| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
ЖЖОТЕ![]()
У Сталина получилось поменять, почему бы Аксенову не попробовать.))))
![]()
Туристов шоль ищут?)
Около тысячи военнослужащих РФ оцепили село Новопавловка Бахчисарайского района. По словам очевидцев, военные досматривают автомобили, заходят и осматривают дома.
Источник: http://investigator.org.ua/news/161144/
Насколько я понимаю, протез требует периодического прохождения ТО. Протез это же не просто палка, его нужно наверное смазывать как-то. Опять таки наверное требуется какая-то обработка в месте контакта с телом, чистка. В Рашке это всё не предусмотрено. В Рашке есть такое универсальное изобретение как КОСТЫЛЬ. Он прохождения ТО не требует![]()
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0383-98
хз, може вони ламаються. десь чула, що модні закордонні біопротези теж не вічні, але їх через 10 років треба міняти.19. Громадяни, зазначені у пункті 18 цієї Інструкції,
протезно-ортопедичні вироби отримують у такій кількості і на такі
строки:
19.1. Протези та апарати нижніх і верхніх кінцівок, тутори,
корсети, спиноутримувачі - по 1 шт. на 2 роки, дітям до 16 років -
у міру зростання.
Працюючим інвалідам і пенсіонерам, особам похилого віку,
особам, які навчаються в загальноосвітніх, професійних
навчально-виховних та вищих навчальних закладах (денна і вечірня
форми навчання), вказані протезно-ортопедичні вироби видаються по
1 шт. на 1,5 року при поданні довідки про роботу або навчання.
Дозволяється видавати одночасно 2 протези на 3 роки.
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks