| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Ну в которьій раз вопрошаю. Вот єсть чєловєк. 20 лєт нє можьід нєдомову освоіть. Ето, блять, нє кітайская. Ето індоєвропєйская. Мало того, нє португальская. Ето славянская. Нах зачєркнітє. Ну то фігня.
Врач, конєчно же замєтіт, ЗОҐчєм такому інструкция прі єго умствєнном развітіі заніматься самолєчєнієм? Піть только то, что доктор пропісал. В юзєрмануалє пару слов на славянскіх (прєдлогі і союзьі), остальноє латина і грека. Ну, блять, фенобарбітал, он на мовє другой?
ялта довольно крупный город.
суперов там не много.
севас туда же.
да,летом наплыв в 2-3 раза больше.
но в том же севасе 300тыс людей питаются каждый день.
а суперов опять же не так много,в итоге получаем раза в 1,5 меньше людей чем у нас в атб.
но люди есть
если вспомните мои фото из атб,там тоже людей было немного.
Окупованим Сімферополем роз'їжджають велосипедисти з українською символікою
http://ua.krymr.com/content/article/26795803.html
картинка про почту хороша.
вся суть происходящего.
Після цієї статті з фото їм 100% дадуть прикурити і вони змінять форму .
Окупованим Сімферополем роз'їжджають велосипедисти з українською символікою
Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks