Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1462 з 3000 ПершаПерша ... 462962136214121452145314541455145614571458145914601461146214631464146514661467146814691470147114721512156219622462 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 29 221 по 29 240.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #29221
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    вот видите, вы не понимаете - хоть вам уже наглядно показали как можно. месяц назад
    и не надо истерик, не надо шин, не надо майданов - просто прийти и проголосовать как вариант.
    Ні, це ви його не захистили, це ви його народили тільки, а от як захищати будете?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  2. #29222

    Реєстрація
    14 жовтень 2007
    Дописів
    8 854

    Типово

    Цитата Допис від АЦТЕК Переглянути допис
    Так твой кабан без трупов не разожмёт своих челюстей на шее Украины - или не видно? Ему даже из-за бугра уже не то что намекают - прямым текстом...
    Цитата Допис від Порохобот Переглянути допис
    а не боишься что это будет твой труп?
    Или тебе нема за що?
    Мля, они ещё и угрожают. Они ещё и пугают.
    А что ж в 14-ом этим не пугали?
    Востаннє редагував habubabur: 19.05.2019 о 08:45

  3. #29223

    Реєстрація
    14 жовтень 2007
    Дописів
    8 854

    Типово

    Цитата Допис від Илларион Переглянути допис
    И я верю в идею (может утопическая идея, но тем не менее) что Украина может быть мостом между Западом и Востоком.
    "... Зальют её гудроном
    Пройдут по ней вагоны
    Во имя Отца-Колеса ... "

  4. #29224
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    То я так розумію, що ВИ особисто поїдете до Києва, розіб'єте намет на Майдані і почнете захищати своє дитя?
    Нi, ви помиляетеся: я навiть не був у день виборiв на мiсцi, та тому й не голосував: але я бачу ситуацiю, яка склалася, та маю якiсь мiркування та припущення щодо цього.

    Як то кажуть -

    "мнение". Бiгти на амбразуру чи ставати пiд будь якi прапори - не маю потреби, але ж менi майже байдуже, хто там у Киевi царюе - я не маю жодних серйозних

    очiкувань нi вiд кого, крiм себе самого. Але

    вiдрiзняю людськi та нелюдськi вчинки по вiдношенню до людей, й це менi не завжди до вподоби. Якось отак...
    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  5. #29225
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від АЦТЕК Переглянути допис
    Нi, ви помиляетеся: я навiть не був у день виборiв на мiсцi, та тому й не голосував: але я бачу ситуацiю, яка склалася, та маю якiсь мiркування та припущення щодо цього.

    Як то кажуть -

    "мнение". Бiгти на амбразуру чи ставати пiд будь якi прапори - не маю потреби, але ж менi майже байдуже, хто там у Киевi царюе - я не маю жодних серйозних

    очiкувань нi вiд кого, крiм себе самого. Але

    вiдрiзняю людськi та нелюдськi вчинки по вiдношенню до людей, й це менi не завжди до вподоби. Якось отак...
    Так якщо ВИ не готові виходити захищати того сцикуна, то хто ж вийде? У мене практично всі мешканці в будинку голосували за воно. Але я на 100% впевнена, що НІХТО з них не поїде не то що в Київ, але навіть на двір на вийде з плакатом
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  6. #29226
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Але я на 100% впевнена, що НІХТО з них не поїде не то що в Київ, але навіть на двір на вийде з плакатом
    От кого, простите, защищать ?
    От вас, что ли ?

    Это как "война придет к вам в дом ..."
    С кем будет война, ну между кем и кем - так понятнее ?

  7. #29227
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Так якщо ВИ не готові виходити захищати того сцикуна, то хто ж вийде? У мене практично всі мешканці в будинку голосували за воно. Але я на

    100% впевнена, що НІХТО з них не поїде не то що в Київ, але навіть на двір на вийде з плакатом
    Ну вiн же не зовсiм такий безпорадний, у нього таки ж силовi структури е, наприклад - не дуже переживайте. Якось розбереться. Там можливостей достатньо щоб

    спонукати до якiсноi роботи
    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  8. #29228
    Аватар для _FoX_
    Реєстрація
    11 травень 2012
    Дописів
    54 738

    Типово

    от кого ожидается нападение? у нас переворот намечается?
    Рассказывайте уже про угрозу.

  9. #29229
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    От кого, простите, защищать ?
    От вас, что ли ?

    Это как "война придет к вам в дом ..."
    С кем будет война, ну между кем и кем - так понятнее ?
    Війна вже йде з кацапами і їх посіпаками і ця війна прийшла в багато українських будинків. Мова ж тільки проте, а хто в Україні є ті посіпаки?
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  10. #29230
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від _FoX_ Переглянути допис
    от кого ожидается нападение? у нас переворот намечается?
    Рассказывайте уже про угрозу.
    По тихеньку, але переворот все таки настає в головах недолугих.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  11. #29231
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від АЦТЕК Переглянути допис
    Ну вiн же не зовсiм такий безпорадний, у нього таки ж силовi структури е, наприклад - не дуже переживайте. Якось розбереться. Там можливостей достатньо щоб

    спонукати до якiсноi роботи
    Такий собі уявний младоовощ.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  12. #29232
    Аватар для _FoX_
    Реєстрація
    11 травень 2012
    Дописів
    54 738

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    По тихеньку, але переворот все таки настає в головах недолугих.
    А Киеве кого сегодня от кого защищать?
    На кого и для чего нападать?
    С кем война в Киеве сегодня намечается или идет?

    Вы же читали там про Киев?

  13. #29233
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    От кого, простите, защищать ?
    От вас, что ли ?

    Это как "война придет к вам в дом ..."
    С кем будет война, ну между кем и кем - так понятнее ?
    Це ви мене питаєте? Це запитання треба до ацтека спрямувати, це він погрожує , що хтось там малюка вийде захищати.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  14. #29234
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від АЦТЕК Переглянути допис
    Ну вiн же не зовсiм такий безпорадний, у нього таки ж силовi структури е, наприклад - не дуже переживайте. Якось розбереться. Там можливостей достатньо щоб

    спонукати до якiсноi роботи
    Та ні, ви казали про 73%, які вийдуть і як надають по сраці за свого шмаркача.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  15. #29235
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від _FoX_ Переглянути допис
    А Киеве кого сегодня от кого защищать?
    На кого и для чего нападать?
    С кем война в Киеве сегодня намечается или идет?

    Вы же читали там про Киев?
    Війна йде в Україні, а Київ є складовою частиною тієї ж України.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  16. #29236
    Аватар для Karos
    Реєстрація
    21 вересень 2008
    Звідки Ви
    Украина
    Дописів
    12 222

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    А ти впевнений, що ти знаходишся в Україні, а не занедбаному совку?

    шо-то вас "совок" постоянно мучает, какие-то ЛИЧНЫЕ беды вспоминаете, или что-то другое?... "совка" больше нет!... забудьте!
    Востаннє редагував Karos: 19.05.2019 о 21:21

  17. #29237
    Аватар для _FoX_
    Реєстрація
    11 травень 2012
    Дописів
    54 738

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Війна йде в Україні, а Київ є складовою частиною тієї ж України.
    Окей, так за одно расскажите, в Киеве на Майдане чего делать сейчас и с кем там воевать?

    Ещё раз напомню, был разговор чтоб на Майдан в Киев ехать, а люди и во двор не выйдут. Вот и интересуюсь, с кем там сейчас война и что там на Майдане сейчас делать? Можно конкретней?

  18. #29238
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Це ви мене питаєте? Це запитання треба до ацтека спрямувати, це він погрожує , що хтось там малюка вийде захищати.
    Эээээээ ...
    Угрожает защищать ...
    Ничего парадоксального не находите в этой комбинации слов ?

  19. #29239
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

  20. #29240
    Аватар для Karos
    Реєстрація
    21 вересень 2008
    Звідки Ви
    Украина
    Дописів
    12 222

    Типово

    ... успокойтесь ВСЕ!... завтра праздник инаугурации большинства

    ...порохоботы и адепты оной ДНРихи запасайтесь алкоголем, а слабенькие платочками для слёз...)))))))

    ПЕТЮНИН РИМ ПАЛ!!!! УРА! УРА! УРА!

Сторінка 1462 з 3000 ПершаПерша ... 462962136214121452145314541455145614571458145914601461146214631464146514661467146814691470147114721512156219622462 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті