| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
А почему анализный и дебатный батлы обсуждается в теме Зеленского, а не Порошенко? Вообще-то дебаты предложил Порошенко.
Даже здесь З популярней П )
Без подписи
Я люблю цю країну навіть без кокаїну.
Людоньки! Шож это творицца! Везде обман!
Кандидат у президенти Володимир Зеленський оприлюднив результат аналізу, згідно з яким наркотичних речовин у його організмі немає.
При цьому спершу він оприлюднив у Facebook аркуш, на якому датою здачі аналізу значиться 2 квітня, а за 15 хвилин – із датою 5 квітня.
«Раньше мы воспитывали строителей коммунизма, теперь — строителей капитализма… А в результате получается одно и тоже: жлоб, невежда и вор.» ©
///
Разности мои(декупаж.моделирование.квиллинг.лепка)http://forum.gorod.dp.ua/showthread....84296&page=114
И даже в анализах Зе! кинул Пэтра.... два раза сдал... но ИМХО это дело поправимое....
Я люблю цю країну навіть без кокаїну.
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks