Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 36 з 89 ПершаПерша ... 26272829303132333435363738394041424344454686 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 1770, показано з 701 по 720.

Тема: Аркадий Бабченко

  1. #701

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Ну що.
    Перше - прикро було побачити, що деякі дописувачі не знали раніше, хто такий Бабченко. В загальних, де суцільні політичні теми. Зате Шарія знають, да...

    Друге - згадав Шарапова, з відомого серіалу, і подумав - а наскільки морально було з його боку вдавати із себе "честного фраера"? Що це за сумнівні методи роботи?

    А окрема величезна "вдячність" - легендарному Мінстецю, який вже звично, мабуть, чекає, що міжнародна громадськість належним чином висвітить, ЗМІ напишуть, а наші потім передрукують.

    І щодо доказів причетності росіян - хто сказав, що вони відсутні? Все-таки лише третій день пішов.

  2. #702

    Реєстрація
    18 березень 2010
    Дописів
    3 090

    Типово

    Впрочем,ничего нового.
    Как под копирку.По делу Скрипалей сколько вони было в адрес английских спецслужб и качества ее работы от рашатроллей.Здесь тоже самое.




    "Нехай собі, як знають божеволіють, конають. А нам своє робити" (с)

  3. #703
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    Коротенькая статься о наболевшем )
    https://blogs.pravda.com.ua/authors/...5b0fc3bb94eb1/
    Говорите наши власти оторваны от реальности, живут в своем мире? Так вот еуропэйцы ничем не лучше. Они тоже живут в какойто своей реальности
    ..они похвылюютця-похвылюютця, да и скажут "засношали вы с вашими хитрожопыми операциями, долбитесь, как хотите с пуйлом сами.."
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  4. #704
    Аватар для Alexs
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    Украина, г.Днепропетровск
    Дописів
    16 838

    Типово

    Цитата Допис від Gray Wolf Переглянути допис
    В этом мультике организатор передает киллеру всю сумму денег и оружие. То есть дальнейшего контакта киллера с организатором не предполагается. Фиксировать больше нечего. Об исполнении заказа организатор и заказчик узнали из СМИ. Смсок и встреч для этого не нужно. Поэтому в инсценировке нет никакого смысла. Как нет смысла и брать фото в паспортном столе в Москве, тем более что оно 25-летней давности.
    та это только поверхностно,
    а если копнуть - там сказки про взрывчатку, автоматы, несметное количество патронов..))
    а еще списки потенциальных жертв - какой полет фантазий..
    верить - не переверить))

  5. #705
    Аватар для Kolondayck
    Реєстрація
    04 липень 2014
    Дописів
    758

    Типово


  6. #706
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Мне не по фиг. РФ напала на мою Родину. И я в отличии от некоторых не сглотнул и не сбежал.
    Неужто отказываешься клиентам НТВшные тарелки ставить и шаринг настраивать !?

  7. #707
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від Alexs Переглянути допис
    Срач это хорошо,
    это по плану..

    ну а что там по факту?
    в сухом остатке - мультик с пересчетом баксов,
    и плешивый "Г" - внезапно оказавшийся "патриотически настроенным бизнесменом"

    что еще??
    Судя по тому что делу продолжают набивать цену, дело ещё не решилось.
    И что скажет "патриотически настроенный" наверное будет зависеть от итога переговоров.

  8. #708
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від oleg orenda Переглянути допис
    Просто я ОЧЕНЬ вас,дегенератов вышИватных не люблю... Так шо я хоть чувака с копытами буду защищать,абы вас,дегенератов хатоскрайных ,лАпухом жопу подтирающих-макнуть... Андестенд?

    ЗЫ Кста,ты там про субсидию вопить перестал? Получил снова?)))
    Та то зрозуміло, що для тебе, дегенерата-безбатченка, крєдітка у кишені то і є батьківщина... Будеш українське сало жерти і ***ла захищати, атошників гівном мазати, гроші на українцях заробляти, а коли знов очко зіжметься то ти, хатоскрайний, знов на парашу здриснеш, випилявшись заздалегідь з форуму, а потім повернесся, бо там заробляти зась... Хоча ти вже хатинку у європах ненависних придбав, і айті вивчив...


    Кста... про субсидію... Ти що хильнув (здоровья вже дозволяє?) - і реал-особистість поплутав -
    в мене і не було субсидії

    А у тебе , - вже є?

    Цитата Допис від oleg orenda Переглянути допис
    ...

    ЗЫ Ты знаешь,я наверное,то же бы оформил субсидию... Но блин,уже успел тут все распродать.
    Цитата Допис від oleg orenda Переглянути допис
    Я вообщето ситуацию с проживанием у родителей имел в виду.)
    рг
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  9. #709

    Реєстрація
    15 червень 2014
    Звідки Ви
    Нью-Днепр
    Дописів
    21 213

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Неужто отказываешься клиентам НТВшные тарелки ставить и шаринг настраивать !?
    Это удар ниже пояса!!!

    Он не только отказывает-он им прям в харю плюет!!!

  10. #710

    Реєстрація
    15 червень 2014
    Звідки Ви
    Нью-Днепр
    Дописів
    21 213

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Хоча ти вже хатинку у європах ненависних придбав, і айті вивчив...
    Ага.. вывчив... И сало буду жерты(по дуже полюбляю украинське сало та с часнЫчком)-вы сами его на блюдечке мне с чарочкой подносите... Ведь я БАБЛО вам плачу... А за бабло вы и мамку рИдну у бордель продадите.)))

    А вы сами себя обсираете..

    ЗЫ Ты уже в кушИри посрав??? Жопу лАпухом,чи вышиванкой вытер?

  11. #711
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Да ладно вот так вот прямо и никто
    Правильно !
    Если настоящие патриоты просто уверены, что, как им рассказали, это все заказал лично Путин, то все, кто в это не поверил, даже молча - защищают не только Россию, но и лично Путина !!
    Точка !!!

  12. #712

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    ... И уже начинают сравнивать это дело с делом Скрипалей (почитайте сами, если не верите) ... А теперь давайте оценим имиджевую пользу Украине от такой подставы госдеятеля дружественной нам страны ...
    До чого тут абсолютно різні справи? Можливо, виниккне підозра, що і МН 17 насправді не збитий, і всі пасажири живі? Якось дивно, коли одну подію раптом у'вязують з іншими резонансними злочинами, щоб отак з доброго дива вигородити одну зацікавлену сторону. І якщо зацікавленість і зусилля російських інформаційних служб більш ніж зрозумілі, а оперативність і винахідливість похвальні, то реакція вільних ЗМІ з одного боку дивує, а з іншого - лише вкотре показує, наскільки там розслабились і наскільки ще не розуміють, з ким мають справу.

  13. #713
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від oleg orenda Переглянути допис
    Ага.. вывчив... И сало буде жерты-вы сами его наблюдечке мне с чарочкой подносите...

    А вы сами себя обсираете..

    ЗЫ Ты уже в кушИри посрав??? Жопу лАпухом,чи вышиванкой вытер?
    То що такі бовтанки як ти, у кущах наших серуть і свою дупу вишиванкой підтерають для нас , українців, вже не секрет.
    У єврапах, куди ти сдриснеш при першому ж ахтунгє, у кущах серать не дадуть, - без портів залишать
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  14. #714
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Правильно !
    Если настоящие патриоты просто уверены, что, как им рассказали, это все заказал лично Путин, то все, кто в это не поверил, даже молча - защищают не только Россию, но и лично Путина !!
    Точка !!!
    Ви щось переплутали. То на параші рашапатріоти жеруть все з ТВ, не тягніть сюди рашамір.
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  15. #715

    Реєстрація
    15 червень 2014
    Звідки Ви
    Нью-Днепр
    Дописів
    21 213

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    То що такі бовтанки як ти, у кущах наших серуть і свою дупу вишиванкой підтерають для нас , українців, вже не секрет.
    У єврапах, куди ти сдриснеш при першому ж ахтунгє, у кущах серать не дадуть, - без портів залишать
    Это правда... У Европу,куда я при первом же пострИле свалю-не дадуть серты у кущах...
    Там серуть на красивеньких унитазах,де крышечка вращаеться та говорить "Данке шойн!"

    ЗЫ А ты че,и правда думал ,шо я воевать побегу??? За БатькЫвшину,За Майдан святый,та за Пороха??
    Не,хлопцы... Сея почетное миссия для вас...

    А у меня еще столько пива не выпито и вепряного колина не сжерто... *облизываясь*

  16. #716
    Аватар для bezzeb
    Реєстрація
    25 червень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    28 422

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    До чого тут абсолютно різні справи? Можливо, виниккне підозра, що і МН 17 насправді не збитий, і всі пасажири живі? Якось дивно, коли одну подію раптом у'вязують з іншими резонансними злочинами, щоб отак з доброго дива вигородити одну зацікавлену сторону. І якщо зацікавленість і зусилля російських інформаційних служб більш ніж зрозумілі, а оперативність і винахідливість похвальні, то реакція вільних ЗМІ з одного боку дивує, а з іншого - лише вкотре показує, наскільки там розслабились і наскільки ще не розуміють, з ким мають справу.
    я вчера ехал в поезде,так россиянин рассказывал полякам.что работает на военной базе,что карты не в школе выучил,а в армии и про сирию.
    думаете его кто-то выгнал или высказался?
    так даже спрашивали что и как

  17. #717
    Аватар для bezzeb
    Реєстрація
    25 червень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    28 422

    Типово

    Цитата Допис від oleg orenda Переглянути допис
    Это правда... У Европу,куда я при первом же пострИле свалю-не дадуть серты у кущах...
    Там серуть на красивеньких унитазах,де крышечка вращаеться та говорить "Данке шойн!"

    ЗЫ А ты че,и правда думал ,шо я воевать побегу??? За БатькЫвшину,За Майдан святый,та за Пороха??
    Не,хлопцы... Сея почетное миссия для вас...

    А у меня еще столько пива не выпито и вепряного колина не сжерто... *облизываясь*
    голонка(рулька) стоящее дело,да с немецким пивом...ммм...

  18. #718

    Реєстрація
    15 червень 2014
    Звідки Ви
    Нью-Днепр
    Дописів
    21 213

    Типово

    Цитата Допис від bezzeb Переглянути допис
    голонка(рулька) стоящее дело,да с немецким пивом...ммм...
    Не-не-не!!! Только с пражским!!! Да в самой старой пивоварне!!! (с 1376 года)

  19. #719
    Аватар для bezzeb
    Реєстрація
    25 червень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    28 422

    Типово

    Цитата Допис від oleg orenda Переглянути допис
    Не-не-не!!! Только с пражским!!! Да в самой старой пивоварне!!! (с 1376 года)
    не,ну чехи то вообще виртуозы,но немцы тоже умеют делать стоящее пиво

  20. #720

    Реєстрація
    09 січень 2006
    Звідки Ви
    Maryland -> Ohio -> New Hampshire, USA
    Дописів
    21 605

    Типово

    Ого, даже в утреннем блоке новостей GMA показали двухминутный ролик о Бабченко.
    Без подписи

Сторінка 36 з 89 ПершаПерша ... 26272829303132333435363738394041424344454686 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті