Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 460 з 539 ПершаПерша ... 360410450451452453454455456457458459460461462463464465466467468469470510 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 10761, показано з 9 181 по 9 200.

Тема: Здесь общаются бухгалтеры

  1. #9181
    Аватар для leanto
    Реєстрація
    05 липень 2009
    Звідки Ви
    пр.Мазепы, пр.Металлургов
    Дописів
    4 879

    Типово

    Цитата Допис від Снежная Королева Переглянути допис
    Даже 1ПДВ теперь легко принимается по электронке
    Да? Уже? Месяц назад не принималась.
    Чем больше в человеке хорошего, тем меньше плохого он видит в других.

  2. #9182

    Типово

    Девочки и мальчики! я где-то вычитала, что единица измерения в расходной накладной должна соответствовать единице измерения в налоговой накладной, это было или письмо, или еще какая-то фигня... кто-то такое читал? нету ссылки? спасибки)

  3. #9183
    Аватар для Natty
    Реєстрація
    30 листопад 2005
    Дописів
    5 706

    Типово

    Это консультация в ЗИРе
    http://zir.minrd.gov.ua 101.19
    Питання: Як починаючи з 01.01.2015 заповнюються графи 5.1, 5.2 та 6 податкової накладної у разі постачання послуг, у т.ч. у разі часткового постачання послуг або оплати частини вартості послуги?

    Відповідь
    Коротка:
    У графах 5.1 та 5.2 податкової накладної зазначаються одиниці виміру (умовне позначення і код) згідно з КСПОВО, у разі якщо вартість послуги визначається із застосуванням одиниць обліку, які відображаються у первинних документах, регістрах бухгалтерського обліку.
    У разі якщо послуга, що надається, не має одиниці обліку, у графі 5.1 зазначається «послуга», а графа 5.2 не заповнюється.
    У разі складення податкової накладної на повне постачання послуги або на суму коштів, що надійшла на поточний рахунок як попередня оплата (аванс) у повному обсязі, у графі 6 податкової накладної зазначається «1».
    У разі складення податкової накладної на часткове постачання послуги або на суму попередньої оплати частини вартості послуги у графі 6 зазначається відповідна частка наданої (оплаченої) послуги у вигляді десяткового дробу. Наприклад, у разі постачання частини послуги, яка відповідає половині обсягу, вказаного у договорі, або у разі отримання суми попередньої оплати у розмірі половини договірної вартості послуги у графі 6 вказується число «0,5».
    У графі 7 податкової накладної зазначається ціна постачання одиниці товару/послуги без урахування ПДВ у гривнях з копійками, якщо інше не передбачено чинним законодавством.
    Повна:
    Починаючи з 01.01.2015, при постачанні товарів/послуг на митній території України податкова накладна складається за формою та в порядку, затвердженими наказом Міністерства фінансів України від 22.09.2014 № 957 (далі - Порядок № 957), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 13.10.2014 за № 1235/26012.
    Порядком № 957 передбачено, що з 01.01.2015 податкова накладна та додатки до неї складатимуться і надаватимуться виключно в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи.
    Для розпізнавання електронною системою ідентичності зазначених платниками податків показників, вказаних у графі 5 податкової накладної, додатка до податкової накладної та розрахунку коригування, передбачено зазначення коду одиниці виміру об’єкта операції відповідно до Класифікатора системи позначень одиниць вимірювання та обліку, затвердженого наказом Державного комітету стандартизації, метрології та сертифікації України від 09.01.1997 № 8, (далі - КСПОВО).
    Згідно із п. 44.1 ст. 44 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (зі змінами та доповненнями) для цілей оподаткування платники податків зобов’язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов’язаних з визначенням об’єктів оподаткування та/або податкових зобов’язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов’язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством.
    Таким чином, у разі якщо вартість послуги визначається із застосуванням одиниць обліку, які відображаються у первинних документах, регістрах бухгалтерського обліку, то у графах 5.1 та 5.2 податкової накладної зазначаються одиниці виміру (умовне позначення і код) згідно з КСПОВО.
    У разі якщо послуга, що надається, не має одиниці обліку, у графі 5.1 зазначається «послуга», а графа 5.2 не заповнюється.
    У разі складення податкової накладної на повне постачання послуги або на суму коштів, що надійшла на поточний рахунок як попередня оплата (аванс) у повному обсязі, у графі 6 податкової накладної зазначається «1».
    У разі складення податкової накладної на часткове постачання послуги або на суму попередньої оплати частини вартості послуги у графі 6 зазначається відповідна частка наданої (оплаченої) послуги у вигляді десяткового дробу. Наприклад, у разі постачання частини послуги, яка відповідає половині обсягу, вказаного у договорі, або у разі отримання суми попередньої оплати у розмірі половини договірної вартості послуги у графі 6 вказується число «0,5».
    У графі 7 податкової накладної зазначається ціна постачання одиниці товару/послуги без урахування ПДВ у гривнях з копійками, якщо інше не передбачено чинним законодавством.

  4. #9184
    Аватар для timafey
    Реєстрація
    06 травень 2009
    Звідки Ви
    Днепр прав
    Дописів
    2 960

    Типово

    Цитата Допис від Natty Переглянути допис
    Это консультация в ЗИРе
    http://zir.minrd.gov.ua 101.19
    Питання: Як починаючи з 01.01.2015 заповнюються графи 5.1, 5.2 та 6 податкової накладної у разі постачання послуг, у т.ч. у разі часткового постачання послуг або оплати частини вартості послуги?
    Это ГНИды в ЗИРе продублировали свое письмо № 5834/6/99-99-19-03-02-15 от 20.03.15г. Воны "працюють"
    "Чем ближе государство к падению, тем многочисленнее его законы."
    Публий Корнелий Тацит

  5. #9185

    Типово

    Спасибочки!

  6. #9186
    Аватар для elen66
    Реєстрація
    30 липень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    615

    Типово

    Цитата Допис від Ольга _Ш Переглянути допис
    Всем доброго утра
    Еlen66, а вы сдавали по физикам ф4? Там вообще беспредел, если связей нет, можно долго ходить
    не, я сдавала по "юрикам"
    Ещё раз о ф4 - во время моей "сдачи" регистратор говорила по мобильному со своими знакомыми и сама советовала сдать эту форму т.к. у них нет внятных разъяснений, а штрафы большие...
    Востаннє редагував elen66: 08.05.2015 о 15:37
    Рспродажа детских вещей 1-8лет http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=342994

  7. #9187
    Упорство и настойчивость 2012 (Марафон похудения) Аватар для Снежная Королева
    Реєстрація
    29 серпень 2006
    Звідки Ви
    уже Березинка )))
    Дописів
    13 048

    Типово

    Цитата Допис від leanto Переглянути допис
    Да? Уже? Месяц назад не принималась.
    сдавалась в феврале, в марте стала плательщиком
    только еще в канцелярию приносила письмо и вытяг (выписку)



  8. #9188
    Упорство и настойчивость 2012 (Марафон похудения) Аватар для Снежная Королева
    Реєстрація
    29 серпень 2006
    Звідки Ви
    уже Березинка )))
    Дописів
    13 048

    Типово

    А что уже с демонстрационной версии Медка никак нельзя отправлять отчеты в налоговую без покупки модуля???



  9. #9189
    Тема года 2008
    Бухгалтер года 2013
    Аватар для Волшебница
    Реєстрація
    20 березень 2005
    Дописів
    16 476

    Типово

    можно. их формировать там нельзя
    БУХсопровождение: юрлица, физлица, нотариусы. Регистрация/Ликвидация ВЫТЯГИ
    Сдам отчеты за Вас!

  10. #9190
    Аватар для Buhgalter-2010
    Реєстрація
    20 квітень 2011
    Звідки Ви
    Новомосковск-Днепропетровск
    Дописів
    721

    Типово

    Девочки, А если фоп по незнанию оказал услугу юрлицу на общей еще в марте месяце, и они заплатили,тоже видать не зная что запрещено оказывать услуги общесистемщикам, что теперь делать? Это лишение свидетельства 100%/или можно как то вернуть деньги,или переименовать назначение платежа письмо написать???какие действия предпринимать? и как могут узнать из 1дф, что фоп оказал имеенно услуги, мы ж и товаром торгуем тоже. Короче что дальше делать пошагово??

  11. #9191
    Аватар для Люля
    Реєстрація
    01 серпень 2008
    Звідки Ви
    West-сити
    Дописів
    10 094

    Типово

    Цитата Допис від Снежная Королева Переглянути допис
    А что уже с демонстрационной версии Медка никак нельзя отправлять отчеты в налоговую без покупки модуля???
    формирую в опз, хмл затягиваю в демомедок через импорт звитив. Далее -подпись, ОТКРЫТЬ отчет, отправить.
    ЗЫ раньше отправлялись только неоткрытые, сейчас- наборот...логики в этом нет, но все же

  12. #9192
    Упорство и настойчивость 2012 (Марафон похудения) Аватар для Снежная Королева
    Реєстрація
    29 серпень 2006
    Звідки Ви
    уже Березинка )))
    Дописів
    13 048

    Типово

    Цитата Допис від Люля Переглянути допис
    формирую в опз, хмл затягиваю в демомедок через импорт звитив. Далее -подпись, ОТКРЫТЬ отчет, отправить.
    ЗЫ раньше отправлялись только неоткрытые, сейчас- наборот...логики в этом нет, но все же
    ага, значит надо открыть, т.к. закрытый требует приобретение модуля (((
    спасибо



  13. #9193
    Аватар для Мдяяяя
    Реєстрація
    26 листопад 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    1 330

    Типово

    Цитата Допис від Снежная Королева Переглянути допис
    ага, значит надо открыть, т.к. закрытый требует приобретение модуля (((
    спасибо
    а у вас лицензия хоть на одно предприятие по медку есть?

  14. #9194
    Упорство и настойчивость 2012 (Марафон похудения) Аватар для Снежная Королева
    Реєстрація
    29 серпень 2006
    Звідки Ви
    уже Березинка )))
    Дописів
    13 048

    Типово

    Цитата Допис від Мдяяяя Переглянути допис
    а у вас лицензия хоть на одно предприятие по медку есть?
    конечно, на все 9 ))) на двух ЧПшников только сертификаты
    а что?



  15. #9195
    Упорство и настойчивость 2012 (Марафон похудения) Аватар для Снежная Королева
    Реєстрація
    29 серпень 2006
    Звідки Ви
    уже Березинка )))
    Дописів
    13 048

    Типово

    Все отправилось, УРА!
    Еще раз спасибо, Люля!



  16. #9196
    Аватар для Мдяяяя
    Реєстрація
    26 листопад 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    1 330

    Типово

    Цитата Допис від Снежная Королева Переглянути допис
    конечно, на все 9 ))) на двух ЧПшников только сертификаты
    а что?
    Жаль, тогда не получится.

  17. #9197
    Аватар для Dendnepr
    Реєстрація
    14 лютий 2006
    Звідки Ви
    Днепр. Левый берег
    Дописів
    23 980

    Типово

    со сверкой в медке данных контрагентов-все уже прикололись?номер телефона у всех без кода города

  18. #9198

    Реєстрація
    20 жовтень 2009
    Дописів
    29 041

    Типово

    Цитата Допис від Dendnepr Переглянути допис
    со сверкой в медке данных контрагентов-все уже прикололись?номер телефона у всех без кода города
    как подали на сертификаты, так и приходит. Меня возмущает, например, что покупатели требуют писать, как у регистратора. А сами совсем не так подали на сертификаты. Облегчились)))

  19. #9199
    Аватар для leanto
    Реєстрація
    05 липень 2009
    Звідки Ви
    пр.Мазепы, пр.Металлургов
    Дописів
    4 879

    Типово

    Коллеги, подскажите, справку из ГНИ для покупки валюты брать какая процедура? Левобережка.
    Чем больше в человеке хорошего, тем меньше плохого он видит в других.

  20. #9200
    Аватар для Njurka
    Реєстрація
    13 жовтень 2008
    Звідки Ви
    Победа-6
    Дописів
    2 043

    Типово

    Цитата Допис від leanto Переглянути допис
    Коллеги, подскажите, справку из ГНИ для покупки валюты брать какая процедура? Левобережка.
    Простите, это такое новшество, когда предприятие покупает валюту, допустим для оплаты импортного контракта?

    Девочки, разъясните пожалуйста:
    1. Что значит учредитель юр или физ лицо. Если предприятие ООО и там два учредителя-это ж физ лица... А когда бывает юр лицо?
    2. Срок же подачи до 25.11? Зачем сейчас гнать лошадей
    3. Стандартно подавать баланс до 1.06? А ф6 в каком случае подавать?
    Заранее благодарю всех за ответы

Сторінка 460 з 539 ПершаПерша ... 360410450451452453454455456457458459460461462463464465466467468469470510 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті