне лізоблюдство, агресивна лицемірна гидота остаточно стала б нормою...
Завтра може відкритися вікно можливостей для країни, а може все статися зовсім по іншому. Ми не знаємо. Але ми точно знаємо інше, найголовніше - ми уникли моральної загибелі Держави. На час. Або на завжди. Далі все залежить від нас з вами.
Слава Україні
Первый закон глупости
Человек всегда недооценивает количество идиотов, которые его окружают.©
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks