| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Обитатели Партизанского и окрестностей, чудесную новость о строительстве заводика по термической переработке (а попросту сжигании) сверхвредных отходов в Пратизанском, слышали?
Ртутные лампы, аккумуляторы, банки из-под красок, растворителей....короче все, что нельзя утилизировать на обычных мусоросжигателях, будет свозиться с области к нам, у нас складироваться и утилизироваться.
Дякую!
Вже четверту зиму чоловік тримає індокачек-шипунів для селекційного відбіру. Ну, щоб не купувати каченят, залишає селезня - Альфа-самця та 3 качки, які весною накладають в гніздечко яйця, та висиджують їх. Вони в конюшні чудово себе почувають разом із півнем та двома курками, коли плюсова температура, то виходять у пташиний двір. Можуть перелетіти огорожу та блукати по садочку-городу-клумбам, травка зелена була гарненька до морозів.
Продажа растюшек (ирисы, маки,клематис и др. )http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=375730
Бездрожжевая закваскаhttp://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=404839
НОВОСТЬ не новость оказывается, уже даже общественные слушания закончились
лента обсуждений с инвестором занятная((.с.Партизанське/ Обухівка (бувш. Кіровське)/ Горянівське/ Балівка , жителі сел, власники дач в цих селах, всі хто має відношення, всі небайдужі громадяни, прохання підключитись до написання зауважень в Міністерство Екології та природних ресурсів України щодо неприпустимості будівництва заводу в с.Партизанське по переробці (піроліз/
доспалювання) небезпечних відходів 1,2,3 класів небезпеки. Адреса Відділу оцінки впливу на довкілля [email protected] . громадські слухання почались з 16.01.18 і будуть тривати до 12.02.2018.
Ідентифікаційни номер повідомлення в Мін Екології про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля за посиланням
http://eia.menr.gov.ua/places/view/31
Сам документ http://eia.menr.gov.ua/uploads/docum...ab8ccbf6e0.pdf
Новина про будівництво заводу тут
https://zabeba.li/news/pod-dneprom-h...asny-h-othodov
В радіусі 1 км під вплив потрапляють:
- Балівський хлібокомбінат
- Елеватор
- Дніпровська реалізаційна База хлібопродуктів
- Дитячий садок «Івушка»
- Житлові будинки (приватний сектор. та багатоповерхівки)
В радіусі 3 км потрапляють:
-села Горянівське/ Балівка
- Птахоферма
- Молочна ферма
- Ліс Жальбівский Ставок
- Вся територія села Партизанське (зі школами та дит.садками)
- Полтавське шосе м.Дніпро
В радіусі 5 км:
- Повністю села Горянівське/ Балівка,
- частково Обухівка
- Дачні кооперативи , розташовані по обидві сторони р.Оріль, з більш ніж 30 ма пляжами і зонами відпочинку.
Це місце просто зажате між гігантами (Дніпро, Кам’янське) і не можна допустити його засмітнення зсередини
Це звісно не єдина проблема цієї місцевості але ж не банальне вижигання таких продуктів як ртутні лампи, кислоти, хім та нафто продукти
Лента обговорення з інвестором данного заводу тут в коментах. почитайте, буде цікаво про розуміння "мотивів" екологічного активіста та інвестора одночасно
https://www.facebook.com/permalink.p...00008022733513
ну может без аккумуляторов. Это мало что меняет.Остального достаточно и сам факт областной свалки удручает.
Востаннє редагував ~ Электра ~: 25.01.2018 о 09:49
Саженцы морозоустойчивой плакучей шелковицы от 300 грн В НАЛИЧИИ 0950474491, 0963159132, 0632275146 http://forum.gorod.dp.ua/showthread....=1#post9471019
да, пичалька, и мы попадаем под раздачу (((В радіусі 5 км:
- Повністю села Горянівське/ Балівка,
- частково Обухівка
- Дачні кооперативи , розташовані по обидві сторони р.Оріль, з більш ніж 30 ма пляжами і зонами відпочинку.
единственная чистая река осталась во всей Украине (более-менее) и ту надо загадить, ну дыбилы ((
шо делать, куда писать, кого бить?
присоединюсь![]()
Т.е они эту хрень хотят соорудить возле заповедника? Кировское лесное хозяйство вроде же заповедная зона?
Продажа растюшек (ирисы, маки,клематис и др. )http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=375730
Бездрожжевая закваскаhttp://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=404839
В Краснополье то же кипишевали по аккумуляторному заводу
Написать петицию https://petition.president.gov.ua/
Ми із сусідами мінялися. Наш качур свій гарем минулою весною на гнізда всадовив, а у сусідів собака качура задавила, так ми свого у відрядження відправилаи. Йому сподобався новий гарем. І качками ми мінялися. Це у мене чоловік займається, я птицю тільки можу нагодувать, ну, і скубти-патрати зарізану - то моя робота.![]()
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks