Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 144 з 354 ПершаПерша ... 4494134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154194244 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 7064, показано з 2 861 по 2 880.

Тема: Военное вторжение РФ в Украину

  1. #2861
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від blend Переглянути допис
    А политики ложат с прибором на эти требования....Дальше что?
    Це вже проходили. Буде Майдан або варіант Молдови чи Сербії.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  2. #2862
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  3. #2863
    Аватар для Nattika
    Реєстрація
    14 квітень 2008
    Звідки Ви
    пр.Слобожанский
    Дописів
    4 518

    Типово

    по Ирану
    Свирид Опанасович
    " У трубці раздався хриплий голос
    презідєнта Рухані, которий поінтєресувався:
    "Как же так, Вова? Ти мені шо на Каспійськом
    саммітє обіщав?". Хуйло у відповідь шото
    мямліл, шо путі Аллаха неісповедіми і всьо
    такоє. Рухані бросіл трубку не дослушавши, бо
    сам про Аллаха розказує своїм подданим з
    гораздо більшою фантазією та майстерністю. В
    общем так: американці рішили з нафтою
    розбираться без Тєгерана, а в Тєгеранє
    удівльонно дивляться на календар - 1393 год
    на дворі, а еті американці ведуть себе безбожно
    і ембарго не отміняють. Москва продовжує
    робити вигляд, шо від неї шось залежить,
    Ізраїль же напротів - притворяється, шо вони
    там вообще ні при чом. Іран остався в дураках,
    но ще в більших дураках осталися умніки, які
    глубокомислєнно намекали, шо всьо - Україну
    слілі в обмін на Іран. Шото січас оті умніки
    мовчать і не коментірують результати
    переговорів у Відні. Самі переговори перенесено
    на літо, діпломати довольні, бо кава особенно
    смакує на відкритих терасах віденських
    кав'ярень у літню пору."
    https://m.facebook.com/story.php?sto...t_&__tn__=%2As

  4. #2864
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Ви не зрозуміли в суть посилання. Я не мав на увазі референдуми з Африки, а більш прозаїчний розвиток подій, який відбувався у наших сусідів.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  5. #2865
    on-off
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Nattika Переглянути допис
    по Ирану
    Свирид Опанасович
    " У трубці раздався хриплий голос
    презідєнта Рухані, которий поінтєресувався:
    "Как же так, Вова? Ти мені шо на Каспійськом
    саммітє обіщав?". Хуйло у відповідь шото
    мямліл, шо путі Аллаха неісповедіми і всьо
    такоє. Рухані бросіл трубку не дослушавши, бо
    сам про Аллаха розказує своїм подданим з
    гораздо більшою фантазією та майстерністю. В
    общем так: американці рішили з нафтою
    розбираться без Тєгерана, а в Тєгеранє
    удівльонно дивляться на календар - 1393 год
    на дворі, а еті американці ведуть себе безбожно
    і ембарго не отміняють. Москва продовжує
    робити вигляд, шо від неї шось залежить,
    Ізраїль же напротів - притворяється, шо вони
    там вообще ні при чом. Іран остався в дураках,
    но ще в більших дураках осталися умніки, які
    глубокомислєнно намекали, шо всьо - Україну
    слілі в обмін на Іран. Шото січас оті умніки
    мовчать і не коментірують результати
    переговорів у Відні. Самі переговори перенесено
    на літо, діпломати довольні, бо кава особенно
    смакує на відкритих терасах віденських
    кав'ярень у літню пору."
    https://m.facebook.com/story.php?sto...t_&__tn__=%2As
    Про Саудовскую Свирид ничего не писал? Про старого короля? О преемниках? В каком году им импортируют уже демократию ?)

  6. #2866

    Реєстрація
    23 травень 2009
    Дописів
    1 793

    Типово

    Цитата Допис від axeddnepr Переглянути допис
    А шо там в Америке к майдану идет?
    Пятна на Солнце влияют. Точно.
    Хм... А кто устроил майдан в Китае и Америке? По логике хлостана - любой майдан - происки США)

    Резолюція щорічної сесії ПА НАТО на підтримку України – один з найрішучіших публічних демаршів міжнародної спільноти проти агресії Росії
    повернути Крим під українську юрисдикцію;
    http://nato.mfa.gov.ua/ua/press-cent...gresiji-rosiji
    Востаннє редагував Loc0: 26.11.2014 о 15:09
    Хутин Пуйло Ла Ла Ла Ла

  7. #2867
    Аватар для DSP
    Реєстрація
    23 лютий 2014
    Звідки Ви
    Hong Kong
    Дописів
    162

    Типово

    А что за сирены воют?

  8. #2868
    Аватар для NortonCommander
    Реєстрація
    06 лютий 2004
    Звідки Ви
    Та я вже сам ХЗ:))
    Дописів
    29 802

    Типово

    учебка
    з 26.01.2012 живу новим життям...

  9. #2869
    Аватар для axeddnepr
    Реєстрація
    12 квітень 2012
    Звідки Ви
    Pidgorodne
    Дописів
    4 243

    Типово

    Цитата Допис від Loc0 Переглянути допис
    Хм... А кто устроил майдан в Китае и Америке? По логике хлостана - любой майдан - происки США)
    Вежливые афроамериканцы?
    Если в жизни что-то не клеится - выбрось клей. Возьми гвозди и забей!

  10. #2870

    Реєстрація
    23 травень 2009
    Дописів
    1 793

    Типово

    Цитата Допис від DSP Переглянути допис
    А что за сирены воют?
    Нас все слили! Европа продала, Америка сдала! Японии мы вообще нафиг не нужны, а Беня стоял до последнего, но убежал в последний момент! Всьо пропало! )
    На 34 канале была информация (впервые услышал сирены, и увидел инфу на тв). Очень плохо, что АНД можно услышать если специально открыть окна и прислушиваться.
    http://forum.gorod.dp.ua/showthread....352220&page=56 Блин, специально предупредил, не одной темой живёт огород.
    Хутин Пуйло Ла Ла Ла Ла

  11. #2871
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    ... лучше б они СМС-рассылку сделали "Граждане, воздушная тревога" .. так быстрее информировать население .. кто сейчас сирены слушает?
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  12. #2872

    Реєстрація
    23 травень 2009
    Дописів
    1 793

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    ... лучше б они СМС-рассылку сделали "Граждане, воздушная тревога" .. так быстрее информировать население .. кто сейчас сирены слушает?
    Абсолютно согласен! Но сирена информирует просто ЧП это или воздушная тревога. Да и вообще, есть любители таких штук, не лишать же их удовольствия?
    Хутин Пуйло Ла Ла Ла Ла

  13. #2873
    Аватар для axeddnepr
    Реєстрація
    12 квітень 2012
    Звідки Ви
    Pidgorodne
    Дописів
    4 243

    Типово

    http://news.liga.net/news/politics/4...yy_boy_smi.htm

    В районе аэропорта Донецк начался ожесточенный бой
    Если в жизни что-то не клеится - выбрось клей. Возьми гвозди и забей!

  14. #2874

    Реєстрація
    31 березень 2014
    Дописів
    4 792

    Типово

    Лок0, друже, ты б так не шутил, а то мали, слишком эмоциональные паникеры могут и инфаркт схлопотать.)))

  15. #2875
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    У Порошенко прогнозируют революцию на оккупированных террористами территориях

    Как же теперь наши на лини фронта будут отличать хороших боевиков от плохих???

  16. #2876
    Аватар для NortonCommander
    Реєстрація
    06 лютий 2004
    Звідки Ви
    Та я вже сам ХЗ:))
    Дописів
    29 802

    Типово

    ніяк. підійшли на метр до нас - вогонь
    з 26.01.2012 живу новим життям...

  17. #2877

    Реєстрація
    21 грудень 2005
    Дописів
    1 105

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    ... лучше б они СМС-рассылку сделали "Граждане, воздушная тревога" .. так быстрее информировать население .. кто сейчас сирены слушает?
    За SMS деньги платить надо.
    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    У Порошенко прогнозируют революцию на оккупированных террористами территориях

    Как же теперь наши на лини фронта будут отличать хороших боевиков от плохих???
    Те которые хорошие - голодные.

  18. #2878
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    ... немцы сливают ...


    Вопрос: Как вы считаете, должна ли Германия принять аншлюс Крыма Россией как факт и признать его юридически? ...
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  19. #2879
    Аватар для axeddnepr
    Реєстрація
    12 квітень 2012
    Звідки Ви
    Pidgorodne
    Дописів
    4 243

    Типово

    Генпрокуратура вызвала на допрос Геннадия Корбана. Причем сразу по трем уголовным делам. Одно - по Рудику (председатель Госземагентства Сергей Рудик, - ред.) и два - по Федику (прокурор Днепропетровской области Роман Федик, - ред.). Корбан попросил выписать ему 30 пропусков, поскольку в связи с постоянной угрозой терактов его охраняют бойцы ДУК "Правый сектор", - написал Олийнык.

    По его словам, допрос состоится сегодня вечером.
    Если в жизни что-то не клеится - выбрось клей. Возьми гвозди и забей!

  20. #2880
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    Цитата Допис від mister X Переглянути допис

    Те которые хорошие - голодные.
    Зомбаки???

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    ... немцы сливают ...
    Дарагой, изъясняйся на понятном нам языке, а так мы все ценим ваше познание в иносраных мовах

Сторінка 144 з 354 ПершаПерша ... 4494134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154194244 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті