
Допис від
ОлегБ
Кстати:
США оголосили полювання на Коломойського - Чорновіл
США фактично про 'явілі полювання на Коломойського через те, що він порушив домовленості по Приватбанку. Про це в інтерв'ю каналу Anneksiya.Net розповів депутат ВР України Тарас Чорновіл. За його словами, у Коломойського немає можливості виїхати з Ізраїлю, оскільки як тільки стане відомо, що він покинув межі Ізраїлю, він буде негайно заарештований США.
Також за словами Чорновола, на Коломойського заведено судову справу в США і його очікує в будь-якій країні крім України та Ізраїлю негайна екстрадиція. Саме з цієї причини поки немає чітких домовленостей між Коломойським і іншими олігархами про майбутнє кабміні, парламенті і діяльності оточення нового президента. Коломойський, на думку Чорновола вважається зараз для всіх надзвичайно токсичним.
Bookmarks