Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 49 з 85 ПершаПерша ... 394041424344454647484950515253545556575859 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 1697, показано з 961 по 980.

Тема: Дніпро. Переименование города и улиц

  1. #961

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    Я еще в 2013 спрашивал сторонников майдана, ну сковырнете, что дальше будет? Ответить никто не мог. Так вот прежде чем поджигать шины надо было подумать, что делать дальше!
    Це питання було актульним ще у 2004му році. Про 2014 нема про що говорити. Я також задавав такі питання, але відповідь була - так ти за яника??? ну не влазить в одну звилину те, що світ більш різноманітний, що на Ющі чи Янику світ не зійшовся. Доречі це показово навіть зараз, коли читаю дописи тих, хто давно сплктав патріотизм з ідіотизмом.

  2. #962
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від siyanieukr Переглянути допис
    Перестаньте верить пропагандон тв. Люди разные были и есть
    Так. Люди різні.
    Ви що хочете тут нам довести що на лугандоні не горлали "путин прийди, путин введи войска"?
    Тільки 4 роки пройшло, а вже в таких як ви пам'ять відшибло...
    І пропагандон ТВ тут ні до чого. Живі свідки є.
    Навіть у дніпропетровську триколори підіймали, що вже забули?
    Чи ви і не збиралися пам'ятати.
    А ми пам'ятаємо. Все.
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  3. #963
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Це питання було актульним ще у 2004му році. Про 2014 нема про що говорити. Я також задавав такі питання, але відповідь була - так ти за яника??? ну не влазить в одну звилину те, що світ більш різноманітний, що на Ющі чи Янику світ не зійшовся. Доречі це показово навіть зараз, коли читаю дописи тих, хто давно сплктав патріотизм з ідіотизмом.
    Що?
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  4. #964
    Аватар для birdy
    Реєстрація
    23 листопад 2007
    Звідки Ви
    г. Синельниково
    Дописів
    11 923

    Типово

    Цитата Допис від MIV-05 Переглянути допис
    А где на фото остальные 449?

  5. #965
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від siyanieukr Переглянути допис
    А то войну на донбассе не петя поддерживает? Щазззз. рыльцо то по самые фаберже в пушку
    А не пошла бы ты на хер? Если бы не Порошенко, ты бы сейчас бегала с раша-ксивой и кончала бы от радости, что Х.ло пришёл. Когда Порошенко вступил в должность президента ОРДЛО занимала ПОЛНОСТЬЮ территории Донецкой и Луганской областей! За первые два месяца его президентства ВСУ ПОЧТИ ПОЛНОСТЬЮ освободили эти территории! И к осени, максимум - к концу года от ОРДЛО остались бы только воспоминания. Это понимал и Х.ло. Именно поэтому накануне Дня независимости Украины случилось полномасштабное вторжение Мордора, что позволило террористам отбить немного территории. Но именно НЕМНОГО - до прежних границ они так и не дошли. Не тебе, сволочь продажная, судить его!
    Да было
    Фанатке паРаши хорошо там, где есть паРаша. Вот и шуруй туда! А тут паРаши больше НЕ БУДЕТ!!! Хоть разорвись от ненависти.
    Переговоры, самое необходимое
    Переговоры с террористами - новое слово в политике.
    И я против мочиславской
    А кого интересует мнение продажной фанатки Х.ла?
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  6. #966
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від siyanieukr
    С Россией, все равно прийдется
    НЕ БУДЕТ тут твоей паРаши!!!
    Сравнили х@й с пальцем. В Донецке наши украинцы, по конституции
    В СССР тоже были НАШИ соотечественники! И на них напал Гитлер. И с ним никто не вёл переговоры! Его просто вы....бали по самые гланды и вышвырнули аж до Берлина! То же самое будет и с твоим обожаемым Х.лом! Так поступают со ВСЕМИ террористами! Только дебилы могут советовать с ними договариваться.
    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    Я еще в 2013 спрашивал сторонников майдана, ну сковырнете, что дальше будет? Ответить никто не мог. Так вот прежде чем поджигать шины надо было подумать, что делать дальше!
    Даже если бы тебе тогда подробно разжевали, до тебя всё равно не дошло бы. Поэтому не стали попусту тратить силы, время и слова.
    для гибели государства нынешняя власть сделала гораздо больше, чем предыдущая.
    "Сказочный д...б"(с).
    Цитата Допис від Vinca Переглянути допис
    Так нормально , по -вашому ?
    Для нього, як і для решти ватників, це НАЙБАЖАНІШИЙ варіант.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  7. #967
    Аватар для siyanieukr
    Реєстрація
    11 вересень 2006
    Дописів
    3 374

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Так. Люди різні.
    Ви що хочете тут нам довести що на лугандоні не горлали "путин прийди, путин введи войска"?
    Тільки 4 роки пройшло, а вже в таких як ви пам'ять відшибло...
    І пропагандон ТВ тут ні до чого. Живі свідки є.
    Навіть у дніпропетровську триколори підіймали, що вже забули?
    Чи ви і не збиралися пам'ятати.
    А ми пам'ятаємо. Все.
    Смотрите не надорвитесь. Все помнить нельзяпотому что знаете ой как мало. Кучка засланных идиотов не показатель всего народа. Особенно если это проплач ивается властью

  8. #968
    Аватар для siyanieukr
    Реєстрація
    11 вересень 2006
    Дописів
    3 374

    Типово

    Я смотрю в психушке на выходные отпускают домой. Спокойно было, пока порохоботина не пришла говно кидать

  9. #969
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від siyanieukr Переглянути допис
    Смотрите не надорвитесь. Все помнить нельзяпотому что знаете ой как мало. Кучка засланных идиотов не показатель всего народа. Особенно если это проплач ивается властью
    по криму і лугандону це бачимо.
    Тому всіх "засланих" і "проплачених" а також місцевих гнид-заруцькиймирів треба давити відразу. Як показало недалеке минуле.
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  10. #970
    Аватар для Александр_L
    Реєстрація
    22 серпень 2007
    Звідки Ви
    г.Днепр, Мих.Шейнкмана
    Дописів
    25 689

    Типово

    Как то уже говорил, что лучший пейзаж для Украины, это развешенные на четных столбах "путинприйдисты" а на нечетных "февральские революционеры".

  11. #971
    Аватар для Vinca
    Реєстрація
    01 червень 2014
    Дописів
    1 149

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    Нахожу, тогда в чем профит сделанного? Абы что-то сделать? Ну сделали и?

    Нет не нормально. Но менять одну ненормальность на другую это меганенормально. И давайте на этом закончим, тема о другом.
    Зарано . Ви вважаєте, що варіант з потраплянням в ТС з повною і остаточною гегемонією росії,
    що означало б 100% *лагідне* знищення України як держави і країни на всіх рівнях, не гіршим за те , що зараз ?
    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Скільки років було наймолодшому побитому "студенту"?
    А я знаю - 38, наступному 42...
    Ставте іншим запитання . Я не маю бажання з вами спілкуватися.

    siyanieukr, ваші слова "Причем тут росия" та "Переговоры, самое необходимое" суперечать собі .
    ху@ло пропонує Тармпу референдум на Донбасі . Це окремо заслуговує для них психіатрів . Але.
    Якщо ви за перемовини такий вихід ви схвалили б?

  12. #972
    Аватар для Vinca
    Реєстрація
    01 червень 2014
    Дописів
    1 149

    Типово

    Цитата Допис від Александр_L Переглянути допис
    Как то уже говорил, что лучший пейзаж для Украины, это развешенные на четных столбах "путинприйдисты" а на нечетных "февральские революционеры".
    Цікаво , це мізантропія чи навпаки - любов до всіх людей.

  13. #973
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    39 021

    Типово

    Цитата Допис від Александр_L Переглянути допис
    Как то уже говорил, что лучший пейзаж для Украины, это развешенные на четных столбах "путинприйдисты" а на нечетных "февральские революционеры".
    То есть лучшим выходом был бы бандит и вор Янукович?
    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  14. #974
    Аватар для Александр_L
    Реєстрація
    22 серпень 2007
    Звідки Ви
    г.Днепр, Мих.Шейнкмана
    Дописів
    25 689

    Типово

    Цитата Допис від Абориген Переглянути допис
    То есть лучшим выходом был бы бандит и вор Янукович?
    Лучшим выходом было бы оставаться в правовом поле.
    Есть и альтернативный вариант ответа: а более наглый вор на посту Президента, это достижение?

  15. #975
    Аватар для Александр_L
    Реєстрація
    22 серпень 2007
    Звідки Ви
    г.Днепр, Мих.Шейнкмана
    Дописів
    25 689

    Типово

    Цитата Допис від Vinca Переглянути допис
    Цікаво , це мізантропія чи навпаки - любов до всіх людей.
    Это просто мнение, что обе экстремистские группы, нацеленные на уничтожение Украины должны быть нейтрализованы.

  16. #976
    Аватар для siyanieukr
    Реєстрація
    11 вересень 2006
    Дописів
    3 374

    Типово

    Лично стрелять будете. Глаза в глаза
    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    по криму і лугандону це бачимо.
    Тому всіх "засланих" і "проплачених" а також місцевих гнид-заруцькиймирів треба давити відразу. Як показало недалеке минуле.

  17. #977
    Аватар для siyanieukr
    Реєстрація
    11 вересень 2006
    Дописів
    3 374

    Типово

    Цитата Допис від Vinca Переглянути допис
    Зарано . Ви вважаєте, що варіант з потраплянням в ТС з повною і остаточною гегемонією росії,
    що означало б 100% *лагідне* знищення України як держави і країни на всіх рівнях, не гіршим за те , що зараз ?

    Ставте іншим запитання . Я не маю бажання з вами спілкуватися.

    siyanieukr, ваші слова "Причем тут росия" та "Переговоры, самое необходимое" суперечать собі .
    ху@ло пропонує Тармпу референдум на Донбасі . Це окремо заслуговує для них психіатрів . Але.
    Якщо ви за перемовини такий вихід ви схвалили б?
    Какой вопрос референдума и как поставлен?

  18. #978
    Аватар для siyanieukr
    Реєстрація
    11 вересень 2006
    Дописів
    3 374

    Типово

    Цитата Допис від Александр_L Переглянути допис
    Лучшим выходом было бы оставаться в правовом поле.
    Есть и альтернативный вариант ответа: а более наглый вор на посту Президента, это достижение?
    +100000

  19. #979
    Аватар для Vinca
    Реєстрація
    01 червень 2014
    Дописів
    1 149

    Типово

    Цитата Допис від Александр_L Переглянути допис
    Это просто мнение, что обе экстремистские группы, нацеленные на уничтожение Украины должны быть нейтрализованы.
    Абстрагуватися якщо . Які існують способи повалити злочинну владу , на яку не діє *правове поле* і яка під себе його навіть підлаштовує?

  20. #980
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від siyanieukr Переглянути допис
    Лично стрелять будете. Глаза в глаза
    Я пишу "давити", щоб до стрілянини не доводити... Як вже відбулося.
    А вам, бачу, подобається стрілянина... Тіки ви залишитеся в сторонці...
    Ну, от чого тут на о'городі, розпалюєте ?, великий політик... як і Карос... так та хоч вже написала, що якщо щось - то здрисне в "євросоюз", тобто повернеться ... а ви куди? Відновляти владу разом з Прохожим?
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

Сторінка 49 з 85 ПершаПерша ... 394041424344454647484950515253545556575859 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті