Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 63 з 85 ПершаПерша ... 13535455565758596061626364656667686970717273 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 1697, показано з 1 241 по 1 260.

Тема: Дніпро. Переименование города и улиц

  1. #1241
    Аватар для Promius
    Реєстрація
    20 травень 2016
    Дописів
    12 043

    Типово

    забавно смотреть как меняются потихоньку приоритеты. уже им и днепр годится, а раньше им только петровск подавай да катькославск. )
    чтоб их заставить сделать шаг вперед, надо заявить о двух шагах и тогда они будут настаивать лишь на одном шаге. )

  2. #1242
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від Promius Переглянути допис
    забавно смотреть как меняются потихоньку приоритеты. уже им и днепр годится, а раньше им только петровск подавай да катькославск. )
    Якщо ти до мене то будь ласка процитуй де я відстоювала за назву Дніпропетровськ?
    Востаннє редагував Caxar2011: 12.02.2019 о 11:18

  3. #1243
    Аватар для siyanieukr
    Реєстрація
    11 вересень 2006
    Дописів
    3 374

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    .
    +10000000

  4. #1244
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від Promius Переглянути допис
    Надо заявить о двух шагах и тогда они будут настаивать лишь на одном шаге. )
    Питання назви повинна вирішувати громада. А не мандати які навіть не снізошлі до того щоб дати ВИБІР з ДВОХ варіантів.


    Може люди хочуть використовувати інший варіант третій або четвертий.

    В людей забрали право вирішувати.

    І це не демократія.

  5. #1245
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 443

    Типово

    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис
    Питання назви повинна вирішувати громада. А не мандати які навіть не снізошлі до того щоб дати ВИБІР з ДВОХ варіантів.


    Може люди хочуть використовувати інший варіант третій або четвертий.

    В людей забрали право вирішувати.

    І це не демократія.
    Як це забрали? Це називається - дилегування повноважень. Громада на виборах вибрала своїх представників (депутатів), а ті тепер делегують волю народу (приймають закони). Так у всьому цивілізованому світі, до речи, робиться.

    PS Я до речи не чув (більш менш поширених) варіантів крім Дніпровської та Січеславської. (Якщо не рахувати того варыанта що порушує закон, вы ж не пропонуэте зараз всым стати законопорушниками? ) Перший варіант не пройшов (дякуючи доречи жОпоплоку та багатьом іншим зрадойопам в т.ч.). Тому "на втору попытку" депутатам залишили посуті єдиний варіант. Коротше після "громади", яка не запропонувала інших варіантів (законних) підіть цьомніть ще й сашувількуля за ваше счастливое настоящее ).
    Востаннє редагував RomanLV: 12.02.2019 о 16:27
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

  6. #1246
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    Як це забрали? Це називається - дилегування повноважень. Громада на виборах вибрала своїх представників (депутатів), а ті тепер делегують волю народу (приймають закони). Так у всьому цивілізованому світі, до речи, робиться.

    PS Я до речи не чув (більш менш поширених) варіантів крім Дніпровської та Січеславської. (Якщо не рахувати того варыанта що порушує закон, вы ж не пропонуэте зараз всым стати законопорушниками? ) Перший варіант не пройшов (дякуючи доречи жОпоплоку та багатьом іншим зрадойопам в т.ч.). Тому "на втору попытку" депутатам залишили посуті єдиний варіант. Коротше після "громади", яка не запропонувала інших варіантів (законних) підіть цьомніть ще й сашувількуля за ваше счастливое настоящее ).
    Немає у ради повноважень переіменовувати область. Тому немає ніякого делегування.
    І рада не зробила нічого щоб ці повноваження в неї з'явились.

  7. #1247
    Аватар для birdy
    Реєстрація
    23 листопад 2007
    Звідки Ви
    г. Синельниково
    Дописів
    11 923

    Типово

    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис
    Немає у ради повноважень переіменовувати область. Тому немає ніякого делегування.
    І рада не зробила нічого щоб ці повноваження в неї з'явились.
    У кого є? Як це повиино робитись? Хто перейменовував Волинську і Закарпатську області?

  8. #1248

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від birdy Переглянути допис
    У кого є? Як це повиино робитись? Хто перейменовував Волинську і Закарпатську області?
    Є таке дивне слово - рехверендум. Воно визначає опитування всієї громади стосовно того, чи іншого питання. І що саме дивне, то саме таким шляхом ідуть розвинені демократії в світі.
    Стосовно Волинської та Закарпатської областей, то уявіть собі що їх не перейменовували. Їх як отримали при розподілі за пактом Молотова-Ріббентропа, та після розподілу за наслідками Вітчизняної війни та дали назви, то так і до тепер.

  9. #1249
    Аватар для birdy
    Реєстрація
    23 листопад 2007
    Звідки Ви
    г. Синельниково
    Дописів
    11 923

    Типово

    Я не у вас питала.

  10. #1250
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 443

    Типово

    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис
    Немає у ради повноважень переіменовувати область. Тому немає ніякого делегування.
    І рада не зробила нічого щоб ці повноваження в неї з'явились.
    Конституція України - Розділ XIII
    Читайте уважно. там небагато хоча... це для мене небагато... )
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

  11. #1251
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    Конституція України - Розділ XIII
    Читайте уважно. там небагато хоча... це для мене небагато... )
    1. Законопроект суперечить п.29 ст 85 чинної Конституції. Та закону про декомунізацію у частині щодо повноважень ради.

    2. Стаття 147.*Конституційний Суд України вирішує питання про відповідність Конституції України законів України та у передбачених цією Конституцією випадках інших актів, здійснює офіційне тлумачення Конституції України, а також інші повноваження відповідно до цієї Конституції.

    Діяльність Конституційного Суду України ґрунтується на принципах верховенства права, незалежності, колегіальності, гласності, обґрунтованості та обов’язковості ухвалених ним рішень i висновків.


    Но для вас це ниочем


    Зі Стаття 157.*Конституція України не може бути змінена, якщо зміни передбачають скасування чи обмеження прав і свобод людини і громадянина*


    Порядок внесення пропозицій передбачених законом про декомунізацію не обмежує права громадян.
    А от присвоєння назви "в обхід пропозицій громадян" - порушує права громадян. Тому що законодавством не вирішено питання щодо реалізації прав щодо переіменування через внесення пропозицій, як це вирішено законом про декомунізацію стосовно назв населених пунктів та районів
    Востаннє редагував Caxar2011: 13.02.2019 о 11:30

  12. #1252
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від birdy Переглянути допис
    У кого є? Як це повиино робитись? Хто перейменовував Волинську і Закарпатську області?
    Я вже писала як.
    Через надання раді повноважень щодо переіменування ОБЛАСТЕЙ.

    А далі у порядку передбаченому законом про декомунізацію, с поправкою що окрім населених пунктів та районів, цей закон стосується щей областей.

  13. #1253
    Аватар для birdy
    Реєстрація
    23 листопад 2007
    Звідки Ви
    г. Синельниково
    Дописів
    11 923

    Типово

    Хто повинен надати повноваження?

    І на друге питання чекаю відповіді вже вдруге. Чи ви морозитесь?

  14. #1254

    Реєстрація
    08 серпень 2012
    Дописів
    7 619

    Типово

    Цитата Допис від birdy Переглянути допис
    Хто повинен надати повноваження?

    І на друге питання чекаю відповіді вже вдруге. Чи ви морозитесь?
    Поставьте вопрос по другому: Вот согласились все 100% граждан Украины дать области какое-то название.
    НЕ будем уточнять какое, но согласились ВСЕ : "это будет хорошее название".
    Вопрос: Каким документом/нормативным актом это будет осуществлено ?
    Кто и каким документом установит название области с которым ВСЕ согласны ?

  15. #1255
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від Igor K Переглянути допис
    Поставьте вопрос по другому: Вот согласились все 100% граждан Украины дать области какое-то название.
    НЕ будем уточнять какое, но согласились ВСЕ : "это будет хорошее название".
    Вопрос: Каким документом/нормативным актом это будет осуществлено ?
    Кто и каким документом установит название области с которым ВСЕ согласны ?
    В телевизоре скажут и всё. Телевизор давно заменил документацию )
    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  16. #1256
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    .. Верховная Рада имеет полномочия изменить название не только области, но и страны, если до этого дойдёт ... Кстати, буквально в этом месяце две страны поменяли название, и ничо ... Другой вопрос - какова процедура этого действа, и все ли формальности будут выполнены ...
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  17. #1257
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Права граждан это формальности - о как

  18. #1258
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис
    Права граждан это формальности - о как
    .. именно так ... мы делегировали свои полномочия власти народным депутатам, и они имеют право с Конституцией (как минимум) творить, что посчитают нужным ... могут вообще ее переписать и принять новую, объявив монархию ...
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  19. #1259
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    .. именно так ... мы делегировали свои полномочия власти народным депутатам, и они имеют право с Конституцией (как минимум) творить, что посчитают нужным ... могут вообще ее переписать и принять новую, объявив монархию ...
    Где этот документ которым мы делегируем полномочия? Кто его издал ? Народ Украины? Конкретные граждане?

  20. #1260
    Аватар для birdy
    Реєстрація
    23 листопад 2007
    Звідки Ви
    г. Синельниково
    Дописів
    11 923

    Типово

    Цитата Допис від birdy Переглянути допис
    Хто повинен перейменовувати області? Хто давав назви іншим областям - тій же Волинській, Закарпатскій?
    Цитата Допис від birdy Переглянути допис
    У кого є? Як це повиино робитись? Хто перейменовував Волинську і Закарпатську області?
    Цитата Допис від birdy Переглянути допис
    Хто повинен надати повноваження?

    І на друге питання чекаю відповіді вже вдруге. Чи ви морозитесь?
    Caxar2011, може ви скинете окуляри або вдягнете такі, в яких будете здатні прочитати мої запитання? Чи ви вмієте тільки помилки виправляти?

Сторінка 63 з 85 ПершаПерша ... 13535455565758596061626364656667686970717273 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті