| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Развоз товара в субботу!
кедровые орешки в наличии по 680 грн/кг
Добрый день. Заказ на пт., 01.07.16.:
Изюм Малаяр №2, "741", Иран, урожай 2015 г. (80грн/кг) - 0,5 кг. = 40 грн.
Кунжут, Индия (75 грн/кг) - 0,6 кг. = 45 грн.
Кунжут черный (250 грн/кг) - 0,2 кг. = 50 грн.
Кешью сырой (350 грн/кг) - 0,5 кг. = 175 грн.
Миндаль Золотой (370 грн/кг) - 0,5 кг. = 185 грн.
Кедровые орешки (680 грн/кг) - 0,2 кг. = 136 грн.
Итого: 631 грн.
Есть ли у Вас в продаже темный изюм (цена)?
Приятного аппетита! ОБРАЩАЙТЕСЬ!![]()
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks