І вам не загубитись в просторі і часі. Бо Майданек був вже після 39-го, чи не так? А поляки вже мали досвід і "гарні спогади" про перебування в складі Російської імперії, а зовсім свіжі - про війну 1920 року. І виразно бачили процес і наслідки побудови "світлого майбутнього всього людства", у себе поруч.



Відповісти з цитуванням
Мда... Вот читаешь подобные "шедевры" и понимаешь: киселёв - это не фамилия, это диагноз. Врождённый и неизлечимый.

Bookmarks