Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 240 з 315 ПершаПерша ... 140190230231232233234235236237238239240241242243244245246247248249250290 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 6295, показано з 4 781 по 4 800.

Тема: Я - за европейские принципы устройства государства. А вы?

  1. #4781
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Отсюда и иллюзия, что все было бесплатно.
    Вот тут я не понял.
    Так была халява, или иллюзия халявы ?

  2. #4782

    Реєстрація
    14 березень 2011
    Дописів
    8 862

    Типово

    Вышиванки сейчас начнут рассказывать что была иллюзия иллюзии халявы и так работала аллюзия советской реальности.
    Аллюзии, иллюзии и окклюзии вызывали чувство инклюзии! О как!
    Но вот почему из 52 стало 38 и почем вышиванки так вчера радовались якобы плану Маршалла для Украины - пояснять не хотят.

    Вышиванки, помните - при определенных условиях вышиванка становится вшивником, младшим братом ватника!

  3. #4783

    Реєстрація
    14 березень 2011
    Дописів
    8 862

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    там бурштинова мафія. починати потрібно з "хрещених батьків"...
    Що ти верзеш, ватнице! Там усі - україномовні патріоти, вільні від постсовку, вільні від напівкримінального звіроподібного буття міст-мурашників сходу України.
    Будь-який україномовний українець вільний від жаги до порушення законів, живе по христіянських канонах та плекає у серці любов до свого краю. Він - не уькоязіка зайда, він - господар власного краю.
    Жодного шансону, жодного язіку - ото справжня українська Україна. Слава Йсу, Слава Україні!

    Аж серце радіє від українства, від волі та жаги до українського буття. Я пишаюся тим що у нашому краї зберігається саме українська культура, не спаплюжена язіком та кацапщиною!

  4. #4784
    Аватар для URK
    Реєстрація
    11 червень 2008
    Дописів
    539

    Типово

    А предложения как все устроить есть? Чи треба на на мові розмовляти?
    Востаннє редагував URK: 18.06.2017 о 23:53

  5. #4785

    Реєстрація
    14 березень 2011
    Дописів
    8 862

    Типово

    Цитата Допис від URK Переглянути допис
    А предложения как все устроить есть?
    Есть.
    Ты в этой движухе новый (как в анекдоте про номерные анекдоты) , поэтому не в курсе что на первой странице этой темы под спойлерами находятся материалы, поясняющие почему оно всё так происходит а не как положено.

    Для тебя лично я коротенько:

    1. Прекратить искажать историю. Признать Украину и украинцев обычными людьми, которые издавна стремились убивать и порабощать своих соседей но почти всегда что-то шло не так и ответка от соседей не заставляла себя ждать.
    2. Прекратить строить украинскую Империю(см. п.1.). Ну раз не получается Империя то и не надо.
    3. Раз Империю строить не выходит - то и вот эти милитаристические лозунги не надо провозглашать и просто жить в соответствии с реальностью. Ну не вышла Империя - так что же теперь, сдохнуть?
    4. Раз Империю строить не надо - то и мощный репрессивный аппарат и элитарная группа выгодоприобретателей от существования Империи не нужны(выгодоприобретатели - все граждане, не только элита). И не надо мне приписывать про слабую армию, армия это не репрессивный аппарат, она внутри государства не действует. А если действует - то это и не армия уже.
    5. Еще раз прекратить врать самим себе, причем врать глупо и безыскустно.
    6. Начать таки выполнять законы и договора, в том числе международные, реально и полностью гармонизировать законодательство с мировым.
    7. Привести правоприменительную практику в полнейшее соответствие с правовым полем.
    8. Строить предсказуемую и понятную для граждан и иностранцев систему. Уважать всех граждан, прекратить искать врагов и манипулировать электоральным полем.
    9. Проводить политику воспитания молодых граждан Украины по принципу зеркала и умеренности.
    10. Действовать на основании расчета и глубокого анализа, не допускать в качестве начальных условий элементы мифов или пропаганды.
    ???
    PROFIT!!!

  6. #4786

    Реєстрація
    14 березень 2011
    Дописів
    8 862

    Типово

    Цитата Допис від URK Переглянути допис
    Чи треба на на мові розмовляти?
    Воші сидять на жупані. А от люди розмовляють мовою.
    Якою мовою розмовляти і як - визначають люди а не політикани. Є багато країн у яких деклька мов або діє дуже дружня до громадян мовна політика. І не треба з того робити інструмент политичних маніпуляцій та дезінтеграції. Треба обстоювати інтегралістські позиції
    у суспільстві.
    Наприклад ота ситуація яка склалася зараз - результат безглуздої та насильницької національної політики у 1992-1995 роках.
    Не треба жити ілюзіями - якщо б тоді не впоралися то війна була б вже у 1994 році. Та люди запам'ятали
    як воно там було і хто брехав та не виконав обіцянок...
    Але представникам впливових кіл хотілося мати владу, гроші та передбачуване електоральне поле - то за 2004 року почалася нова хвиля конфлікту, штучно інспірована вже умовно проукраїнським істеблішментом. Наслідки ми бачимо на власні очі.

  7. #4787
    Аватар для URK
    Реєстрація
    11 червень 2008
    Дописів
    539

    Типово

    Цитата Допис від TZETZE Переглянути допис
    Воші сидять на жупані. А от люди розмовляють мовою.
    Якою мовою розмовляти і як - визначають люди а не політикани. Є багато країн у яких деклька мов або діє дуже дружня до громадян мовна політика. І не треба з того робити інструмент политичних маніпуляцій та дезінтеграції. Треба обстоювати інтегралістські позиції
    у суспільстві.
    Наприклад ота ситуація яка склалася зараз - результат безглуздої та насильницької національної політики у 1992-1995 роках.
    Не треба жити ілюзіями - якщо б тоді не впоралися то війна була б вже у 1994 році. Та люди запам'ятали
    як воно там було і хто брехав та не виконав обіцянок...
    Але представникам впливових кіл хотілося мати владу, гроші та передбачуване електоральне поле - то за 2004 року почалася нова хвиля конфлікту, штучно інспірована вже умовно проукраїнським істеблішментом. Наслідки ми бачимо на власні очі.
    Згоден, але як ти думаєш?

  8. #4788
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 619

    Типово

    А вы тут ценности однополых отношений киевского парада с правым сектором не обсуждаете еще?

  9. #4789
    Аватар для URK
    Реєстрація
    11 червень 2008
    Дописів
    539

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    А вы тут ценности однополых отношений киевского парада с правым сектором не обсуждаете еще?
    Нет. Чесно говоря не интересно.

  10. #4790
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 619

    Типово

    Цитата Допис від URK Переглянути допис
    Нет. Чесно говоря не интересно.
    Т.е. полоскать 27-й год мовный вопрос - это интересно?

  11. #4791
    Аватар для URK
    Реєстрація
    11 червень 2008
    Дописів
    539

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    Т.е. полоскать 27-й год мовный вопрос - это интересно?
    Я его полоскал? Интересно. Закончил украинскую школу, в универе пришлось год перестраиваться под русский плюс три года армии...как думаеш?

  12. #4792
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 619

    Типово

    Цитата Допис від URK Переглянути допис
    Я его полоскал? Интересно. Закончил украинскую школу, в универе пришлось год перестраиваться под русский плюс три года армии...как думаеш?
    Не знаю. На украинском не приходилось учиться. На болгарском приходилось. На английском приходилось. Без перестраивания.

  13. #4793
    Аватар для URK
    Реєстрація
    11 червень 2008
    Дописів
    539

    Типово

    Вот не надо. Сложно все ...

  14. #4794
    Аватар для birdy
    Реєстрація
    23 листопад 2007
    Звідки Ви
    г. Синельниково
    Дописів
    11 923

    Типово

    По-моему, здесь спорят с подобными...

    "Я москвичка в одинадцатом поколении, д*бил!" - Жертва кремлевской пропаганды объяснила, чем Русский Мир отличается от фашизма (16+)

    http://abzats.info/98ci8iyubc4140

  15. #4795
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від TZETZE Переглянути допис
    Есть.
    Ты в этой движухе новый (как в анекдоте про номерные анекдоты) , поэтому не в курсе что на первой странице этой темы под спойлерами находятся материалы, поясняющие почему оно всё так происходит а не как положено.

    Для тебя лично я коротенько:

    1. Прекратить искажать историю. Признать Украину и украинцев обычными людьми, которые издавна стремились убивать и порабощать своих соседей но почти всегда что-то шло не так и ответка от соседей не заставляла себя ждать.
    Свобода завжди завойовується. Українці ще недостатньо войовничі, тому нас чекають нові випробовування.
    2. Прекратить строить украинскую Империю(см. п.1.). Ну раз не получается Империя то и не надо.
    Кожна держава і наія має свою міфологію. Просто наша, українська, вщет розбиває совкову міфологію.
    3. Раз Империю строить не выходит - то и вот эти милитаристические лозунги не надо провозглашать и просто жить в соответствии с реальностью. Ну не вышла Империя - так что же теперь, сдохнуть?
    Тобі й придеться здихати, але поступово. Реальність сьогодні просто інша, яку ти собі уявляєш.
    4. Раз Империю строить не надо - то и мощный репрессивный аппарат и элитарная группа выгодоприобретателей от существования Империи не нужны(выгодоприобретатели - все граждане, не только элита). И не надо мне приписывать про слабую армию, армия это не репрессивный аппарат, она внутри государства не действует. А если действует - то это и не армия уже.
    Ту т йде певне перекучування відносно репресивного апарату. Репресивний апарат - це захист правлячого класу, а в совковому понятті, це боротьба з опозицією.
    Армія в Україні не втручалася в політичні процеси, тому залишається захисником Вітчизни.
    5. Еще раз прекратить врать самим себе, причем врать глупо и безыскустно.
    Я тобі вже не раз пояснював, що українці будують національну державу. Ти ж це чудо розумієш. Ось і вся правда.
    6. Начать таки выполнять законы и договора, в том числе международные, реально и полностью гармонизировать законодательство с мировым.
    Дурних немає. Сьогодні діє угода між Росією і Україною про не порушність кордонів. І Крим згідно тієї угоди український. Звільнемо Крим, гамонізіруємо законодавство по повному і не сумнівайся.
    7. Привести правоприменительную практику в полнейшее соответствие с правовым полем.
    Роботи не початий край, дуже багато заподіяно різнлманітних інтересів.
    8. Строить предсказуемую и понятную для граждан и иностранцев систему. Уважать всех граждан, прекратить искать врагов и манипулировать электоральным полем.
    Це прямий обовязок громадян не дозволяти собою маніпулювати.
    9. Проводить политику воспитания молодых граждан Украины по принципу зеркала и умеренности.
    Молодь виховується в інтересх української нації.
    10. Действовать на основании расчета и глубокого анализа, не допускать в качестве начальных условий элементы мифов или пропаганды.
    Розрахунки і аналіз - це до спеціалістів, які мають вплив на прийняття рішення політиками, нам всім по повній міфи і пропаганду, коли самостійно не бажаємо вникати в складні суспільні процеси.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  16. #4796

    Реєстрація
    14 березень 2011
    Дописів
    8 862

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Розрахунки і аналіз - це до спеціалістів, які мають вплив на прийняття рішення політиками, нам всім по повній міфи і пропаганду, коли самостійно не бажаємо вникати в складні суспільні процеси.
    О как! Оказывается, среднему украинцу по версии вышиваных нужно потреблять мифы и пропаганду. Правда не нужна, думать не надо.
    Замечательно...

  17. #4797
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    39 021

    Типово

    Цитата Допис від TZETZE Переглянути допис
    О как! Оказывается, среднему украинцу по версии вышиваных нужно потреблять мифы и пропаганду. Правда не нужна, думать не надо.
    Замечательно...
    Создается впечатление, что вы читаете выборочно, а не до конца. Знакомый почерк.
    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  18. #4798

    Реєстрація
    14 березень 2011
    Дописів
    8 862

    Типово

    О! Жду истолкования рассказа про мифы и пропаганду вместо реальности и расчета...

  19. #4799
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    39 021

    Типово

    Цитата Допис від TZETZE Переглянути допис
    О! Жду истолкования рассказа про мифы и пропаганду вместо реальности и расчета...
    А что тут ждать? Просто прочтите до конца
    Розрахунки і аналіз - це до спеціалістів, які мають вплив на прийняття рішення політиками, нам всім по повній міфи і пропаганду, коли самостійно не бажаємо вникати в складні суспільні процеси.
    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  20. #4800

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 752

    Типово

    Цитата Допис від Абориген Переглянути допис
    Создается впечатление, что вы читаете выборочно, а не до конца. Знакомый почерк.
    Что выгодно, то и читают. Кстати, к ним действительно надо обращаться на вы, т.к. под этим ником там скорей всего работают несколько человек.

Сторінка 240 з 315 ПершаПерша ... 140190230231232233234235236237238239240241242243244245246247248249250290 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті