Ну що.
Перше - прикро було побачити, що деякі дописувачі не знали раніше, хто такий Бабченко. В загальних, де суцільні політичні теми. Зате Шарія знають, да...
Друге - згадав Шарапова, з відомого серіалу, і подумав - а наскільки морально було з його боку вдавати із себе "честного фраера"? Що це за сумнівні методи роботи?
А окрема величезна "вдячність" - легендарному Мінстецю, який вже звично, мабуть, чекає, що міжнародна громадськість належним чином висвітить, ЗМІ напишуть, а наші потім передрукують.
І щодо доказів причетності росіян - хто сказав, що вони відсутні? Все-таки лише третій день пішов.


Відповісти з цитуванням




Bookmarks