Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2474 з 3205 ПершаПерша ... 1474197423742424246424652466246724682469247024712472247324742475247624772478247924802481248224832484252425742974 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 64090, показано з 49 461 по 49 480.

Тема: Покращення от новой панды

  1. #49461
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    39 021

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Я песиміст. В тебе з'явився певний сумнів. Йдемо далі, там промайнув Пінчук. Може згадаєш попередній проект для молоді?
    Котрий? АнтиСНІД? Що в ньому не так?
    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  2. #49462
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    усі старі люди колись були молоді .... виступ послухай
    Хто профінансував цей захід? Хто замовив музику під яку ти збираєшся танцювати?
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  3. #49463
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Абориген Переглянути допис
    Котрий? АнтиСНІД? Що в ньому не так?
    Я мав на увазі політичний, пов'язаний з молоддю і виборами?
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  4. #49464
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    39 021

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Хто профінансував цей захід? Хто замовив музику під яку ти збираєшся танцювати?
    Теж не секрет. Все за рахунок фонду Пінчука. І це не танцювальна музика. Раджу послухати до кінця. А хто фінанасує твої писання?
    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  5. #49465
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    39 021

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Я мав на увазі політичний, пов'язаний з молоддю і виборами?
    А конкретніше?
    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  6. #49466
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Единственный совет, который можно дать тут молодежи, это валить отсюда. Это все.
    ЗЫ думаю говорить о том, что не нужно слушать всех этих Мостовых с Грицеками уже не не нужно. Хотя бы потому что они тоже были молодыми и построили вот эту всю кухню.
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  7. #49467
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    39 021

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Единственный совет, который можно дать тут молодежи, это валить отсюда. Это все.
    Освободить территорию? Для кого?
    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  8. #49468
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від Абориген Переглянути допис
    Освободить территорию? Для кого?
    Хорошая попытка. Но не убедительная. Но я всё же отвечу. Для тех к кому мостовые с Грицеками не смогут залезть на шею.
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  9. #49469
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 959

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Хто профінансував цей захід? Хто замовив музику під яку ти збираєшся танцювати?
    що ти пропонуєш молоді:
    а) не ходити на вибори?
    б) їхати звідси?
    в) на Майдан? .. вже був
    г) робити велику революцию?
    ...
    ...
    у виступі наполягають на "ходіть на вибори", робіть усе самі, будуйте країну, не ждіть дядю - це основне

    Що не так?

  10. #49470
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Абориген Переглянути допис
    А конкретніше?
    Був проект "Озимі", який фінансував все той же Пінчук, як олігарх. В нього на ці майбутні вибори є свої інтереси.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  11. #49471
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    що ти пропонуєш молоді:
    а) не ходити на вибори?
    б) їхати звідси?
    в) на Майдан? .. вже був
    г) робити велику революцию?
    ...
    ...
    у виступі наполягають на "ходіть на вибори", робіть усе самі, будуйте країну, не ждіть дядю - це основне

    Що не так?
    Тут 65% официальных паразитов. Отсюда можно только свалить. Других вариантов для молоди нет.
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  12. #49472
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 959

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Хорошая попытка. Но не убедительная. Но я всё же отвечу. Для тех к кому мостовые с Грицеками не смогут залезть на шею.
    Хорошо, пусть остается Порошенко, для тех кто останется ... ты уже привык? )

  13. #49473
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 959

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Тут 65% официальных паразитов. Отсюда можно только свалить. Других вариантов для молоди нет.
    для некоторой части молодежи может и нет, тут ты прав с практической точки зрения ... но что со страной тогда будет?

    ты же не с румынским гражданством

  14. #49474
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    що ти пропонуєш молоді:
    а) не ходити на вибори?
    б) їхати звідси?
    в) на Майдан? .. вже був
    г) робити велику революцию?
    ...
    ...
    у виступі наполягають на "ходіть на вибори", робіть усе самі, будуйте країну, не ждіть дядю - це основне

    Що не так?


    Почнемо з того, що молоді не до виборів, а приходиться важко працювати заради себе і тих же пенсіонерів.
    У молоді просто немає часу, що б відволікатися на совкову ідеологію більшості, яка є на виборах, яка й не збирається щось змінювати у цьому постсовку, а терпіти бандюків при владі для них є звичним явищем.
    Востаннє редагував Mikela: 28.06.2018 о 15:16
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  15. #49475
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    для некоторой части молодежи может и нет, тут ты прав с практической точки зрения ... но что со страной тогда будет?

    ты же не с румынским гражданством
    Попытка послабее. Но тоже отвечу. В жопу эту страну завела не молодежь. Почему она должна что то исправлять, а те которые все просрали и дальше будут паразитами? Это все равно страну не спасет. А шанс у молоди заберет
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  16. #49476
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 959

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Попытка послабее. Но тоже отвечу. В жопу эту страну завела не молодежь. Почему она должна что то исправлять, а те которые все просрали и дальше будут паразитами? Это все равно страну не спасет. А шанс у молоди заберет
    что значит "почему должны исправлять, а те которые все просрали ...."? ... правильный вопрос "для кого?" - ответ "для себя"

    Так шо Шурик, будем выбирать старых пердунов-бандюков, а молодежь пусть валит, ты гуманно им это советуешь?
    мы последнее поколение? )

  17. #49477
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    для некоторой части молодежи может и нет, тут ты прав с практической точки зрения ... но что со страной тогда будет?

    ты же не с румынским гражданством
    Що відбувалося з Сербією, Молдовою, Вірменією, кілька тижнів тому з Грузією, може ми доповземо до подій у Албанії.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  18. #49478
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 959

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Почнемо з того, що молоді не до виборів, а приходиться важко працювати заради себе і тих же пенсіонерів.
    У молоді просто немає часу, що б відволікатися на совкову ідеологію більшості, яка є на виборах, яка й не збирається щось змінювати у цьому постсовку, а терпіти бандюків при владі для них є звичним явищем.
    что значит не до выборов?
    пошел проголосовал и ехай на дачу, на речку ... працювати

    вот значит какая идеология загнала страну в жопу, пропаганда молодежи покуизма от безысходности

  19. #49479

    Реєстрація
    10 березень 2005
    Дописів
    37 060

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Попытка послабее. Но тоже отвечу. В жопу эту страну завела не молодежь. Почему она должна что то исправлять, а те которые все просрали и дальше будут паразитами? Это все равно страну не спасет. А шанс у молоди заберет
    строит дом тот кто будет в нем жить ...

  20. #49480
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    что значит не до выборов?
    пошел проголосовал и ехай на дачу, на речку ... працювати

    вот значит какая идеология загнала страну в жопу, пропаганда молодежи покуизма от безысходности
    Починаємо з того, що мільярди будуть кинуті, на те, що б обдурити по ящику і інший рекламі все ту ж більшість.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

Сторінка 2474 з 3205 ПершаПерша ... 1474197423742424246424652466246724682469247024712472247324742475247624772478247924802481248224832484252425742974 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті