Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 33 з 177 ПершаПерша ... 23242526272829303132333435363738394041424383133 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 3539, показано з 641 по 660.

Тема: Православна Церква України

  1. #641

    Реєстрація
    15 червень 2014
    Звідки Ви
    Нью-Днепр
    Дописів
    21 213

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Оренда чергове дно пробив...
    ТБНЗ!
    Че значит??

    Очередное заклинание кастрюлек?

  2. #642

    Реєстрація
    08 серпень 2012
    Дописів
    7 619

    Типово

    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис
    Так Ви згодні що ЄС не впливає на визнання (канонічність) вже визнаної церкви?
    Вы о какой церкви говорите ? Об РПЦ ?
    РПЦ канонична всегда, везде и при любых условиях.
    Об ЕО в этом случае даже смешно говорить.
    Более того, РПЦ поощряет одних своих прихожан убивать других своих же прихожан, но не перестает быть каноничной.


  3. #643

    Реєстрація
    08 серпень 2012
    Дописів
    7 619

    Типово

    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис
    Канонічність це визнання. Ми зараз пішли по другому колу. Новостворена церква може додержуватися законів, і сама для себе буде канонічною. Але в очах ВП вона буде не канонічною. Какрнічною стане лише тоді коли ВП визнає її такою.
    Признание чего ? Признание соответствия.
    Соответствия чему ? Соответствия законам/ канонам.
    А признаком признания соответствия канонам является объявление ЕО.
    ЕО есть ЗНАК РАВЕНСТВА законов по которым живет каноничная церковь и церкви "претендента" на такое звание.

  4. #644

    Реєстрація
    08 серпень 2012
    Дописів
    7 619

    Типово

    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис
    Територія дії церкви і сам факт її канонічності або визнання - різні речі.
    Церкви можуть діяти на однієї території і не визнавати одна одну, алє обидві будуть канонічні бо так вважає ВП.
    Явно у вас сломалась логика.
    Есть Православная Церковь. Она состоит из поместных церквей.
    ВСЕ поместные церкви подчиняются Канонам Православной церкви.
    Объединяющим признакам всех церквей в лоно одной Церкви является наличие ЕО.
    То есть ЕО является подтверждением того, что у ВСЕХ церквей одинаковый Закон (канон).
    НЕ может такого быть (исходя из элементарной логики) когда две церкви находятся внутри Православной церкви,
    живут по абсолютно равным законам, но НЕ признают друг друга.
    У них нет никаких ЗАКОННЫХ причин НЕ признавать друг друга.
    Единственая причина НЕ признавать - это не соответствие законов поместной церкви Канонам православной церкви.
    Востаннє редагував Igor K: 20.10.2018 о 00:29

  5. #645
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис
    Ще одна ознака культурної людини - це відсутність тотального оффтопу у темах, та написання постів за темою.
    Это в каких же законах такое написано?? Ссылка будет или опять бзднула и в кусты памперс менять?
    Нащо в темі про Православ'я , писати історії про дочку
    Чтоб тебя порвало от ненависти и зависти, что 7-летний ребёнок УМНЕЕ и ГРАМОТНЕЕ тебя, старой бабы!
    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    Мне официально разрешаю отвечать безграмотно.
    Нидаждётись!
    Думаете я всего этого не знаю?
    Дык ВАС я ни в чём и не обвиняю.
    Цитата Допис від oleg orenda Переглянути допис
    О...
    Старко появилось...
    Забыл,как на коленках у форумчан кОпеечки на лечение канючил?
    ЗЫ чиркни адрес-я те обьедков закину..)))
    Дерьмо ты, Оренда. Низшей пробы.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  6. #646
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від Igor K Переглянути допис
    Явно у вас сломалась логика.
    Есть Православная Церковь. Она состоит из поместных церквей.
    ВСЕ поместные церкви подчиняются Канонам Православной церкви.
    Объединяющим признакам всех церквей в лоно одной Церкви является наличие ЕО.
    То есть ЕО является подтверждением того, что у ВСЕХ церквей одинаковый Закон (канон).
    НЕ может такого быть (исходя из элементарной логики) когда две церкви находятся внутри Православной церкви,
    живут по абсолютно равным законам, но НЕ признают друг друга.
    У них нет никаких ЗАКОННЫХ причин НЕ признавать друг друга.
    Единственая причина НЕ признавать - это не соответствие законов поместной церкви Канонам православной церкви.
    Вношу уточнення. Мова за визнання теріторії. дві церкви визнають канонічність одне одної (признают друг друга), але одна може не визнавати таріторію впливу другої, як її особисту (канонічну) територію, де діє лише ввона. І ЄС ні до чого взагалі. Це лише одна з ознак. Ну як ознака кенгуру це хвіст, але якщо у кенгуру не стане хвоста , все одно це буде кенгуру.
    Востаннє редагував Caxar2011: 20.10.2018 о 03:19

  7. #647
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від Igor K Переглянути допис
    Вы о какой церкви говорите ? Об РПЦ ?
    РПЦ канонична всегда, везде и при любых условиях.
    Об ЕО в этом случае даже смешно говорить.
    Более того, РПЦ поощряет одних своих прихожан убивать других своих же прихожан, но не перестает быть каноничной.

    Не треба розпалювати ворожнечу до взагалі. Місцеві попи УПЦ МП не мають ніякого відношення до цих придурковатих гундяєвих у росії. Хоча, формально вони їм підпорядковуються.
    Ви гадаєте що у сільській церкві, десь на Вінниччині, місцеві попи МП поощряют убивать?
    Як взагалі, служники бога можуть поощрять убивать? Як ви це уявляєте собі? Є попи, які реально працюють, а є ті що вештаються по закордонах, чиїсь синки, яким гундяєви надали високий сан. Аналогічна картина буде, і у УПЦ КП коли їм нададуть автономію. Прості попи, будуть працювати, а синкі чиїсь високорукопокладені будуть вештатись по закордонах. Це я вважаю суто сімейний , чи клановий бізнес, як у лікарів.
    Місцевим попам у церквушці на селі взагалі , мабуть, байдуже ці кадрові зміни дєсь там далеко на горі. Єдине що зміниться для них, це мова ведення служби. А це для парафіян суттєво. Саме це , я гадаю не треба змінювати майбутній автономній Українській церкві. Там де є традиційні ведення на старослов'янській мові, то нехай так і буде собі. До цього звикли парафіяни. І це нормально.
    Востаннє редагував Caxar2011: 20.10.2018 о 04:44

  8. #648
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис
    Місцеві попи УПЦ МП не мають ніякого відношення до цих придурковатих гундяєвих у росії. Хоча, формально вони їм підпорядковуються.
    Ви гадаєте що у сільській церкві, десь на Вінниччині, місцеві попи МП поощряют убивать?
    Місцевим попам у церквушці на селі взагалі , мабуть, байдуже ці кадрові зміни дєсь там далеко на горі.
    Как же я ненавижу тебя, гнида кацапская! Как же хочется всё твоё дерьмо затолкать тебе назад в глотку, чтобы ты больше ничего изрыгнуть оттуда не смогла! Поп СЕЛЬСКОЙ церкви МОСКОВСКОГО патриархата на Волыни отказался отпевать умершего РЕБЁНКА(!!!) только потому, что эта девочка была крещена в церкви Киевского патриархата! Назвал её РАСКОЛЬНИЦЕЙ!! А ты, тварь продажная, смеешь утверждать, что попы УПЦ МП не имеет никакого отношения к гундяевым и пр.??? Да чтоб тебе эта девочка снилась в страшных снах до конца твоей никчемной жизни, тварь продажная!!
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  9. #649
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    це сумно
    але ти так пишеш наче він її вбив

    УПЦ КП не канонічна церква - це факт .... затям це ...аналогічно не відспівують католиків по Православному звичаю, та навпаки... її навіть ВП би не відспавав - розуміешЄ? бо саме ВП не визнає УПЦ КП

    Біда в тому що люди вірять у бога для галочки - храстяця для галочкі - паски святять для галочкі - а потім когось звинувачують. Раніше взагалі дітей ніхто не христив, навіть Іісуса охрестили вже дорослим. Бо вважаеться що людина має розуміти що від неї вимагає релігія.

    до речі, якщо не вірити у ад то туди й не попадеш

    Смерть це завжди сумно. але не треба тиснути на емоції, треба ще думати головою, а не тільки в неї їсти.

  10. #650

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 752

    Типово

    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис
    це сумно
    але ти так пишеш наче він її вбив

    УПЦ КП не канонічна церква - це факт .... затям це ...аналогічно не відспівують католиків по Православному звичаю, та навпаки... її навіть ВП би не відспавав - розуміешЄ? бо саме ВП не визнає УПЦ КП
    Тебе не известно, что ВП принял решение о предоставлении УПЦ автокефалии? Тебе не известно, что с некоторого времени именно РПЦ является раскольной.

    Может ты разберёшься в вопросе, прежде чем писать чушь? А то выглядишь как-то придурковато.

  11. #651
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    39 021

    Типово

    Цитата Допис від oleg orenda Переглянути допис
    О...
    Старко появилось...

    Забыл,как на коленках у форумчан кОпеечки на лечение канючил?

    ЗЫ чиркни адрес-я те обьедков закину..)))
    Родителям своим объедков подкинь. Если ты мне что-то давал на лечение - не стесняйся, назови сумму - верну. И ты будешь не первый.
    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  12. #652
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    Тебе не известно, что ВП принял решение о предоставлении УПЦ автокефалии? Тебе не известно, что с некоторого времени именно РПЦ является раскольной.

    Может ты разберёшься в вопросе, прежде чем писать чушь? А то выглядишь как-то придурковато.
    для олежкі усі фірми із назвою УПЦ однакові

  13. #653
    Аватар для Александр_L
    Реєстрація
    22 серпень 2007
    Звідки Ви
    г.Днепр, Мих.Шейнкмана
    Дописів
    25 689

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    Тебе не известно, что ВП принял решение о предоставлении УПЦ автокефалии? Тебе не известно, что с некоторого времени именно РПЦ является раскольной.

    Может ты разберёшься в вопросе, прежде чем писать чушь? А то выглядишь как-то придурковато.
    Ссылочка будет, или как обычно ... не мешки ворочать.

  14. #654
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Не треба розпалювати ворожнечу до взагалі. Місцеві попи УПЦ МП не мають ніякого відношення до цих придурковатих гундяєвих у росії. Хоча, формально вони їм підпорядковуються.
    яка цікава новина!
    у декого з місцевих попів УПЦ МП паспорти громадян РФ - а так звичайно ж, не мають

  15. #655
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від Александр_L Переглянути допис
    Ссылочка будет, или как обычно ... не мешки ворочать.
    Ага, особенно на " с некоторого времени именно РПЦ является раскольной."

    И не раскольной а раскольнической - грамотей


    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    яка цікава новина!
    у декого з місцевих попів УПЦ МП паспорти громадян РФ - а так звичайно ж, не мають
    Вы - моё неожиданное открытие! Вот где-где, а здесь на этой помойке - меньше всего ожидал вас увидеть...
    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  16. #656

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 490

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Дерьмо ты, Оренда. Низшей пробы.
    +1


    Перший в історії США ʼʼухилянтʼʼ,
    військовий медик Desmond Doss, у битві за Окінаву, 1945, виніс з поля бою 75 поранених солдатів.

  17. #657

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 752

    Типово

    Цитата Допис від АЦТЕК Переглянути допис
    И не раскольной а раскольнической - грамотей
    Погугли, будешь удивлён.

  18. #658

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 752

    Типово

    Цитата Допис від Александр_L Переглянути допис
    Ссылочка будет, или как обычно ... не мешки ворочать.
    На что конкретно, на решение о предоставлении автокефалии или на то, что РПЦ пошла в раскол?

  19. #659
    Аватар для Александр_L
    Реєстрація
    22 серпень 2007
    Звідки Ви
    г.Днепр, Мих.Шейнкмана
    Дописів
    25 689

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    На что конкретно, на решение о предоставлении автокефалии или на то, что РПЦ пошла в раскол?
    На решение об автокефалии. То что РПЦ пошла в раскол - очевидно.

  20. #660
    Аватар для Elektrybałt
    Реєстрація
    12 квітень 2017
    Звідки Ви
    Оттуда
    Дописів
    10 868

    Типово

    "У зв’язку зі змінами, які відбуваються в Українській православній церкві, беручи до уваги історичну традицію, практику помісних православних церков та інші істотні обставини, запровадити для предстоятеля Української православної церкви Київського патріархату повну і скорочені форми титулу", - йдеться в ухвалі синоду.
    Повний титул має наступну форму: "Святійший і Блаженнійший (ім’я), Архієпископ і Митрополит Києва – Матері міст Руських, Галицький, Патріарх всієї Руси-України, Свято-Успенських Києво-Печерської та Почаївської Лавр Священноархімандрит".
    Скорочений титул має наступну форму: "Святійший (ім’я), Патріарх Київський і всієї Руси-України".
    У відносинах з іншими помісними православними церквами допустимою формою є "Блаженнійший Архієпископ (ім’я), Митрополит Київський і всієї Руси-України" та похідні від нього.
    Синод також вирішив "закликати всіх вірних Київського патріархату і усіх віруючих продовжити підносити молитви за Вселенського патріарха Варфоломія, за президента України Петра Порошенка і Верховну Раду України, за всіх, хто працює для досягнення єдності Українського православ’я і проголошення Томосу про автокефалію УПЦ".
    «Раньше мы воспитывали строителей коммунизма, теперь — строителей капитализма… А в результате получается одно и тоже: жлоб, невежда и вор.» ©

Сторінка 33 з 177 ПершаПерша ... 23242526272829303132333435363738394041424383133 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті