Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы

Результати опитування: Как переименуем?

Голосували
1153. Ви ще не голосували в цьому опитуванні
  • Дніпро\Днепр - Дніпровська обл

    625 54,21%
  • Дніпровськ\Днепровск - Дніпровська обл

    56 4,86%
  • Дніпроград\Днепроград - Дніпроградська обл

    28 2,43%
  • Січеслав\Сичеслав - Січеславська обл

    67 5,81%
  • Новий Кодак\Новий Кодак - Новокодакська обл

    14 1,21%
  • Свой вариант

    363 31,48%
Сторінка 272 з 506 ПершаПерша ... 172222262263264265266267268269270271272273274275276277278279280281282322372 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 10104, показано з 5 421 по 5 440.

Тема: Переименование Днепропетровска и улиц Днепропетровска

  1. #5421

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 752

    Типово

    Цитата Допис від gmsalex Переглянути допис
    А вот улицу Московскую будут или нет переименовывать?
    Попадает она под закон хоть какой-то или пусть будет улица города, из которого приказы убивать украинцев шли?
    А гмсалекс как думает?

  2. #5422
    Аватар для Vendis
    Реєстрація
    03 листопад 2008
    Дописів
    8 427

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    А гмсалекс как думает?
    Не привыкши он думать-то. Как партия приказывала - так и жил.
    А тут вдруг - приказывать некому, думать нечем, жить незачем.
    Еще и вы троллите...

  3. #5423
    Аватар для -=coNDor=-
    Реєстрація
    08 грудень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    29 666

    Типово

    Цитата Допис від vict Переглянути допис
    сегодня у нас во дворе выступал филатов... хотел ему задать вопрос, почему он в апреле был за переименование города, а сейчас против... но девка, которая бегала с микрофоном и предварительно спрашивала тему вопроса сказала, что политические вопросы в самом конце... но до них дело так и не дошло... кандидат побежал на следующую встречу...
    чо рассказывал? я не успел подъехать

  4. #5424
    Аватар для vict
    Реєстрація
    14 грудень 2005
    Звідки Ви
    Еarth
    Дописів
    24 869

    Типово

    Цитата Допис від -=coNDor=- Переглянути допис
    чо рассказывал? я не успел подъехать
    в основном про то, как не пустил войну в свой город...
    кернеса хвалил, хоть и гандон он, но в харькове навел порядок и теперь имеет уровень поддержки 62%... сказал шо тоже за пару лет справится
    потом на вопросы отвечал, причем явно было видно засланных казачков, спрашивающих типа "а где вы познакомились со своей женой"
    и все время на часы поглядывал... таких встеч у него несколько в день

  5. #5425
    Аватар для АнЮтО
    Реєстрація
    28 червень 2013
    Звідки Ви
    Днепродзержинск, Солнечный
    Дописів
    6 203

    Типово

    Про знакомство с женой конечно чрезвычайно важно, да. У всех наболевший вопрос

  6. #5426
    Аватар для Amaly
    Реєстрація
    27 грудень 2011
    Дописів
    240

    Типово

    Цитата Допис від Vendis Переглянути допис
    Совковата уже и туда добралась.

    Ну, действительно, у города хотят отобрать такое мелодичное, редкой красоты и благозвучности название.
    Возмутительно, ага.


    У меня складывается впечатление, что кто-то очень умный намеренно троллит совковату переименованием, чем отвлекает её от более серьёзной вредительской для страны деятельности.
    50%
    Але й ті з великим полегшенням підживлюють своєю жовчю тему, адже - за борнею проти перейменування - здається, можна майже не помічати:
    - роздовбаних тротуарів, в які рік-два-три тому всадили мільйони в "євро"плитку, а тепер знову і знову треба переукладувати-вкладувати, і ніколи-ніколи не бачити мужнім гордим городянам найчудовіших жіночих ніжок, які б майстерно вицокували на шпильках нашими центральними площами..., про околиці взагалі - мовчу;
    - праісторичних фасадів, що постидно руйнуються завдяки умілим "господарникам";
    - задимленого повітря, яким неможливо дихати;
    - центральних вулиць, що тріскаються від навали транпорту;
    - похабних маршруток, котрі їздять як хочуть - і на червоне, і на пішохода...
    - кожен допишіть-додумайте - своє, наболіле...

    Може, нарешті - підемо на вибори, та оберемо тих, хто обіцяє - щось робити для громадян, а не законсервувати тут совок - на тисячоліття!

  7. #5427
    Аватар для gmsalex
    Реєстрація
    13 вересень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    8 322

    Типово

    Цитата Допис від АнЮтО Переглянути допис
    Про знакомство с женой конечно чрезвычайно важно, да. У всех наболевший вопрос
    Ну не будут же ему в лоб спрашивать: как ты идешь во власть, если лет десять назад твои подписи стояли от имени покупателя объектов рейдерских захватов...

  8. #5428
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від ch2000 Переглянути допис
    А про ціну на газ для ніщебродів-недобізнесменів гемесалєксів не питали?

    ЗІ не загиджуйте тему. Місто перейменують. Залишилось обрати нову назву.
    Нащо її "обирати"?
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  9. #5429
    Аватар для ch2000
    Реєстрація
    12 лютий 2006
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    11 823

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Нащо її "обирати"?
    Бо громадян можна запитати лише про нову назву, а те що перейменують 100%.
    "...куля пішла бездоганно — якраз у те місце на лобі, де дідько припечатує москалям зірки." Чорний ворон

  10. #5430
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від Amaly Переглянути допис
    50%
    Але й ті з великим полегшенням підживлюють своєю жовчю тему, адже - за борнею проти перейменування - здається, можна майже не помічати:
    - роздовбаних тротуарів, в які рік-два-три тому всадили мільйони в "євро"плитку, а тепер знову і знову треба переукладувати-вкладувати, і ніколи-ніколи не бачити мужнім гордим городянам найчудовіших жіночих ніжок, які б майстерно вицокували на шпильках нашими центральними площами..., про околиці взагалі - мовчу;
    - праісторичних фасадів, що постидно руйнуються завдяки умілим "господарникам";
    - задимленого повітря, яким неможливо дихати;
    - центральних вулиць, що тріскаються від навали транпорту;
    - похабних маршруток, котрі їздять як хочуть - і на червоне, і на пішохода...
    - кожен допишіть-додумайте - своє, наболіле...

    Може, нарешті - підемо на вибори, та оберемо тих, хто обіцяє - щось робити для громадян, а не законсервувати тут совок - на тисячоліття!
    Дуже дивний пост...
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  11. #5431
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від ch2000 Переглянути допис
    Бо громадян можна запитати лише про нову назву, а те що перейменують 100%.
    Ти диви громадянам щось там "можна"...
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  12. #5432
    Аватар для gmsalex
    Реєстрація
    13 вересень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    8 322

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Казали ж що програма буде сформована після опитування громадян...
    Ну а как же! Конечно після опитування громадян...
    Коломойского, Вилкула и прочий десяток громадян...

  13. #5433
    Аватар для Мураня
    Реєстрація
    03 вересень 2010
    Звідки Ви
    Амур мон Амур
    Дописів
    16 310

    Типово

    а вы все так же продолжаете напрямую связывать культуру отдельных индивидов с наличием/отсутствием памятников/названием населенного пункта?
    Верю в смерть после жизни, любовь после секса, крем после бритья
    Таки не надо делать мне, как лучше!Оставьте мне как хорошо

  14. #5434

    Реєстрація
    15 червень 2014
    Звідки Ви
    Нью-Днепр
    Дописів
    21 213

    Типово

    Цитата Допис від Nervnaya12 Переглянути допис
    вы если ник смените, то вдруг у вас на работе замутят глобальное повышение зп, рабочий комп вам новый поставят - попробуйте
    Так когда тогда???
    А то,мне родители рассказывали,шо Колхозник обещал в 80-м коммунизм построить(а до того времени надо пояса было затянуть).
    А у нас когда "покращення " наступит?

    ЗЫ И тут Бог заплакал ,и сказал -"Я не доживу!".

  15. #5435
    Аватар для ch2000
    Реєстрація
    12 лютий 2006
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    11 823

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Ньюсовки нічим здивувати не можуть. Все це вже було... І перейменування, і безглузде витрачання коштів "налогоплательщиков", руйнування усіляких пам*ятників...
    Навіть вважаю, що питати городян про нову назву міста не потрібно, бо більшість проти самого факта перейменування. Навіть ті, хто дуже хоче у крісло мера (як виявилося).
    Комєдія , одне слово.
    Ну звісно ваше скиглення і сидіння на дупі значно краще будь-яких дій. Місто перейменують, так само як і зламали істуканів сіфілітіку Ульянову. А ви так само нічого крім скиглити не зробите. Ви соціальний планктон.
    "...куля пішла бездоганно — якраз у те місце на лобі, де дідько припечатує москалям зірки." Чорний ворон

  16. #5436
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від Мураня Переглянути допис
    а вы все так же продолжаете напрямую связывать культуру отдельных индивидов с наличием/отсутствием памятников/названием населенного пункта?
    Ого, вже півтора року пройшло як знесли... Нібито вчора було...
    Оце й перейменування нічого не дасть.
    Не з цього потрібно починати.
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  17. #5437
    Аватар для Vendis
    Реєстрація
    03 листопад 2008
    Дописів
    8 427

    Типово

    Цитата Допис від ch2000 Переглянути допис
    Ви соціальний планктон.
    Только не планктон, а балласт.
    От планктона хоть какая-то польза, а от этих - один вред.

  18. #5438
    Аватар для Vendis
    Реєстрація
    03 листопад 2008
    Дописів
    8 427

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Не з цього потрібно починати.
    А ви уже почали? I з чого ж саме, цiкаво?

  19. #5439
    Романтик года 2009
    Меломан года 2010, 2011
    Загадка года 2013
    Пара года 2013 (Nenya + Nervnaya12)
    Аватар для Nervnaya12
    Реєстрація
    18 вересень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    108 101

    Типово

    Цитата Допис від Vendis Переглянути допис
    А ви уже почали? I з чого ж саме, цiкаво?
    з вилкула небось
    Don't say I'm evil inside
    You just reflect in my eyes


  20. #5440
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    37 034

    Типово

    Цитата Допис від Nervnaya12 Переглянути допис
    вы если ник смените, то вдруг у вас на работе замутят глобальное повышение зп, рабочий комп вам новый поставят - попробуйте
    Вам тут тоже самое глаголят про переименование уже сотню страниц
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

Сторінка 272 з 506 ПершаПерша ... 172222262263264265266267268269270271272273274275276277278279280281282322372 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті