Ірина Ніка
2 ч.
Увесь березень 2018 моя стрічка була переповнена вовою парасюком( Вова, агов, ти що, здох?)
Цього року - вовою зеленським. Інтернет розбирає чи зовсім Вова дебіл , чи ( о радість ) щось там вміє прошамкати на камеру за сценарієм.
Не знаю , хто там як , а я вже хочу піти проголосувати і викинути цього вову і його вічноголодних фанатів на той же смітник історії , де під'їдають тухлі піввареника парасюк, надя та інші бубєнчики.


Відповісти з цитуванням




Bookmarks