Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 354 з 929 ПершаПерша ... 254304344345346347348349350351352353354355356357358359360361362363364404454854 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 18580, показано з 7 061 по 7 080.

Тема: Аквариумистам

  1. #7061
    Аватар для ukrsoldier
    Реєстрація
    19 серпень 2014
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    445

    Типово

    Цитата Допис від Ihor Chumak Переглянути допис
    Це його слова? Та він, начебто, не відмовлявся робити індивідуальні замовлення. Вся справа - від його "красивого" світильника відібрати ніжки, а просто віддати тобі балку потрібної довжини.
    Ну, если так, и другой альтернативы нет, то значит Игорь. У него реально получается все заказывают? Никто больше не разобрался как их паять?
    Отоцинклюсы в Днепре. Подробно тут.

  2. #7062
    Аватар для Ihor Chumak
    Реєстрація
    15 травень 2013
    Звідки Ви
    Суворова
    Дописів
    930

    Типово

    Цитата Допис від ukrsoldier Переглянути допис
    Ну, если так, и другой альтернативы нет, то значит Игорь. У него реально получается все заказывают? Никто больше не разобрался как их паять?
    А чом би й ні, якщо він у нашому місті?
    Якщо самі леди вже припаяні на зірку, то припаяти дріт до зірки не складно. Якщо, звичайно, вмієш тримати паяльник у руках.

    Просто крім припаяти є ще кілька запитань: які діоди - 1 або 3 Вт, і скільки? А якого спектру? Або читаєш форуми, або просто довіряш продавцю.
    Приклеїти зірку до профіля також простіше простого, якщо, звичайно, є термоклей. А де його взяти? Купити тюбік в Інтернеті, краплину використати, решту - кинути, щоб засихав. Або шукати, у кого є...
    Ще потрібен профіль. Купити його можна і в інтернеті, якщо знаєш, який. Бо для 1 Вт діодів, в принципі, підійде будь-який металевий. А для 3 Вт вже потрібен радіаторний. Порізати його можна і дома, якщо є пилка по металу і натхнення.
    Ну і під'єднати 2 дрота до драйвера теж зовсім легко, якщо, звичайно, драйвер без регулювання і такий, що вмикається у 220 В. А якщо потрібне регулювання та автоматика - знання мікроконтроллерів велкам.

    От і виходить, що інколи зручніше просто піти до Ігоря, бо він тут, поруч, і про все проконсультує, ніж паритися самому.
    А так на продаж на постійній основі індивідуальні замовлення тільки він активно виконує. Може є ще десь партизани на Аквафорумі?..

  3. #7063
    Аватар для Jellyfish
    Реєстрація
    05 липень 2007
    Звідки Ви
    Левый берег
    Дописів
    2 623

    Типово

    Цитата Допис від Ihor Chumak Переглянути допис
    А так на продаж на постійній основі індивідуальні замовлення тільки він активно виконує. Може є ще десь партизани на Аквафорумі?..
    А я вот давно знаю Сашу (red1157) - делает крышки, светильники и много чего еще интересного...
    Your goal should scare you a little and excite you a lot. (c)

  4. #7064
    Аватар для Ihor Chumak
    Реєстрація
    15 травень 2013
    Звідки Ви
    Суворова
    Дописів
    930

    Типово

    Цитата Допис від Jellyfish Переглянути допис
    А я вот давно знаю Сашу (red1157) - делает крышки, светильники и много чего еще интересного...
    Але ж він робить не ЛЕД світло, так? Він пропонує вставити у кришку ел. баласт, пикріпити патрони для Т5/Т8. Чи щось вже змінилося?
    Можливо, він візьметься і модернізувати вже існуючу кришку.

  5. #7065
    Аватар для Miloslawsky
    Реєстрація
    02 лютий 2015
    Звідки Ви
    Левобережный-2
    Дописів
    807

    Типово

    Цитата Допис від Ihor Chumak Переглянути допис
    Але ж він робить не ЛЕД світло, так? Він пропонує вставити у кришку ел. баласт, пикріпити патрони для Т5/Т8. Чи щось вже змінилося?
    Можливо, він візьметься і модернізувати вже існуючу кришку.
    Судя по последним работам по ссылке - с лед он тоже работает

    Разработка, доработка, анализ, рефакторинг сайтов. Верстка, программирование.

  6. #7066

    Типово

    Цитата Допис від ukrsoldier Переглянути допис
    Ну, если так, и другой альтернативы нет, то значит Игорь. У него реально получается все заказывают? Никто больше не разобрался как их паять?
    Я так понял, что меняется существующая Т8 на дискретные LEDы.
    А вариант с светодиодной Т8 рассматривали?
    По моему это будет самый простой вариант, переделок минимум.
    Let there be Light

  7. #7067
    Аватар для sails17
    Реєстрація
    19 грудень 2010
    Дописів
    2 053

    Типово

    Цитата Допис від Light Переглянути допис
    А вариант с светодиодной Т8 рассматривали?
    По моему это будет самый простой вариант, переделок минимум.
    Ну, тут есть два пути, либо делать сразу нормальный свет, либо мыкаться с непонятными лампами. Всё как в анекдоте:
    https://vk.com/im?sel=75627180&z=vid...b2d20fb3fc953a

  8. #7068
    Аватар для Alexandrprseo
    Реєстрація
    15 січень 2015
    Дописів
    324

    Типово

    модель резун минифильтр, наверное самый простенький, а причина поломки ....не знаю просто в один не прикрасный день перестал работать, могу сказать что до этого шумел сильнее, ротор перебрал, всё почистил, подул, постучал в бубен ,. всёравно не работает))))

  9. #7069

    Реєстрація
    27 жовтень 2009
    Звідки Ви
    Днепр, р-н Старомостовой площади
    Дописів
    134

    Типово

    Евгений, позвольте с Вами не согласиться! Не все так страшно в переделках. У меня 3 светодиодных (LED) 60см 12W 4200К по 1300Люм вместо люминисцентных 2*18В 60см
    пока как растут растения мне нравятся, хотя конечно не идеал
    Вот на что наткнулась буквально только что http://www.a-elektro.com.ua/product/...-tipu-418.html По моему интересный и не дорогой вариант.
    Нужно и себе подумать. Предела совершенству нет!
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20160927_074312[1].jpg
Переглядів: 99
Розмір:  77,4 КБ
ID:	2028444 это то что есть у меня на сегодня
    Востаннє редагував bonnymiss: 10.10.2016 о 22:03

  10. #7070
    Аватар для molli 2
    Реєстрація
    27 березень 2015
    Дописів
    1 066

    Типово

    Цитата Допис від bonnymiss Переглянути допис
    Евгений, позвольте с Вами не согласиться! Не все так страшно в переделках. У меня 3 светодиодных (LED) 60см 12W 4200К по 1300Люм вместо люминисцентных 2*18В 60см
    пока как растут растения мне нравятся, хотя конечно не идеал
    Вот на что наткнулась буквально только что http://www.a-elektro.com.ua/product/...-tipu-418.html По моему интересный и не дорогой вариант.
    Нужно и себе подумать. Предела совершенству нет!
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20160927_074312[1].jpg
Переглядів: 99
Розмір:  77,4 КБ
ID:	2028444 это то что есть у меня на сегодня
    А можно лампы в крышке посмотреть?

  11. #7071
    Аватар для jull13
    Реєстрація
    21 серпень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    5 030

    Типово

    Цитата Допис від Alexandrprseo Переглянути допис
    модель резун минифильтр, наверное самый простенький, а причина поломки ....не знаю просто в один не прикрасный день перестал работать, могу сказать что до этого шумел сильнее, ротор перебрал, всё почистил, подул, постучал в бубен ,. всёравно не работает))))
    Может все-таки лучше будет один раз купить действительно хороший фильтр и забыть на несколько лет о покупке нового фильтра?

  12. #7072
    Аватар для sails17
    Реєстрація
    19 грудень 2010
    Дописів
    2 053

    Типово

    Цитата Допис від bonnymiss Переглянути допис
    Евгений, позвольте с Вами не согласиться! Не все так страшно в переделках.

    Позволю конечно, еще бы, Но с чем именно..?!!
    Я сам за переделки, причем любых фирменных стандартных аквариумов с их крышками. Но яркий свет от светодиодных лент внутри стеклянной трубки или на полоске металла для валиснерии пойдет, а для других растений?

  13. #7073

    Реєстрація
    27 жовтень 2009
    Звідки Ви
    Днепр, р-н Старомостовой площади
    Дописів
    134

    Типово

    Цитата Допис від molli 2 Переглянути допис
    А можно лампы в крышке посмотреть?
    Можно, но уже вечером. Дай то Бог не забыть.

    Евгений, у меня не только валиснерия. Не опускайте уж совсем ниже плинтуса.
    Востаннє редагував bonnymiss: 11.10.2016 о 11:23

  14. #7074
    Аватар для sails17
    Реєстрація
    19 грудень 2010
    Дописів
    2 053

    Типово

    Цитата Допис від bonnymiss Переглянути допис

    Евгений, у меня не только валиснерия.
    А давайте я Вам ранункулус подарю..?
    https://www.google.com.ua/search?q=р...HTk9DNgQsAQIIQ

  15. #7075
    Аватар для Blackadmin
    Реєстрація
    19 жовтень 2005
    Звідки Ви
    Ukraine
    Дописів
    4 025

    Типово

    Цитата Допис від bonnymiss Переглянути допис
    По моему интересный и не дорогой вариант.
    недорогой??? при наличии прямых рук этот недорогой вариант можно удешевить вдвое, а во вторых этот вариант только при наличии покровного стекла
    God bless america!!!!!

  16. #7076
    Аватар для Shumsky
    Реєстрація
    22 березень 2010
    Дописів
    7 629

    Типово

    Цитата Допис від sails17 Переглянути допис
    А давайте я Вам ранункулус подарю..?
    https://www.google.com.ua/search?q=р...HTk9DNgQsAQIIQ
    а мне можно?
    blues required by world! Всё, что можно сделать с крысой, можно сделать и с человеком. А с крысой мы можем сделать почти всё.

  17. #7077
    Аватар для sails17
    Реєстрація
    19 грудень 2010
    Дописів
    2 053

    Типово

    Цитата Допис від Shumsky Переглянути допис
    а мне можно?
    Если нуна, то мона.

  18. #7078
    Аватар для Alexandrprseo
    Реєстрація
    15 січень 2015
    Дописів
    324

    Типово

    Цитата Допис від jull13 Переглянути допис
    Может все-таки лучше будет один раз купить действительно хороший фильтр и забыть на несколько лет о покупке нового фильтра?
    ну если уже есть, можно попробовать починить, всё же зима на носу чемто заниматься придётся и потом саморазвитие и развитие изобретательности )))))

  19. #7079
    Аватар для dimul
    Реєстрація
    21 червень 2005
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    2 865

    Типово

    Цитата Допис від ukrsoldier Переглянути допис
    Акуально! Коллеги, есть у кого трава? Любая.
    Буду косить Людвигию, минимум десяток веток по 30-40 см наберется. Рубин и простая. В будние дни с 9.30 до 18.30 можно встретиться в районе Озерки. Надо?

  20. #7080

    Реєстрація
    27 жовтень 2009
    Звідки Ви
    Днепр, р-н Старомостовой площади
    Дописів
    134

    Типово

    Фото крышки как обещала Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20161011_230206[1].jpg
Переглядів: 71
Розмір:  29,2 КБ
ID:	2028956

    Евгений, Вы ОЧЕНЬ любезны! Я завтра подумаю над Вашим предложением.
    Я уже не в том возрасте, когда можно брать на слабо.

Сторінка 354 з 929 ПершаПерша ... 254304344345346347348349350351352353354355356357358359360361362363364404454854 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті