| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Нi, ви помиляетеся: я навiть не був у день виборiв на мiсцi, та тому й не голосував: але я бачу ситуацiю, яка склалася, та маю якiсь мiркування та припущення щодо цього.
Як то кажуть -
"мнение". Бiгти на амбразуру чи ставати пiд будь якi прапори - не маю потреби, але ж менi майже байдуже, хто там у Киевi царюе - я не маю жодних серйозних
очiкувань нi вiд кого, крiм себе самого. Але
вiдрiзняю людськi та нелюдськi вчинки по вiдношенню до людей, й це менi не завжди до вподоби. Якось отак...![]()
ВИПИВ? ЗА КЕРМО!
Бо плач не дав нікому ще свободи,
А хто борець - той здобуває світ
от кого ожидается нападение? у нас переворот намечается?
Рассказывайте уже про угрозу.
Портнов заявив, що повернувся в Україну
Янукович на черзі?
... успокойтесь ВСЕ!... завтра праздник инаугурации большинства
...порохоботы и адепты оной ДНРихи запасайтесь алкоголем, а слабенькие платочками для слёз...)))))))
ПЕТЮНИН РИМ ПАЛ!!!! УРА! УРА! УРА!
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks