Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы

Результати опитування: Как переименуем?

Голосували
1153. Ви ще не голосували в цьому опитуванні
  • Дніпро\Днепр - Дніпровська обл

    625 54,21%
  • Дніпровськ\Днепровск - Дніпровська обл

    56 4,86%
  • Дніпроград\Днепроград - Дніпроградська обл

    28 2,43%
  • Січеслав\Сичеслав - Січеславська обл

    67 5,81%
  • Новий Кодак\Новий Кодак - Новокодакська обл

    14 1,21%
  • Свой вариант

    363 31,48%
Сторінка 265 з 506 ПершаПерша ... 165215255256257258259260261262263264265266267268269270271272273274275315365 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 10104, показано з 5 281 по 5 300.

Тема: Переименование Днепропетровска и улиц Днепропетровска

  1. #5281
    Аватар для vict
    Реєстрація
    14 грудень 2005
    Звідки Ви
    Еarth
    Дописів
    24 869

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    Варианта "Днепропетровск" в опросе о ПЕРЕИМЕНОВАНИИ не может быть по определению. Ибо это примерно как перекрасить гараж из чёрного в чёрный, или как поменять фамилию с Портников на Портников.
    у меня другое мнение...
    оставить те же самые буквы, изменив лексический смысл не будет являться нарушением закона о декоммунизации...
    тут спорить можно бесконечно... только зачем..?
    пусть решают суды, если до них дойдет...

  2. #5282
    Аватар для Vendis
    Реєстрація
    03 листопад 2008
    Дописів
    8 427

    Типово

    Цитата Допис від vict Переглянути допис
    у меня другое мнение...
    оставить те же самые буквы, изменив лексический смысл
    С тем же успехом, например, в Германии можно предложить веруть в качестве гос.символа свастику, просто изменив ее смысл на изначальный (Солнце).
    Интересно, прокатило бы?

  3. #5283
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    А опрос в этой теме ничего не показывает? ...
    Нічого. Як нічого не показав опрос по останнім виборам.

    Цікаво чому не проводять опитування "Ви "за" чи "проти" перейменування Дніпропетровська?" Ото були б дивні %%
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  4. #5284
    Аватар для Дерсу-Узала
    Реєстрація
    07 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Січеслав (Дніпраклаакафск на Дніпрє України)
    Дописів
    18 515

    Типово

    Остаюсь верен Сичеславу.
    Люстрація - Свобода - Тягнибок
    http://www.svoboda.org.ua/pro_partiyu/prohrama/

  5. #5285
    Аватар для -=coNDor=-
    Реєстрація
    08 грудень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    29 666

    Типово

    Цитата Допис від Vendis Переглянути допис
    С тем же успехом, например, в Германии можно предложить вернуть в качестве гос.символа свастику, просто изменив ее смысл на изначальный (Солнце).
    Интересно, прокатило бы?
    А под это еще и идеологему подвести "возвращение исторических символов".

  6. #5286
    Аватар для Vendis
    Реєстрація
    03 листопад 2008
    Дописів
    8 427

    Типово

    Цитата Допис від -=coNDor=- Переглянути допис
    А под это еще и идеологему подвести "возвращение исторических символов".
    Да и у нас в городе можно было бы (исключительно для совковаты, в разъяснительно-воспитательных целях) знамёна со свастикой, но с её "новым смыслом" развесить.
    Интересно было бы тогда на их рожи глянуть...

    А ведь такое, или что-то подобное, вполне может статься, если приданием "нового смысла" старому названию города будет создан прецедент.
    И пусть тогда любители "новосмыслов" попробуют что-то возразить.
    Востаннє редагував Vendis: 25.09.2015 о 20:54

  7. #5287
    Аватар для ch2000
    Реєстрація
    12 лютий 2006
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    11 823

    Типово

    Є простий метод затикання рота совкофілам та задротам, що волають "етожеісторіяєйонадапомніть!". Питаєшь як ім'я та побатькові Петровського? І у 99% випадках все. Історію вони знають на рівні - "це совкове значить наше".

    ЗІ в інтернеті всі звісно розумніші.
    "...куля пішла бездоганно — якраз у те місце на лобі, де дідько припечатує москалям зірки." Чорний ворон

  8. #5288
    Аватар для gmsalex
    Реєстрація
    13 вересень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    8 322

    Типово

    Передайте "знатокам", что фашистская свастика не равна символу солнца...
    А пышыку: для начала пусть колбасу доест, а потом может допетрит, что как раз потому что нифига никто не помнит, шо оно такое - петровск...
    Вики памятью не считается, еслишо...

  9. #5289

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Загалом, якщо проаналізувати, влада вчинила досить раціонально. Нарешті прийнято закон про декомунізацію; звісно, було б краще , якби цей процес відбувався постійно ,з перших днів незалежності, із залученням фахівців, був одним з наріжних каменів інформаційної політики - але "маємо те, що маємо" (с). Тому , як замінник процесу, можна вдовольнитись хоча б цим, по суті вольовим рішенням.

    Щодо демократії, за якою тут частина населення раптом так знудьгувалася, то от вона: вибираймо те, що більш подобається. Чого ще не вистачає?

  10. #5290
    Аватар для gmsalex
    Реєстрація
    13 вересень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    8 322

    Типово

    Достали уже прыхыльники Хунты ее прославлять...
    Не вистачає элементарного: вместо занятия муйней с языками и комуняками надо сажать коррупционеров и принимать нормальные законы для того, чтобы страна хотя бы не падала в пропасть.
    Это ВСЕ.
    Вместо этого, они занимаются всем чем угодно, только не тем, чем нужно...
    Результат: Украина рационально находится в рациональной заднице с рациональными законами, ценами, курсами и тарифами...
    Но этого им мало. Надо еще что-то рационализировать... Города, села, улицы переименовать....
    Это называется очень просто: }{УЙНЕЙ они занимаются, а не делом...

  11. #5291
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від gmsalex Переглянути допис
    Достали уже прыхыльники Хунты ее прославлять...
    Не вистачає элементарного: вместо занятия муйней с языками и комуняками надо сажать коррупционеров и принимать нормальные законы для того, чтобы страна хотя бы не падала в пропасть.......
    Это называется очень просто: }{УЙНЕЙ они занимаются, а не делом...
    Доречі
    ...Между тем, 25 сентября в маршрутках требовали старую цену за проезд. Очень жаль, что текущее руководство горисполкома не ведёт системной работы в этом направлении, иначе подобных конфузов не случалось бы. С нетерпением ждём, кто же из горсовета захочет пропиариться на столь больной для города теме.
    Цим займатися нема коли...
    http://zabeba.li/news/s-segodnyashne...ezdit-za-4-grn
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  12. #5292
    Аватар для Loona
    Реєстрація
    26 січень 2009
    Дописів
    24 739

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Загалом, якщо проаналізувати, влада вчинила досить раціонально. Нарешті прийнято закон про декомунізацію; звісно, було б краще , якби цей процес відбувався постійно ,з перших днів незалежності, із залученням фахівців, був одним з наріжних каменів інформаційної політики - але "маємо те, що маємо" (с). Тому , як замінник процесу, можна вдовольнитись хоча б цим, по суті вольовим рішенням.

    Щодо демократії, за якою тут частина населення раптом так знудьгувалася, то от вона: вибираймо те, що більш подобається. Чого ще не вистачає?
    Яких фахівців? Тих, хто узгоджує історію з ідеологічною політикою на замовлення? Дякую, не треба.
    А щодо демократії - я обираю життя тут і зараз. А не жувальну гумку з ретрансляторів.
    Себто, займатись треба у першу чергу тим, що матеріально перетворює життя у цій країні на краще, а не тим, що це життя ускладнює.
    Жизнь - это то, что случается с нами, пока мы строим планы на будущее (Томас Ла Манс)
    Женщина - это приглашение к счастью (Шарль Бодлер)

  13. #5293

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від Loona Переглянути допис
    Яких фахівців? Тих, хто узгоджує історію з ідеологічною політикою на замовлення? Дякую, не треба.
    А щодо демократії - я обираю життя тут і зараз. А не жувальну гумку з ретрансляторів.
    Себто, займатись треба у першу чергу тим, що матеріально перетворює життя у цій країні на краще, а не тим, що це життя ускладнює.
    Фахівці бувають не тільки "на замовлення", і сподіваюсь, що ви не є прихильницею дешевих штампів на зразок "нельзя переписывать историю".

    Щодо матеріального насамперед, то якраз наш стан сьогодні багато в чому і є наслідком триваючого руху в напрямку совєтських орієнтирів. І якщо користуватись ще одним лозунгом - " что тут думать, трясти надо" - так нічого дивуватись: ми занурюємось якраз туди, куди і прагнемо. Усвідомлено чи ні - це інше питання.

  14. #5294

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 752

    Типово

    Цитата Допис від gmsalex Переглянути допис
    Достали уже прыхыльники Хунты ее прославлять...
    Этим ты сказал всё. Продолжай дальше смотреть Кисилёва с Соловьёвым.
    У тебя портрет путина в углу не висит?

  15. #5295
    Аватар для Vendis
    Реєстрація
    03 листопад 2008
    Дописів
    8 427

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    Этим ты сказал всё.
    Обратите внимание, он слово "хунта" пишет с большой буквы. Значит, все-таки боится и уважает, падлюка!

  16. #5296
    watra
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від vict Переглянути допис
    у меня другое мнение...
    оставить те же самые буквы, изменив лексический смысл не будет являться нарушением закона о декоммунизации...
    тут спорить можно бесконечно... только зачем..?
    пусть решают суды, если до них дойдет...
    "уявімо собі"...
    ну якщо вам ліньки щось змінювати реально, уявите, що нічого не змінилося. можете навіть продовжувати називати місто дн-вськом після перейменування.
    а таким людям взагалі дуже зручно - налив води з крану і сидить уявляє, що пиво п'є.

    Цитата Допис від Vendis Переглянути допис
    С тем же успехом, например, в Германии можно предложить веруть в качестве гос.символа свастику, просто изменив ее смысл на изначальный (Солнце).
    Интересно, прокатило бы?
    ну тут навпаки, у символа свастики (сварги) ще ж до фашизму були свої прийнятні тлумачення бог знає який час..то німці для своєї партії "уявили"

  17. #5297
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    56 950

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    Этим ты сказал всё. Продолжай дальше смотреть Кисилёва с Соловьёвым.
    У тебя портрет путина в углу не висит?
    че сразу "висит"? Стоит на портрет путина у него!
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  18. #5298
    Аватар для ch2000
    Реєстрація
    12 лютий 2006
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    11 823

    Типово

    Судячи з того як казяться "гомосалэкси" перейменування дійсно потрібно, хоча б для того щоб вони не витримавши душевного болю звалили звідси в рашу чи ще кудись.

    ЗІ реально 99% фанатів історії міста не знають кого вони захищають. Тобто тупе зомбоване совкобидло.
    "...куля пішла бездоганно — якраз у те місце на лобі, де дідько припечатує москалям зірки." Чорний ворон

  19. #5299
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від ch2000 Переглянути допис
    Судячи з того як казяться "гомосалэкси" перейменування дійсно потрібно, хоча б для того щоб вони не витримавши душевного болю звалили звідси в рашу чи ще кудись.

    ЗІ реально 99% фанатів історії міста не знають кого вони захищають. Тобто тупе зомбоване совкобидло.
    Цікавенько-99% фанатів історії міста-це ж скільки у штуках?
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  20. #5300
    Аватар для vict
    Реєстрація
    14 грудень 2005
    Звідки Ви
    Еarth
    Дописів
    24 869

    Типово

    Цитата Допис від TRavva Переглянути допис
    "уявімо собі"...
    ну якщо вам ліньки щось змінювати реально, уявите, що нічого не змінилося. можете навіть продовжувати називати місто дн-вськом після перейменування.
    а таким людям взагалі дуже зручно - налив води з крану і сидить уявляє, що пиво п'є.
    та не... эта аналогия как раз к вам относится... переименовал воду в пиво и доволен...

Сторінка 265 з 506 ПершаПерша ... 165215255256257258259260261262263264265266267268269270271272273274275315365 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті