| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Откройте первый том темы и все станет понятно. Это сейчас уже обе темы можно объединить конечно.
Кому не нравятся мои ноги, тому придётся с этим жить. Молча.© strv
http://fakty.ictv.ua/ua/index/read-news/id/1542807Бутусов: Бійців у Д****ьцевому врятує наказ президента
Положення вкрай складне Журналіст Юрій Бутусов повідомив про стан справ на передовій, а саме у Д****ьцевому. Нагадаємо, раніше журналіст "Фактів" також повідомив про складну ситуацію у Д****ьцевому. "Д****ьцівська дуга: Президент повинен дати наказ на прорив. Аналіз оперативної обстановки. Об'їзна дорога навколо Д****ьцеве не зайнята противником, але проїхати по ній без втрат вже не можна. Супротивник взяв під контроль висоти в районі селища Червоний пахар і Санжаровка, в тому числі пануючу висоту в цьому районі - 307,9. Пересування у світлий час доби по дорозі в районі висоти 309,7 і прилеглих висот проходить під вогнем противника прямою наводкою. Під час руху конвою недалеко від Д****ьцеве були захоплені в полон кілька військовослужбовців 8-го полку спецназ і 101-ї бригади охорони. Читайте: Генштаб поки не вживає жодних дій, щоб вибити ворога з Червоного пахар і з висот у Санжаровки. Накази всім підрозділам дає безпосередньо начальник Генштабу Віктор Муженко - в обхід командування сектором "С", в обхід головного командного центру Генштабу. При цьому Муженко не може організувати наступ з зовнішньої сторони оточення, і вибити ворога з пануючих над трасою позицій. З 14 лютого російські загони почали штурм Д****ьцеве. Штурмові групи противника вже зайняли більше 50% міста, і продовжують атаки. Вибити ворога можуть тільки свіжі бронетанкові резерви. Сьогодні вранці танки і піхота противника атакували наші підрозділи на залізничному вокзалі м. Д****ьцеве. Наші частини не були забезпечені підтримкою танків і протитанковим озброєнням - вокзал довелося залишити.
Наша сила - в єдності!
Запасов газа на Донбассе хватит только до вечера
http://www.unn.com.ua/ru/news/143986...lki-do-vechora
СЛАВА УКРАЇНІ!
Гуманитарка...Вот такие пироги... http://svsever.lg.ua/2015/02/chto_de...l_romanovskij_
Если преступником становится государство – право быть судьей принадлежит каждому гражданину
Ну да , и это победа , они самоокупаемы . Поэтому давайте лично на вас проведем эксперимент , выдаем вам тонну угля и отключаем газ . И смотрим как вы его свалите в квартире , поставите буржуйку и будете ее топить ... отвернулись - все стало холодным , ваши соседи не протопили - вашей буржуйке не хватило ...
частный дом ? тож не вопросы - выстывает за день , за этот день вам нужно найти пару штук баксов на твердотопливный котел ....
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks