| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec
по Ирану
Свирид Опанасович
" У трубці раздався хриплий голос
презідєнта Рухані, которий поінтєресувався:
"Как же так, Вова? Ти мені шо на Каспійськом
саммітє обіщав?". Хуйло у відповідь шото
мямліл, шо путі Аллаха неісповедіми і всьо
такоє. Рухані бросіл трубку не дослушавши, бо
сам про Аллаха розказує своїм подданим з
гораздо більшою фантазією та майстерністю. В
общем так: американці рішили з нафтою
розбираться без Тєгерана, а в Тєгеранє
удівльонно дивляться на календар - 1393 год
на дворі, а еті американці ведуть себе безбожно
і ембарго не отміняють. Москва продовжує
робити вигляд, шо від неї шось залежить,
Ізраїль же напротів - притворяється, шо вони
там вообще ні при чом. Іран остався в дураках,
но ще в більших дураках осталися умніки, які
глубокомислєнно намекали, шо всьо - Україну
слілі в обмін на Іран. Шото січас оті умніки
мовчать і не коментірують результати
переговорів у Відні. Самі переговори перенесено
на літо, діпломати довольні, бо кава особенно
смакує на відкритих терасах віденських
кав'ярень у літню пору."
https://m.facebook.com/story.php?sto...t_&__tn__=%2As
Хм... А кто устроил майдан в Китае и Америке? По логике хлостана - любой майдан - происки США)
Резолюція щорічної сесії ПА НАТО на підтримку України – один з найрішучіших публічних демаршів міжнародної спільноти проти агресії Росії
повернути Крим під українську юрисдикцію;
http://nato.mfa.gov.ua/ua/press-cent...gresiji-rosiji
Востаннє редагував Loc0: 26.11.2014 о 15:09
Хутин Пуйло Ла Ла Ла Ла
учебка
з 26.01.2012 живу новим життям...
Нас все слили! Европа продала, Америка сдала! Японии мы вообще нафиг не нужны, а Беня стоял до последнего, но убежал в последний момент! Всьо пропало! )
На 34 канале была информация (впервые услышал сирены, и увидел инфу на тв). Очень плохо, что АНД можно услышать если специально открыть окна и прислушиваться.
http://forum.gorod.dp.ua/showthread....352220&page=56 Блин, специально предупредил, не одной темой живёт огород.
Хутин Пуйло Ла Ла Ла Ла
... лучше б они СМС-рассылку сделали "Граждане, воздушная тревога" .. так быстрее информировать население .. кто сейчас сирены слушает?
Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec
http://news.liga.net/news/politics/4...yy_boy_smi.htm
В районе аэропорта Донецк начался ожесточенный бой
Если в жизни что-то не клеится - выбрось клей. Возьми гвозди и забей!
У Порошенко прогнозируют революцию на оккупированных террористами территориях
Как же теперь наши на лини фронта будут отличать хороших боевиков от плохих???
ніяк. підійшли на метр до нас - вогонь
з 26.01.2012 живу новим життям...
... немцы сливают ...
Вопрос: Как вы считаете, должна ли Германия принять аншлюс Крыма Россией как факт и признать его юридически? ...
Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec
Генпрокуратура вызвала на допрос Геннадия Корбана. Причем сразу по трем уголовным делам. Одно - по Рудику (председатель Госземагентства Сергей Рудик, - ред.) и два - по Федику (прокурор Днепропетровской области Роман Федик, - ред.). Корбан попросил выписать ему 30 пропусков, поскольку в связи с постоянной угрозой терактов его охраняют бойцы ДУК "Правый сектор", - написал Олийнык.
По его словам, допрос состоится сегодня вечером.![]()
Если в жизни что-то не клеится - выбрось клей. Возьми гвозди и забей!
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks