Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 317 з 665 ПершаПерша ... 217267307308309310311312313314315316317318319320321322323324325326327367417 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 13288, показано з 6 321 по 6 340.

Тема: Поступление в Украине. Новости, изменения, нюансы и, конечно, волнения. Сезон-2017

  1. #6321
    Аватар для Tomily
    Реєстрація
    19 серпень 2008
    Звідки Ви
    Земля
    Дописів
    661

    Типово

    Цитата Допис від nameless Переглянути допис
    Моя дочка тоже так сказала, особенно ее смутил ответ на 32 вопрос.
    Наш репетитор "правильным" ответом на этот вопрос тоже был, мягко говоря, смущен. А точнее категорически не согласен. Только вот что мы с этим можем поделать?

  2. #6322
    Аватар для Ірчик
    Реєстрація
    08 лютий 2004
    Звідки Ви
    Дніпроград
    Дописів
    18 498

    Типово

    А який саме текст?
    продивилась, наче нічого такого не помітила

  3. #6323
    Аватар для Ksushik
    Реєстрація
    15 вересень 2009
    Звідки Ви
    Подгородное - Правда - Центр
    Дописів
    7 824

    Типово

    Цитата Допис від Ірчик Переглянути допис
    А який саме текст?
    продивилась, наче нічого такого не помітила
    текст та завдання 29-33

    http://osvita.ua/doc/files/news/468/..._vidpovidi.pdf

  4. #6324
    Аватар для Надежд
    Реєстрація
    11 травень 2010
    Дописів
    7 793

    Типово

    Цитата Допис від Ірчик Переглянути допис
    А який саме текст?
    продивилась, наче нічого такого не помітила
    текст, на мой взгляд, философский, для детей можно было бы что-нибудь подоступнее подобрать, а здесь каждый может его трактовать и понимать по своему

  5. #6325
    Аватар для Ірчик
    Реєстрація
    08 лютий 2004
    Звідки Ви
    Дніпроград
    Дописів
    18 498

    Типово

    Цитата Допис від Ksushik Переглянути допис
    текст та завдання 29-33

    http://osvita.ua/doc/files/news/468/..._vidpovidi.pdf
    Цитата Допис від Надежд Переглянути допис
    текст, на мой взгляд, философский, для детей можно было бы что-нибудь подоступнее подобрать, а здесь каждый может его трактовать и понимать по своему
    Ну, не знаю. Дала дитині - каже текст норм)
    А що, 11-класники філософські тексти не читають?

    Але оскільки питань немає, мені важко прокоментувати коректність формулювань.

  6. #6326
    Аватар для Tomily
    Реєстрація
    19 серпень 2008
    Звідки Ви
    Земля
    Дописів
    661

    Типово

    Цитата Допис від Ірчик Переглянути допис
    Ну, не знаю. Дала дитині - каже текст норм)
    А що, 11-класники філософські тексти не читають?

    Але оскільки питань немає, мені важко прокоментувати коректність формулювань.
    Ірчик, питання є. Просто напишить свої відповіді на ці тексти, будь ласка.

    Да, і відповіді Вашої дитини. Дякую!

  7. #6327
    Аватар для Ірчик
    Реєстрація
    08 лютий 2004
    Звідки Ви
    Дніпроград
    Дописів
    18 498

    Типово

    Цитата Допис від Tomily Переглянути допис
    Ірчик, питання є. Просто напишить свої відповіді на ці тексти, будь ласка.

    Да, і відповіді Вашої дитини. Дякую!
    так а де завдання? посилання на відповіді дали. Немає формулювань.

  8. #6328
    Аватар для Конфетка
    Реєстрація
    19 жовтень 2006
    Дописів
    10 237

    Типово

    Ирчик, если вы уже прочитали ответы, то вряд ли ваши ответы на вопросы будут субъективны.
    Честно вам скажу, я сама этот текст не анализировала, мои возмущения в предыдущих постах были основаны на впечатлениях дочери. Но может быть комментарии к этой заметке http://osvita.ua/test/46828/ не просто так?

  9. #6329
    Аватар для Ірчик
    Реєстрація
    08 лютий 2004
    Звідки Ви
    Дніпроград
    Дописів
    18 498

    Типово

    Цитата Допис від Конфетка Переглянути допис
    Ирчик, если вы уже прочитали ответы, то вряд ли ваши ответы на вопросы будут субъективны.
    Честно вам скажу, я сама этот текст не анализировала, мои возмущения в предыдущих постах были основаны на впечатлениях дочери. Но может быть комментарии к этой заметке http://osvita.ua/test/46828/ не просто так?
    я не читала відповідей)
    маю надію пройти цьогорічний тест. Щоб дати об"єктивні відповіді.

    Не треба мене переконувати)))
    Ясна річ, що людина, коли відповіла неправильно, або непевно, буде обурюватись і ремствувати на упорядників тесту. Цілком нормальна ситуація. Але і текст нормальний.

    Ваша сказала так, природно, що її думка Вам ближча. Чиясь ще сказала інакше)

    Соррі. Коменти не читаю давно вже. І ті не читатиму. Шкода гаяти час. Ви ж розумієте їх природу.
    Востаннє редагував Ірчик: 26.04.2015 о 00:14

  10. #6330

    Реєстрація
    20 вересень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск, Левобережный 1
    Дописів
    541

    Типово

    Дети они дети. Мой по поводу текста так же сказал. Но это его мысли и спорить с авторами он не собирался. Принял и их ответы, посидев дома и прочитав текст еще раз. По одному вопросу пришел " жаловаться" на неправильный ответ в тестах, на совет поучить правила и исключения из них обиделся. Я украинской грамматики вообще не знаю, мой совет его задел. Но правило нашел. Со мной согласился.

    У меня из трех знакомых , двое не успели сочинения переписать. Тут вообще надежды на дополнительные баллы нет. Не смогли правильно время расчитать.

  11. #6331
    Аватар для Ірчик
    Реєстрація
    08 лютий 2004
    Звідки Ви
    Дніпроград
    Дописів
    18 498

    Типово

    Дитина щойно пройшла - без твору 170, на питання по тексту з комахами всі відповіді дала вірно. Вчора я їй зачитала лише текст, питань не бачила.
    9 клас якшошо

  12. #6332
    Аватар для Ksushik
    Реєстрація
    15 вересень 2009
    Звідки Ви
    Подгородное - Правда - Центр
    Дописів
    7 824

    Типово

    Богдан Тихолоз про ЗНО-2015

    для справки:
    Тихолоз Богдан Сергійович — український літературознавець, франкознавець. Кандидат філологічних наук (з 2003 р.), старший науковий співробітник (з 2010 р.), доцент (з 2011 р.). Доцент кафедри теорії і практики журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка (з 2006 р.), заступник декана факультету журналістики (з 2012 р.), старший науковий співробітник Львівського відділення Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України (у 2007—2010 р.). Член Національної спілки журналістів України (з 2011 р.)

  13. #6333
    Аватар для Ledy_O
    Реєстрація
    16 вересень 2010
    Дописів
    2 411

    Типово


  14. #6334
    Аватар для Ksushik
    Реєстрація
    15 вересень 2009
    Звідки Ви
    Подгородное - Правда - Центр
    Дописів
    7 824

    Типово

    все той же Богдан Тихолаз: - згодна на всі 100)

    6.6. Завдання 31. Рядки 45-49
    А ілюструють аргумент, наведений у рядках 40-44
    Б обґрунтовують висловлене в рядках 40—44
    В розширюють міркування з попереднього абзацу
    Г підсумовують сказане в попередніх абзацах
    Відповідь: Б обґрунтовують висловлене в рядках 40—44
    Вибачте за відвертість, але за такі формулювання, про мене, треба бити писка. Звичайно, ілюстрування, обґрунтування, розширення й підсумовування – не абсолютні синоніми (хоча контекстуальними можуть бути; чому б і ні, якщо для багатьох вступників тепер синоніми «тести з мови», «тортури» й «маразм»), проте важливо інше: що дає відповідь на це високоінтелектуальне запитання для розуміння тексту? Для мене це питання риторичне, як і для багатьох 11-класників, яким довелося вибирати з-поміж цих варіантів сливе навмання.


    6.7. Завдання 32. Текст НЕ суперечить твердженню
    А Людина – володар планети.
    Б Люди розумніші за комах.
    В Людське життя підвладне часові.
    Г Комахи – гидкі створіння.
    Відповідь: В Люди розумніші за комах.
    Це завдання – не тільки Говерла алогізму в рамцях цьогорічного ЗНО, а й Еверест читацької сліпоти анонімного (до пори-до часу) укладача, який, таке враження, зовсім не зрозумів, про що, властиво, текст.
    Загалом, запитання з НЕ для бідолашного вступника – це наруга над його змученим підготовкою до тестування мозком, який це НЕ дуже часто просто не сприймає. Але нехай уже, знущатись – то знущатись. Отже, піддослідного насправді питають, яким твердженням текст суперечить, а «зайва» відповідь і є правильною.
    У моєму читацькому сприйманні, текст Пагутяк суперечить УСІМ цим твердженням.
    Для зручності переформулюймо їх у запитання:
    А) чи вважає авторка, що людина – володар планети? – ні;
    Б) чи вважає авторка, що люди розумніші за комах? – ні;
    В) чи вважає авторка, що людське життя підвладне часові? – ні, вона так не вважає, і це випливає з тексту;
    Г) чи вважає авторка, що комахи – гидкі створіння? – вибачте, шановні запитувачі, Ви взагалі – при своєму розумі, щоб таке питати?! Ні, ні і ще раз ні!
    Прошу вибачення за злу іронію, але це тестове завдання остаточно переконало мене в тому, що іноді люди таки не розумніші за комах. Думаю, Галина Пагутяк у цьому зі мною погодиться.
    Більше з цього приводу не маю коментарів.

  15. #6335
    Аватар для Ledy_O
    Реєстрація
    16 вересень 2010
    Дописів
    2 411

    Типово

    Цитата Допис від Tomily Переглянути допис
    Ірчик, питання є. Просто напишить свої відповіді на ці тексти, будь ласка.

    Да, і відповіді Вашої дитини. Дякую!
    +
    напишите с обоснованием

  16. #6336
    Аватар для Конфетка
    Реєстрація
    19 жовтень 2006
    Дописів
    10 237

    Типово

    На порталі УЦОЯО щойно опублікована офіційна заява стосовно завдань 29-32 тесту з украінськоі мови та літератури:
    До уваги абітурієнтів, які складали тест із української мови і літератури 24 квітня 2015 року
    Відповідно до вимог чинних нормативних документів 24 квітня відбулося засідання Комісії Українського центру оцінювання якості освіти з визначення правильних відповідей на завдання тесту з української мови і літератури. Після оголошення рішення Комісії до Українського центру оцінювання якості освіти надійшла велика кількість звернень про незгоду із затвердженими результатами відповідей на завдання №29,30,31,32,33. Зважаючи на це, надаємо таке роз’яснення. Комісія сформована з досвідчених та висококваліфікованих фахівців, які працюють у загальноосвітніх навчальних закладах, університетах, наукових і методичних установах. Лише члени Комісії уповноважені визначати правильність відповідей на завдання тесту. На підставі рішення Комісії визначається результат виконання тесту кожним учасником зовнішнього оцінювання. У випадку, коли члени Комісії вважають, що якесь із завдань не має правильної чи однозначної відповіді, вони можуть прийняти рішення про його вилучення із цілісного тесту. Стосовно тестування з української мови і літератури, яке відбулося 24 квітня 2015 року, рішення про вилучення завдань Комісія не ухвалювала. Більше того, завдання, про які йдеться, за результатами кількаетапної експертизи включені до Банку тестових завдань УЦОЯО. Тобто формальних підстав для сумнівів у якості зазначених завдань і правильності встановлення відповідей до них немає. Однак, зважаючи на велику кількість звернень та негативний суспільний резонанс, керівництвом УЦОЯО прийнято рішення повернутися до розгляду питання про доцільність вилучення завдань № 29-33 із сертифікаційної роботи або про перегляд системи їхнього оцінювання після отримання результатів експрес-аналізу тесту з української мови і літератури. Якщо за результатами експрес-аналізу буде встановлено, що дуже велика кількість абітурієнтів не змогла правильно виконати зазначені завдання, то УЦОЯО буде просити Комісію з визначення результатів повернутися до визначення правильних відповідей на завдання та ухвалити нове або підтвердити попереднє рішення. Лише після повторного рішення Комісії будуть встановлюватися остаточні результати цього тесту.
    Експрес-аналіз орієнтовно буде завершений у перші дні травня.
    Також нагадуємо, що абітурієнти можуть звернутися до апеляційної комісії УЦОЯО з оскарженням результатів оцінювання упродовж п’яти календарних днів із моменту їх оголошення. Усі апеляційні звернення будуть розглянуті в присутності абітурієнтів та інших зацікавлених осіб.

  17. #6337
    Аватар для Ksushik
    Реєстрація
    15 вересень 2009
    Звідки Ви
    Подгородное - Правда - Центр
    Дописів
    7 824

    Типово

    Цитата Допис від Конфетка Переглянути допис
    На порталі УЦОЯО щойно опублікована офіційна заява стосовно завдань 29-32 тесту з украінськоі мови та літератури:


    ну ждемс...) это было бы правильное решение, на мой взгляд.
    Востаннє редагував Ksushik: 26.04.2015 о 16:24

  18. #6338
    Аватар для Ірчик
    Реєстрація
    08 лютий 2004
    Звідки Ви
    Дніпроград
    Дописів
    18 498

    Типово

    Цитата Допис від Ledy_O Переглянути допис
    +
    напишите с обоснованием
    Уважніше будьте! Я вже написала, що дитина під моїм наглядом пройшла онлайн-тест.

    Якщо за результатами експрес-аналізу буде встановлено, що дуже велика кількість абітурієнтів не змогла правильно виконати зазначені завдання, то УЦОЯО буде просити Комісію з визначення результатів повернутися до визначення правильних відповідей на завдання та ухвалити нове або підтвердити попереднє рішення. Лише після повторного рішення Комісії будуть встановлюватися остаточні результати цього тесту.
    А якщо ні?
    Хто на цей раз буде винним?

    Сам тест дуже нескладний, на мій погляд торік був складніший.

    Я знаю, що в мене полетять капці, але на правах цинічної і жорстокої авторки теми таки скажу: ці "комашині" питання були єдиними в усьому тесті, які змусили замислитись.

    І, як не дивно))), але вміння мислити, бажано - творчо, а не просто автоматично обирати з тисячу разів пройдених тестів, є так само важливим, як і вміння визначити підрядність речень.

    Тому цей "скандал" вважаю штучним, не позбавляючи, проте, права мам покритикувати УЦОЯО, поскандувати "Лікарчук - геть!" і "наші діти - найрозумніші, а їх ображають" Люди такі люди
    Востаннє редагував Ірчик: 26.04.2015 о 17:40

  19. #6339
    Аватар для Ksushik
    Реєстрація
    15 вересень 2009
    Звідки Ви
    Подгородное - Правда - Центр
    Дописів
    7 824

    Типово

    Цитата Допис від Ірчик Переглянути допис
    Уважніше будьте! Я вже написала, що дитина під моїм наглядом пройшла онлайн-тест.


    А якщо ні?
    Хто на цей раз буде винним?

    Сам тест дуже нескладний, на мій погляд торік був складніший.

    Я знаю, що в мене полетять капці, але на правах цинічної і жорстокої авторки теми таки скажу: ці "комашині" питання були єдиними в усьому тесті, які змусили замислитись.

    І, як не дивно))), але вміння мислити, бажано - творчо, а не просто автоматично обирати з тисячу разів пройдених тестів, є так само важливим, як і вміння визначити підрядність речень.

    Тому цей "скандал" вважаю штучним, не позбавляючи, проте, права мам покритикувати УЦОЯО, поскандувати "Лікарчук - геть!" і "наші діти - найрозумніші, а їх ображають" Люди такі люди
    я, конечно, понимаю, что веду себя, как "мама"), но как насчет "ілюструють, обґрунтовують , розширюють, підсумовують" - на мой взгляд - все ответы в какой-то мере правильные) и цитируя того же Тихолаза "Звичайно, ілюстрування, обґрунтування, розширення й підсумовування – не абсолютні синоніми (хоча контекстуальними можуть бути"

    и опять же - если это "философские" вопросы, то однозначно правильных ответов быть не может - каждый может понимать и трактовать текст по своему,и тогда, имхо, не стоит включать такие вопросы в ЗНО.

  20. #6340

    Реєстрація
    29 жовтень 2010
    Дописів
    11 665

    Типово

    Цитата Допис від Ksushik Переглянути допис
    я, конечно, понимаю, что веду себя, как "мама"), но как насчет "ілюструють, обґрунтовують , розширюють, підсумовують" - на мой взгляд - все ответы в какой-то мере правильные) и цитируя того же Тихолаза "Звичайно, ілюстрування, обґрунтування, розширення й підсумовування – не абсолютні синоніми (хоча контекстуальними можуть бути"

    и опять же - если это "философские" вопросы, то однозначно правильных ответов быть не может - каждый может понимать и трактовать текст по своему,и тогда, имхо, не стоит включать такие вопросы в ЗНО.
    Прошу прощения, я в этом году не в теме... а на украинском тестировании есть уровень сложности? Обсуждали уровень более высокий на математике. Это осуществилось в этом году?

Сторінка 317 з 665 ПершаПерша ... 217267307308309310311312313314315316317318319320321322323324325326327367417 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті