Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 174 з 385 ПершаПерша ... 74124164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184224274 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 7696, показано з 3 461 по 3 480.

Тема: Военное вторжение РФ в Украину

  1. #3461
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    ...да уже разъехались все, а ты токо проснулся .. .... Лукашенко невыпитый алкоголь допивает ...
    я в отличии от вас дармоедов работал... потом приехал, пообедал, почитал новоросов, вот теперь тут спрошу...
    ЗЫ новости по радио конечно слышал...
    ЗЫ нас слили было бы при любом итоге переговоров, при том от всех.... Мистрали то хоть хранцузы таки продали или как?
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  2. #3462
    Аватар для Мимимишка
    Реєстрація
    13 лютий 2013
    Дописів
    17 745

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    ну шо там в Минске?
    ЗЫ шо по этому поводу думают новоросы я уже читал
    Там татарин спицально красным раз на несколько страниц пишет. Для толькопроснувшихся

  3. #3463
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    Цитата Допис від astrad Переглянути допис
    тогда надо перенимать опыт Америкосов - электрический стул. Железо и электричество у Нас пока есть.
    ... есть у меня подозреньице, что как раз перед экзекуцией придет Облэнерго и потребует квитанции по оплате от экзекуцируемого, и в случае наличия отсутствия оных выключит свет и опломбирует счетчик ...
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  4. #3464
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від Мимимишка Переглянути допис
    Там татарин спицально красным раз на несколько страниц пишет. Для толькопроснувшихся
    не да это понятно.. мне бы подробностей...
    ЗЫ у новоросов их "Татрин" такую же хе.рню пишет, и тоже без подробностей ;(
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  5. #3465
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

  6. #3466
    Аватар для Мимимишка
    Реєстрація
    13 лютий 2013
    Дописів
    17 745

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    не да это понятно.. мне бы подробностей...
    да нам бы как бы тоже

  7. #3467
    Аватар для NortonCommander
    Реєстрація
    06 лютий 2004
    Звідки Ви
    Та я вже сам ХЗ:))
    Дописів
    29 802

    Типово

    Цитата Допис від astrad Переглянути допис
    а Соболев молодец. Неуклюжий нудный, а встать смог и тупо махая руками рожу разбил.
    А охраники обосрались...
    їм не можна їх чіпати. у них же недоторканність ))
    з 26.01.2012 живу новим життям...

  8. #3468
    Аватар для danet
    Реєстрація
    26 травень 2008
    Звідки Ви
    Победа
    Дописів
    4 133

    Типово

    Цитата Допис від Anel* Переглянути допис
    Так она и написала же..... Изнасиловали же!!!!

    А что дедушка Свирид пишет? Давно не видела...

    У Пу такие усы после бессонной ночи нарисовались... Темные..
    Spoiler Spoiler:
    Свирид Опанасович 
    Ну шо, друзі, всі вже прочитали прийняті в Мінську документи? Ну ви й шустрі Смайлик «smile» Молодці.
    Дід лише зараз добрався до тих документів, почитав і скаже таке: діапазон оцінок можна давати від «здача інтересів» до «блискуча перемога хунти і Запада». Хоча в самих текстах дід не побачив пунктів, які однозначно можна було б вважати чимось абсолютно для нас неприйнятним. Все залежатиме від ходу виконання, від синхронності виконання, а також не забуваємо, що в таких случаях чорт часто ховатиметься в деталях.
    Прогнозувати, що домовленості виконуватимуться точно і в строк, враховуючи рівень довіри «високих договарюющихся сторон», підстав мало. Но вони є. І тут індикатором для діда залишається (а я сім місяців про це неустанно повторюю) звільнення Наді Савченко.
    Давайте оптимістично припустимо, що домовленості виконуватимуться точно і строк. Шо тоді? А тоді звільнення всіх полонених (Порох нам сообщив, що це стосується і Наді Савченко) має відбутися не пізніше, ніж через п’ять днів після відведення важкої артилерії. Що в свою чергу має відбутися не пізніше, ніж через 14 днів після початку перемир’я, яке має розпочатися о 00.00 год. 15 лютого. Смотрім календар – якщо всі умови виконуватимуться, то Надю мають звільнити не пізніше, ніж 7 березня…
    В залежності від того чи буде звільнена Надя і коли вона буде звільнена, сільській аналітиці буде значно легше прогнозувати і дальнєйший хід подій. Хоча в цілому наслідки бодання смердячого московського цапа з нерушимим забором цивілізованих стран передбачити і так несложно. Но звільнення Наді дасть нам підстави для розуміння алгоритму подальших собитій і головне, їхніх часових рамок.
    Дід отвергає конспірологічні інсинуації, що за Надю Пороху прийшлося здать Хуйлу шото существене. Надя - заручниця, яку Хуйло держить, щоб (це моя версія) Порох бистреє поворачувався із отводом артилерії. Це свідчення високої оцінки, яку враг дає філігранній майстерності українських гармашів. І це визнання Наді Савченко, яку Хуйло готов віддать лише за дуже високу ціну. Таким образом, сумарна бойова мощ всієї задіяної в цій війні артилерії приблизно дорівнює силі духу однієї Наді Савченко. Дід вже собі уявляє, як Надя зайде в сесійний зал Верховного шапіто і строго подивиться на Гройсмана… Борисич, блін, ховайся...
    Диявол, звісно, в деталях і навіть лінії розмежувань та лінії відводу артилерії в кожному випадку буде зробити дуже непросто. Теоретично, дід не бачить тут ніяких опасностєй, бо все має робитися синхронно. На то договорьонності і пакетні. Будем надіяться, що вони виконуватимуться.
    Кстаті, а чули як Хуйло чуть лі не половину свого виступу присвятив Д****ьцево? Було очевидно, як він шкодує, що не може утвердітєльно говорити про д****ьцевський котьол. З цього видно, як він жаждав заполучить перед Мінськом д****ьцевський козир. Не получилося і в цьому заслуга нашої Армії та наших доблесних воїнів. Ох, чує моє серце, здеруть із когось там в Москві лампаси та відберуть генеральські дачі.
    Про вибори-перевибори в районах з особим статусом, відновлення виплат, робота соціалок і всьо такоє прочеє.. Дід просить не турбувати його порівняннями з Придністров’ям. Моє враження, що пройшов (принаймні на папері) модифікований під українські реалії македонський варіант. Там також ніякої федералізації, забезпечення прав албанської меншини і її включення в політичне життя країни, але вибори лише після розброєння і розпуску Армії албанського спасіння. Ну шо я вам розказую - читайте Охрідську рамкову угоду 2001 року. Якщо це дійсно так, то щире данке фрау Меркель. Бо це вполнє прийнятний для хунти варіант. От для Донбасу… Дід щиро не хоче перетворення дончан в албанців. Мені дуже шкода многострадальний Донбас, так тупо і цинічно підставлений Хуйлом во-ім’я торжества велікой ідеї «руського міра». Но за шо боролісь…
    В будь-якому випадку це лише чергове перемир’я. Яке теоретично має шанси перерости в стабільний мир. Шанси дуже хисткі, але вони є.
    Ну а в решті питань, які не увійшли в текст мінських документів, все, здається, чікі-пікі: мірове сообщество продовжує собирати гроші на перетворення України у вітрину демократії і благополучія. Но буде строго наблюдать, шоб ніхто з наших дєятєлєй оті гроші не тирив. Дід не заперечує проти строгого міжнародного контролю за використанням тих грошей – в нас появився шанс, шо со временєм українці привикнуть, шо можна жить не давая і не получая взяток.
    Усілія Хуйла тоже получили должну оценку мірового сообщества. Сьогодні на саміті ЄС в Брюсселі вопрос про нові санкції рассматрюватися не буде. Но і старі ніхто знімать тоже не собирається. Значить ЄС хоче подивитися на дальнєйші дєйствія Хуйла. Єсли Хуйло взбрикне – ЄС тут же радикалізує санкції. А дядя Барак ще й добавить од всієї широкої американської душі. Так шо пока Хуйло стежитиме за дєйствіями Пороха, за самим Хуйлом і його обізянами з ДНР-ЛНР уважно стежитимуть мірові лідєри.
    Да! Право на носіння дєвічьєй фамілії Хуйло признано за кремльовським клопом пожізнєнно. С етім уже нічого не зробиш, можем не переживать. С етім фамілійом йому жить і с нєй он і помрьот. І кожен день наближає до нас цю радісну подію. Важно, щоб на період, пока воно ще сопе і трепихається, Запад обеспечив надьожну фіксацію пацієнта.
    Отакі от думки в діда з приводу собитій прошедших суток. Всьо намного лучше, гражданє, ніж дід в душі ожидав. А з часом взагалі все буде чудово. Але наш марафон продовжується, до фінішу неблизько, хоча є шанс, що через три тижні дід зможе сказати наскільки від нас отой клятий фініш і скільки нам ще бігти. Тримаєм рівний темп Смайлик «smile»
    І зберігаємо бадьорий бойови
    Я девочка.Я не хочу ничего решать.Я хочу платье.
    "В ком нет любви к стране родной,те сердцем нищие калеки..." Т.Г.Шевченко

  9. #3469
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    не да это понятно.. мне бы подробностей...
    ЗЫ у новоросов их "Татрин" такую же хе.рню пишет, и тоже без подробностей ;(
    ... да нету опубликованного документа, было только совместное официальное заявление высоких договаривающихся о том, что договорились перемирье с 15-го, банкоматы в Донбас, ну и так, по мелочи ...
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  10. #3470
    Аватар для Anel*
    Реєстрація
    17 грудень 2009
    Звідки Ви
    Днепр-Днепропетровск
    Дописів
    15 286

    Типово

    Яд вытекает ?
    И прическа какая- то неаккуратная... жирная ..Пожеванный он был после ночи.
    Цитата Допис від 2-DIN Переглянути допис
    Это сопли.
    «Если сточные воды жизни лижут ступени вашего храма — закройте дверь и засмейтесь… Не поддавайтесь злобе, оставайтесь по-прежнему святым в храме»

  11. #3471
    Циник
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    ну шо там в Минске?
    ЗЫ шо по этому поводу думают новоросы я уже читал
    путин окрыто показал всем, что контролирует лугандонию. других результатов нет

  12. #3472
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    ... а Генсек Совета Европы уже конституционную реформу у нас пропихивает:

    I hope the agreement can pave the way for a political solution through a constitutional reform process which will allow for the necessary decentralisation in full respect of Ukraine's territorial integrity and sovereignty, and based on European standards

    http://www.coe.int/en/web/secretary-..._col_count%3D2
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  13. #3473
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    ... босняки уже открещиваются ...

    1. Vanjska politika Bosne i Hercegovine prema međunarodnim partnerima zasniva se na otvorenosti i ravnopravnosti, uzajamnom poštovanju suvereniteta i teritorijalnog integriteta, principu miroljubive saradnje, poštovanju međunarodnog prava i uvažavanju obostranih interesa.


    2. Predsjedništvo Bosne i Hercegovine je stava da se kriza u Ukrajini može riješiti samo mirnim, demokratskim sredstvima, putem političkog dijaloga i pregovora, uz puno poštovanje međunarodnog prava.


    3. Predsjedništvo Bosne i Hercegovine pozdravlja aktuelnu inicijativu kancelarke Savezne Republike Njemačke i predsjednika Republike Francuske, te poziva sve aktere da se na konstruktivan način uključe u politički i diplomatski dijalog i pregovore kako bi se postiglo mirno rješenje krize u Ukrajini.


    4. Predsjedništvo Bosne i Hercegovine je stava da izvoz oružja i vojne opreme iz Bosne i Hercegovine u Ukrajinu u ovom trenutku nije u vanjskopolitičkom interesu Bosne i Hercegovine, jer ne doprinosi regionalnoj sigurnosti, stabilnosti i aktuelnim međunarodnim diplomatskim naporima za postizanje mirnog rješenja krize u Ukrajini.

    Правительство БиГ заявляет, что экспорт оружия и военного снаряжения из БиГ в Украину на настоящий моменти не входит во внешнеполитические интересы БиГ ...
    http://www.vijesti.ba/vijesti/bih/25...-Ukrajinu.html
    Они одни продавцы? Да и там вопрос еще не закрыт окончательно..

    ЗЫ И что то мне подсказывает что мы уже купили... ))
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  14. #3474
    Аватар для danet
    Реєстрація
    26 травень 2008
    Звідки Ви
    Победа
    Дописів
    4 133

    Типово

    Це прекрасно)
    Yuri Druzhbinsky
    На форуме переводчиков нашел потрясающие мемуары личного переводчика Виктора Януковича.
    Президент Украины Виктор Янукович перед тем, как посетить Вашингтон и встретиться с президентом Бараком Обамой, получил несколько тренировок по основам английского языка. Инструктаж ему давался следующий.
    1) Когда подойдете к Обаме, первым делом надо сказать «How are you?» (Как поживаете?).
    2) Обама ответит «I am fine, and you?» (Я в порядке, а Вы как?).
    3) И вот теперь нужно сказать «Me too» (Я тоже).
    Все. После этого мы, переводчики, сделаем всю работу.
    А вот что произошло – и навечно вписано, так сказать, в анналы.
    Янукович протягивает руку и довольно бойко произносит «Who are you?» (Кто вы такой?). Кстати (примечание Юрия Дружбинского): «Ху» и «Хау» и у меня на уроках частенько путают…
    Мистер Обама чуточку шокирован, но берет себя в руки и со своим фирменным гарвардским юмором отвечает: “I'm Michelle's husband!” (Я - муж Мишель!).
    Ну, тут уж Янукович сработал точно как учили: “Me too!” (Я тоже!).
    Я девочка.Я не хочу ничего решать.Я хочу платье.
    "В ком нет любви к стране родной,те сердцем нищие калеки..." Т.Г.Шевченко

  15. #3475
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    ... да нету опубликованного документа, было только совместное официальное заявление высоких договаривающихся о том, что договорились перемирье с 15-го, банкоматы в Донбас, ну и так, по мелочи ...
    чьи банкоматы в Донбасс?..
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  16. #3476
    Почетный форумчанин Аватар для Глаша
    Реєстрація
    14 червень 2004
    Дописів
    31 861

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    ну шо там в Минске?
    ЗЫ шо по этому поводу думают новоросы я уже читал
    Новоросы кричать "насслили", наши кричат "насслили". Я не знаю, кому мне верить(((
    HARPER'S BAZAR-ная баба

  17. #3477
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    чьи банкоматы в Донбасс?..
    ...ну, Коломойского, наверное ... а немцы с французами подсобят .... короче, платить донбаясянам, все что задолжали ...
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  18. #3478
    Аватар для NortonCommander
    Реєстрація
    06 лютий 2004
    Звідки Ви
    Та я вже сам ХЗ:))
    Дописів
    29 802

    Типово

    Цитата Допис від Циник Переглянути допис
    путин окрыто показал всем, что контролирует лугандонию. других результатов нет
    ну він ще хотів під шумок у Бацьки стільця віджати.. але жорстоко відсосав
    з 26.01.2012 живу новим життям...

  19. #3479
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від Глаша Переглянути допис
    Новоросы кричать "насслили", наши кричат "насслили". Я не знаю, кому мне верить(((
    и тем и другим....
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  20. #3480
    Аватар для bezzeb
    Реєстрація
    25 червень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    28 422

    Типово

    Треба відновлювати соціальні виплати на Донбасі,- Юлія Тимошенко

Сторінка 174 з 385 ПершаПерша ... 74124164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184224274 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті