Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 168 з 385 ПершаПерша ... 68118158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178218268 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 7696, показано з 3 341 по 3 360.

Тема: Военное вторжение РФ в Украину

  1. #3341
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від _Jane_ Переглянути допис
    Anastasiia Bereza
    16 хв. ·
    Сейчас Возар на три страницы распишет основные пункты перемоги.
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  2. #3342
    Почетный форумчанин Аватар для Глаша
    Реєстрація
    14 червень 2004
    Дописів
    31 861

    Типово

    Цитата Допис від Королевишна-Красавишна Переглянути допис
    Рола. наша пропажа нашлась

    https://www.youtube.com/watch?v=nn-K8Omr_tc#t=11
    Я вот читаю это их "нас слили" и сердце радуется. А потом подумала, что наше "нас слили" выглядит для них также.
    HARPER'S BAZAR-ная баба

  3. #3343
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від morino Переглянути допис
    А своя милиция, своя прокуратура, свои суды? Это не то?
    Судя по этому докУменту: http://tsn.ua/politika/kompleks-zaho...su-408901.html
    Какая нафик победа Украины?
    участие органов местного самоуправления в назначении глав органов прокуратуры и судов в отдельных районах Донецкой и Луганской областей
    суди, прокуратура - підпорядковані центру, законодавство України, а не автономні. міліція за реформою по всій країні буде муніципальна.

  4. #3344
    Аватар для Volodar Koles
    Реєстрація
    24 травень 2006
    Звідки Ви
    туташний Я
    Дописів
    12 269

    Типово

    и этих парочку заверните

    Шины новые и БУ в ассортименте. Секретки (болты/ гайки) для авто. ДО/ШИповка шин. о66-73о-92-22 viber/ о67-734-74-84

  5. #3345
    Аватар для NortonCommander
    Реєстрація
    06 лютий 2004
    Звідки Ви
    Та я вже сам ХЗ:))
    Дописів
    29 802

    Типово

    ахаха як же тим плідерам піджали хвости)) тиждень назад збирались на Київ/ЛЬвів, а це вже "ми поважаємо народ України"
    з 26.01.2012 живу новим життям...

  6. #3346
    Аватар для 2-DIN
    Реєстрація
    06 грудень 2011
    Звідки Ви
    Ми - з Дніпра !
    Дописів
    16 810

    Типово

    Цитата Допис від Volodar Koles Переглянути допис
    https://www.youtube.com/watch?v=6u-k1sTMrUo ого какие игрушки... в закромах родины или в музее были?
    Приверженец Гавньюз?

  7. #3347
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від morino Переглянути допис
    А своя милиция, своя прокуратура, свои суды? Это не то?
    Судя по этому докУменту: http://tsn.ua/politika/kompleks-zaho...su-408901.html
    Какая нафик победа Украины?
    Надо не мешать порадоваться любителям сладкого.
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  8. #3348
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Заробитчан становится больше ))

    Mustafa Nayyem ‏@mefimus 21 мин.21 минуту назад

    И еще. Все-таки, есть у нас Порох в пороховницах. Теперь важно, чтобы он таки оставался сухим.
    ясєн красєн. кордон не віддадуть під контроль на цьому і всі минські.

  9. #3349
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    68 225

    Типово

    Цитата Допис від Funeral director Переглянути допис
    А гиде фото-видео доказательства разведки?

    И вообще - при первых доказательствах
    гибридной войны,
    воевать нужно с противником
    тоже гибридно,
    то есть без всяких правил -
    форма не опознавательная,
    виды оружия - неожиданные,
    место действий - без ограничений,
    хоть на территории противника, -
    например, трубопроводно-рельсовая война
    может вестись средствами не из военторга,
    а их хоз-мага, например, мэ.
    Дуже вірно. А ще позабирати всі мобілки та планшети.
    Не..уй у FB та Тw пи.діти шо там і як. А то учора якийсь пи..дюк по Радіо вєсті каже-Нашина ступаат. но у них нет горючего
    Відірвать би яйця цим політологам та іншим пи..дюкам.

  10. #3350
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Реальні зміни в системі Міністерства оборони України почалися лише наприкінці осені, наголошує радник президента Юрій Бірюков.

    Про це він заявив в ефірі “Клубу реформ” на “5 каналі”.

    “Говорити про те, що щось не вдалося змінити за рік війни, вкрай складно, тому що реальні зміни і підготовка до змін почалася тільки пізньої осені. До цього був інший міністр оборони, до цього всі придивлялися і ніхто не розумів, на скільки довго затягнеться ця війна,чи потрібно так сильно змінювати армію і так далі. У якийсь момент і суспільство, і влада усвідомили, що це надовго, що армію потрібно відновлювати. Саме відновлювати, а не просто її трохи підлатати і вона ніби як буде нормальна, а потрібно відновлювати повністю зруйновану структуру. Потім прийшло усвідомлення рівня корумпованості структур Міністерства оборони і всього, що його оточує”, –заявив Бірюков
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  11. #3351
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    суди, прокуратура - підпорядковані центру, законодавство України, а не автономні. міліція за реформою по всій країні буде муніципальна.
    Для этого и двигает Пу конституционную реформу.
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  12. #3352
    Kotov
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Заробитчан становится больше ))

    Mustafa Nayyem ‏@mefimus 21 мин.21 минуту назад

    И еще. Все-таки, есть у нас Порох в пороховницах. Теперь важно, чтобы он таки оставался сухим.
    Жду бутусова.

  13. #3353
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    68 225

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    Надо не мешать порадоваться любителям сладкого.
    І не кажи, тільки доїв батончик від президента.На сьогодні -досить.

  14. #3354
    Kotov
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Котик Переглянути допис
    ЕльцИН тоже там был.
    Он для истории не интересен. )

  15. #3355
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    68 225

    Типово

    Цитата Допис від Kotov Переглянути допис
    Жду бутусова.
    Бить будешь?(С)

  16. #3356
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 948

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    Сейчас Возар на три страницы распишет основные пункты перемоги.
    Глобус, втямаеш куды ты лизеш "без пристрою"?

    http://www.bbc.co.uk/ukrainian/news_...lflow_facebook
    Командир батальйону "Донбас", депутат Верховної Ради Семен Семенченко вважає "нереалістичними" нові домовленості, досягнуті у Мінську у підсумку переговорів у "нормандському форматі".За його словами, документ було підписано з "тими самими людьми, які обманули нас і при першому перемир’ї, і при другому, які обманули нас при організації коридору виходу (з Іловайська. – Ред.)"
    "Сторони приходять до якоїсь угоди, коли досягнуті якісь задачі, які ставилися на початку конфлікту. Путін жодної задачі не досяг. Йому немає сенсу зараз підписувати перемир’я", – заявив пан Семенченко.
    Водночас він високо оцінив зусилля, докладені Петром Порошенком під час переговорів у Мінську.
    Він припустив, що перемир’я може бути використано для того, аби "протягом місяця провести ротацію бойовиків і підтягнути нових бойовиків".
    Україна, низка західних країн та НАТО стверджують, що у конфлікті на сході України беруть участь військовослужбовці регулярних збройних сил Росії, а Росія допомагає бойовикам технікою. Офіційна Москва заперечує ці звинувачення.
    Семен Семенченко припустив, що до півночі 15 лютого, коли, згідно з мінськими домовленостями, має почати діяти загальне припинення вогню, можливою є ескалація конфлікту.
    Крім того, комбат "Донбасу" скептично оцінив положення домовленостей стосовно "амністії" бойовиків та перспективи їхньої інтеграції до політичного життя України унаслідок проведення місцевих виборів на теренах, що не контролюються Києвом.

  17. #3357
    Аватар для bezzeb
    Реєстрація
    25 червень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    28 422

    Типово

    Цитата Допис від Volodar Koles Переглянути допис
    гул такой стоит шо капец.



    кажись только днище осталось...
    от tow тоже мало что остается.
    но я просто на левом гул слышу уже довольного долго

  18. #3358
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    Глобус, втямаеш куды ты лизеш "без пристрою"?

    http://www.bbc.co.uk/ukrainian/news_...lflow_facebook
    Ты уже с утра бахнул?))
    Володя, мне реально хочется услышать плюсы для Украины, уж кто кто, а Возар знает))
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  19. #3359
    Аватар для Артем днепр
    Реєстрація
    03 листопад 2008
    Звідки Ви
    с берегов Днепра
    Дописів
    815

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    Надо не мешать порадоваться любителям сладкого.
    Я считаю что худой мир лучше войны. Чем больше патриотов сохраним тем лучше для Украины. Мне например за последние две недели стало тошно от разговоров знакомых которые рассказывают что они официально уволились с работы, что б за ним не пришел военком на работу, они из города выезжать не будут, что б не попасть на блок посту на военкома который с сотрудниками гаи выдает повестки и т.д., и когда нашего друга надо было отвезти в военкомат с вещами по месту прописки (в другой город) все отмораживались.

  20. #3360
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    ясєн красєн. кордон не віддадуть під контроль на цьому і всі минські.
    Давайте не будем забывать тот цунгцванг , в который путина поставили. Это же был его ПОСЛЕДНИЙ шанс. Потом санкции смертельные ему и оружие нам. А пока они репу чухают и вату свою накручивают на солнцеликого мы наводим порядок с армией. Нам до получения оружия современного нужно там элементарный порядок навести вплоть до воинской дисциплины элементарной. Да вот и в учебках мобилизованных обкатать и в части потом распределить. Да и свою технику прдолжать расконсервировать и клепать новую. Так что - давайте не будем верить в чудеса, а делать шаг за шагом.
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

Сторінка 168 з 385 ПершаПерша ... 68118158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178218268 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті