| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
...![]()
Я люблю цю країну навіть без кокаїну.
Правильно, градус должен расти, но никак не наоборот )
Без подписи
Порхобот сказал "супу ще багато, хай приходять."...
Я люблю цю країну навіть без кокаїну.
то не понты, то список не полный )
Востаннє редагував KpoT: 18.05.2019 о 20:51
у шурика какой-то ненастоящий порохобот. настоящий бы с шуриком за один стол не сел. )
хотя, если "раздвоение", то все возможно.![]()
***
... Розвал коаліції
"Народний фронт" заявила про свій вихід з парламентської коаліції "Європейська Україна". Зроблено це для того, щоб унеможливити розпуск Ради.
Нову коаліцію нардепи повинні створити протягом 30 днів. Але навіть, якщо вони не вкладуться у термін, розпустити Раду вже не можна буде. Адже розпуск може відбутися щонайпізніше за півроку до закінчення повноважень (27 листопад).
Читай за посиланням, які партії можуть увійти до нової коаліції.
https://24tv.ua/yaki_fraktsiyi_uviyd...urce=mailchimp
... как виишь, поеа что коалиции нетутииииииии!
как обнадеживающе. зебилы хоть понимают, что это означает?
***
Да да !!
Когда один еврей угрожает другому - это международный конфликт !!!
)))))))))))))))))))
Блин, не смотрел Игру престолов, но кажется там все друг друга мочат. А местная Дейнерис отмачивает простыни комментов.
Но интересное наблюдение вышло с ВР. Она сейчас начала играть против всех, против ПрУ и против избирателя. Вот что странно.
На что у них расчет? На короткую память избирателя? На "выхолощенное" электоральное поле?
Тут бы Мюрида послушать, хоть он и стал писать в рамках заданных границ.
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks