Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы

Результати опитування: Я не боюсь сказать, что отдаю свой голос...

Голосували
270. Ви ще не голосували в цьому опитуванні
  • Тимошенко

    10 3,70%
  • Порошенко

    108 40,00%
  • Гриценко

    14 5,19%
  • Зеленский

    77 28,52%
  • Кошулинский

    8 2,96%
  • Бойко

    3 1,11%
  • Ляшко

    1 0,37%
  • Вилкул

    6 2,22%
  • Садовый

    4 1,48%
  • свой вариант

    18 6,67%
  • на выборы не пойду, потом покритикую

    21 7,78%
Сторінка 21 з 558 ПершаПерша ... 11121314151617181920212223242526272829303171121521 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 11151, показано з 401 по 420.

Тема: Выборы 2019

  1. #401
    Аватар для В.Н.
    Реєстрація
    07 березень 2009
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    2 707

    Типово

    Шария низзя, Арестовича некультурно, а Дроздова мона?
    Тем более, что я с ним во многом согласен.
    Жодні вибори в Україні не мають сенсу через одну причину: вони запрограмовані на самопереобрання існуючих еліт. Технологічно наші вибори перетворені в акт легітимізації змовників. Тому я стверджую, що в Україні не існує політичного механізму зміни влади. Жодного. Лише неполітичні.

    Ніякі вибори не мають сенсу, допоки в Україні торжествує політична та візуальна реклама, значна сума застави, невмотивовано високий прохідний бар’єр, дебільна система формування ЦВК і всіх виборчих комісій внизу. Виборець вибирає між рівнем платоспроможності основних гравців.

    Неплатоспроможні, але якісні – в прольоті. Ми бачимо, як уже тепер, задовго до старту кампанії, країна завішана білбордами все тих же знайомих морд.
    и тд
    http://blog.i.ua/user/7785013/2237716/
    Мы должны быть благодарны Богу, что он создал мир так, что все простое — правда, а все сложное — неправда. Григорий Сковорода
    Усложнять просто, упрощать сложно. Закон Мейера

  2. #402

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 490

    Типово

    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    как по мне, цитировать неудавшегося скомороха Арестовича хуже чем постить ролики с Шариём.
    ничего личного.
    на развалинах былого государства пляшут только шуты.
    Цитата Допис від Alex75 Переглянути допис
    В данном случае +1
    Что за паника? Никто кроме Пороха не спасёт страну? Но ведь через 5 лет всё равно другой президент будет.
    і де у тій цитаті реклама Порошенка?
    хотілося б, щоб ви зосередилися на його думці про можливу перемогу проросійського кандидата і наслідки цього... згодні з ним чи ні?
    і... прочитавши приведену цитату, я пригадала пост пані Vedma про неможливість легкої і швидкої перемоги... теж саме...


    Перший в історії США ʼʼухилянтʼʼ,
    військовий медик Desmond Doss, у битві за Окінаву, 1945, виніс з поля бою 75 поранених солдатів.

  3. #403

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    і щоб ви зосередилися на його думці про можливу перемогу проросійського кандидата і наслідки цього...
    Перепрошую, а Юля і Гриценко точно проросійські, як випливає із відповіді Арестовича?

    Або так: вам достатньо того, що Арестович вважає їх проросійськими, щоб погодитись з цим?

  4. #404
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    61 864

    Типово

    патриоті рубятся. ржака. послідовна, предсказуемая и закономерная. скоро будут друг друга ап стену кідати.
    quod erat demonstrandum

  5. #405

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 490

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Перепрошую, а Юля і Гриценко точно проросійські, як випливає із відповіді Арестовича?

    Або так: вам достатньо того, що Арестович вважає їх проросійськими, щоб погодитись з цим?
    ні, мені недостатньо того, що вважає Арестович...
    але, нажаль, і чіткої позиції немає...


    Перший в історії США ʼʼухилянтʼʼ,
    військовий медик Desmond Doss, у битві за Окінаву, 1945, виніс з поля бою 75 поранених солдатів.

  6. #406
    Аватар для Promius
    Реєстрація
    20 травень 2016
    Дописів
    12 043

    Типово

    жаль, что фотошоп. а так да, все верно. с вами только так и не иначе.

  7. #407
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово

    це-це прилетело?

  8. #408
    Аватар для Promius
    Реєстрація
    20 травень 2016
    Дописів
    12 043

    Типово

    я уже и забыл про эту муху.

  9. #409
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Перепрошую, а Юля і Гриценко точно проросійські, як випливає із відповіді Арестовича?
    Або так: вам достатньо того, що Арестович вважає їх проросійськими, щоб погодитись з цим?
    Нам достаточно того, что за Юльку топит Кремль. Причём, открыто.
    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    це-це прилетело?
    По-моему, оно и не улетало - регулярно клонируется.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  10. #410

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    ні, мені недостатньо того, що вважає Арестович...
    але, нажаль, і чіткої позиції немає...
    Ось як. Ще б, до речі, визначити хоч приблизно критерії проросійськості. Бо ми і зараз купуємо газ, нафту, та й зброю ( чи запчастини до неї ) також. А ще вугілля ( якого в світі ніде більш нема, окромя як в Росії), топливо для АЕС... такий перелік потішний... Так ото зараз у нас проросійська влада, чи як.

  11. #411
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  12. #412

    Реєстрація
    15 грудень 2005
    Дописів
    8 040

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Ось як. Ще б, до речі, визначити хоч приблизно критерії проросійськості. Бо ми і зараз купуємо газ, нафту, та й зброю ( чи запчастини до неї ) також. А ще вугілля ( якого в світі ніде більш нема, окромя як в Росії), топливо для АЕС... такий перелік потішний... Так ото зараз у нас проросійська влада, чи як.
    Не проросійська, але боягузлива.
    Президент на РНБО давно повинен був поставити задачі й конкретні терміни: скорочення частки Росії в зовнішній торгівлі до 5% за рік, повне припинення закупівель вугілля в Росії за півроку і т.д. Але ж потрібно пояснювати, що будуть віялові відключення, зростання цін. Населення до цього не готове. Незалежність взагалі коштує дорого.

  13. #413
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    .. что значит "Население не готово.." ??? ... А кто его спрашивает?
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  14. #414
    Аватар для YurikM
    Реєстрація
    14 жовтень 2008
    Дописів
    35 019

    Типово

    Та население будет приветствовать любые шаги по уменьшению зависимости. Любые! Но тока шобы
    - при этом не платить больше
    - не терять в комфорте
    - и ваще шоб его, населения. это не касалось.
    А так - готовы на всё. На самые-самые радикальные меры.
    Восстановление информации с HDD/RAID/Flash...
    ICQ: 61710124 ::: 067-564-5947
    Datex Lab

  15. #415

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від Alex75 Переглянути допис
    . Населення до цього не готове. Незалежність взагалі коштує дорого.
    Не зовсім так. В першу чергу наші лідери не готові. Бо, як неодноразово згадувалось, планують на день-два наперед, образно кажучи. Головна мета - якомога довше посидіти на м'якому кріслі, а для цього хочеться вгодити і правим, і лівим, і ніяким. Тому Росія ворог, але торгівлю продовжимо, а там колись і потоваришуємо знову.

  16. #416
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово



    ...что ж дейнерокоманда так топит за эту здобратию??? ... сами ж поди далеко не жи....евреи....

  17. #417
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    что ж дейнерокоманда так топит за эту здобратию??? ... сами ж поди далеко не жи....евреи....
    Ненавижу антисемитов. Ты жалок и убог в своих высерах в их адрес. Ни хрена в жизни не добился, ноешь, как баба, из-за подорожания проезда в ОТ, зато срёшь в адрес тех, кто умеет работать. Тьфу, гниль!
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  18. #418

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 490

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Ось як. Ще б, до речі, визначити хоч приблизно критерії проросійськості. Бо ми і зараз купуємо газ, нафту, та й зброю ( чи запчастини до неї ) також. А ще вугілля ( якого в світі ніде більш нема, окромя як в Росії), топливо для АЕС... такий перелік потішний... Так ото зараз у нас проросійська влада, чи як.
    я "не семи п"ядей у лобі", але розумію так, що якщо одномоментно розірвати усі торгові зв"язки, то парашенції буде погано... але нам буде ще гірше... з цим ви згодні?

    стосовно майбутнього президента....

    Гриценко
    можливо він прекрасна людина... але для президента країни у борні він занадто гнучкий... навіть, я б сказала, ніякий....
    такий самий, ніякий, здав Крим...

    Тимошенко
    мене насторожує її договороздатність і не втручання у війну... позиція якби "виберіть мене і я усе владнаю".... думаю, що разом із нею Україна може отримати шлях Біларусі...

    Порошенко
    до нього у мене тільки одне питання - президент країни не може бути у клані олігархів... Панама, Мальдиви.... теж тут...

    Наливайченко
    ???
    Востаннє редагував Angelinn: 10.08.2018 о 22:42 Причина: граматика


    Перший в історії США ʼʼухилянтʼʼ,
    військовий медик Desmond Doss, у битві за Окінаву, 1945, виніс з поля бою 75 поранених солдатів.

  19. #419
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    Порошенко
    до нього у мене тільки одне питання - президент країни не може бути у клані олігархів...
    Цікава версія. Але олігархом він став ЗАДОВГО до того, як став Президентом. По-Вашому, після інавгурації він повинен був подарувати усі свої кошти дитячим будинкам чи віддати в державну казну? Чи Ви просто вважаєте, що, якщо зміг стати олігархом (будь-хто - не лише він), то не має право займати державну посаду? А кого тоді Ви бажаєте бачити у кріслі президента? Того, хто за 50 (умовно) років свого життя не зміг побудувати своє життя та нажити бодай якогось майна та капіталу? І що, людина, яка своє життя не побудувала, зможе побудувати сильну та економічно развинену країну?
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  20. #420
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 950

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Цікава версія. Але олігархом він став ЗАДОВГО до того, як став Президентом......
    интересное оправдание - только это уже является преступлением ... олигархи - связка мафии с государством)

    Ото ты жгешь, чуть ранее у тебя было "он еще до того имел бизнес империю" - ссука чиновник с бизнес империей у дейнерисов есть гуд

Сторінка 21 з 558 ПершаПерша ... 11121314151617181920212223242526272829303171121521 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті