Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 147 з 258 ПершаПерша ... 4797137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157197247 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 5150, показано з 2 921 по 2 940.

Тема: Военное вторжение РФ в Украину

  1. #2921
    Информированность года 2008, Фраза года 2008 Аватар для bobik
    Реєстрація
    04 грудень 2006
    Звідки Ви
    Днiпро
    Дописів
    18 858

    Типово

    Цитата Допис від Karos Переглянути допис
    Восемь первых мест в рейтинге самых высокооплачиваемых профессий в США занимают медики. А анестезиолог - по-прежнему самая прибыльная специальность: зарплата этих врачей составляет $290 тыс. в год. Для сравнения, в России по уровню бедности врачей обгоняют только секретари, продавцы и дворники. Средняя зарплата доктора в РФ составляет $12 тыс
    http://originaltm.com/vrachi-v-ssha-...rossii-nishie/
    Там такие зарплаты у врачей, потому что система медицины другая. Там все платят медицинскую страховку, ибо, к примеру, удалить аппендицит в США, стоит, ни много ни мало, от $30'000 до $50'000

  2. #2922

    Типово

    Цитата Допис від Karos Переглянути допис
    ... ну так депутаты радеют за всю страну, волнуются не спят ночами, а все остальные - учителя и пр. (кроме врачей - здесь без доплат не обходится) работают только на себя и для себя...
    учителя работают только на себя? приехали..
    כי לא נולד הבן זונה שיעצור את ישראל

  3. #2923
    Le Svinage
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    буває і з значними збитками , якщо в проект зайшло ноу-хау. буває з дуже значними збитками, якщо якесь рішення аукнулося через рік або два, біда може ускладнюватися обслуговуванням залучених кредитних грошей на проект. на результат може вплинути якісь зовнішні фактори, на які манагер не впливає.
    все це ризики роботодавця, манагер не отримає зарплатню, бонуси, може втратити роботу.
    десь так, є ж пропозиція ввести можливість відкликання депутата виборцями
    Ну так вот а у депутата результаты его работы вообще никак не связаны с его доходом. Х
    Кажется, их даже не штрафуют за отсутствие в раде.

  4. #2924
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від YurikM Переглянути допис
    В мене все дуже просто - є результат, що задовольняє (не мене) -беру гроші, нема такого - не беру.
    ну то може не треба все вимірювати собою? результат моєї роботи аукається мінімум через рік, довгий проект - три роки.
    тобто, не у всіх все просто.

    А вже казали - з/п, якщо ми ще про депутатів або інших, прив'язана до середньої з/п у країні. Через два - так через два. Є стимул не гасати по залу чи щось обіцяти у Шустера, а працювати.
    тобто, ніколи змін не буде. бо середня зарплатня біла, країна живе в темну, гепнути темну сторону медалі потрібні фахівці, а вони не підуть працювати за 3500 грн.

  5. #2925

    Типово

    короче пуштун = буржуй капиталист вместе с Ролой)))
    כי לא נולד הבן זונה שיעצור את ישראל

  6. #2926
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від Израильский Солдат Переглянути допис
    короче пуштун = буржуй капиталист вместе с Ролой)))
    кстатє.

  7. #2927
    Аватар для YurikM
    Реєстрація
    14 жовтень 2008
    Дописів
    35 019

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    тобто, ніколи змін не буде. бо середня зарплатня біла, країна живе в темну, гепнути темну сторону медалі потрібні фахівці, а вони не підуть працювати за 3500 грн.
    То краще наймати тих, хто дійсно знає, що робить. І має відповідний досвід (на державному рівні). В нас таких нема. Тобто треба з за кородону. Вертаємося на початок - був грузин, з'ясувалося, що не потрібен. Тобто роблю висновки - дійсні реформи не потрібні (змін не буде) , а потрібне і подальше копирсання, але тепер із залученням ген-фін-ком-директорів, та компенсаційними фондами.
    Восстановление информации с HDD/RAID/Flash...
    ICQ: 61710124 ::: 067-564-5947
    Datex Lab

  8. #2928
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від YurikM Переглянути допис
    То краще наймати тих, хто дійсно знає, що робить.

    І має відповідний досвід (на державному рівні). В нас таких нема. Тобто треба з за кородону. Вертаємося на початок - був грузин, з'ясувалося, що не потрібен. Тобто роблю висновки - дійсні реформи не потрібні (змін не буде) , а потрібне і подальше копирсання, але тепер із залученням ген-фін-ком-директорів, та компенсаційними фондами.
    мож. у мене інший поглід і інші висновкиі.

  9. #2929

    Реєстрація
    29 квітень 2013
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    6 805

    Типово

    Цитата Допис від свободу анджеле дэвис Переглянути допис
    Рола, а обратный механизм есть?, ну т.е. ты заплатил человеку, а через два рокы результата нет. Или хуже того -- результат отрицательный.
    Наши депутаты ни за что не отвечают.
    В Европе просто: не оправдал ожиданий, опростоволосился - политический труп.
    У нас: Тимошенко была 2 раза премьером и 1 раз вице-премьером и 5-кратной депутаткой, Янукович был 2 раза премьером и 1 раз президентом и 2-кратным депутатом и так далее.

    Потому что у нас народ-дурак голосует (ходит по граблям) абы как.

  10. #2930
    Аватар для bezzeb
    Реєстрація
    25 червень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    28 422

    Типово

    Цитата Допис від Karos Переглянути допис
    ... вообще то, если честно, то на 6000 гр./мес. с семьёй прожить нереально, когда только за ком. услуги и прочие услуги в квартире, платить приходится от 500 до 1000 гр/мес + еда, одежда, мед.услуги...не говоря уже о маленьких прихотях... имхо
    во-первых а жена будет сидеть на шее умужа?
    пусть зарабатывает те же 6 тыс. и живут нормально.
    во-вторых у нас 80% людей живет на з/п до 6 тысяч.
    т.е люди доплачивают хотите сказать?

  11. #2931
    Аватар для bezzeb
    Реєстрація
    25 червень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    28 422

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    чим своєму рободавцю гарантуєте особисто Ви?відповідальність дорівнює зарплатні? у мене ні, у багатьох знайомих манагерів теж ні - зарплатня многа меньша за відповідальність.
    незалежно від Вашого профайлу, рекомендацій я буду мати сумнів що ви гарантовано саме той, що зробите так, як потрібно
    тобто, працевлаштовуєтеся, є робота на кожен день, а кінцевий результат буде через два рокі і три тижні- тооді і зарплатня, так?
    вспомните любую фирму-пробный срок 50-70% з/п.
    а потом по мере работы бывает 100%+% от выработки.
    разве не так?
    зачем 2 года?

  12. #2932
    Аватар для bezzeb
    Реєстрація
    25 червень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    28 422

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    ну то може не треба все вимірювати собою? результат моєї роботи аукається мінімум через рік, довгий проект - три роки.
    тобто, не у всіх все просто.

    тобто, ніколи змін не буде. бо середня зарплатня біла, країна живе в темну, гепнути темну сторону медалі потрібні фахівці, а вони не підуть працювати за 3500 грн.
    так и депутат раз хорошо работал будет избран на второй срок,где з/п будет больше т.к он хорошо поработал.
    нет-уволен.
    почему нельзя их работу измерять стандартными правилами бизнеса?
    притом,которые действуют во многих странах?

  13. #2933
    Циник
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від bezzeb Переглянути допис
    так и депутат раз хорошо работал будет избран на второй срок,где з/п будет больше т.к он хорошо поработал.
    нет-уволен.
    почему нельзя их работу измерять стандартными правилами бизнеса?
    притом,которые действуют во многих странах?
    ты ещё скажи за прогулы увольнять)))

  14. #2934
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    68 249

    Типово

    Цитата Допис від YurikM Переглянути допис
    То краще наймати тих, хто дійсно знає, що робить. І має відповідний досвід (на державному рівні). В нас таких нема. Тобто треба з за кородону. Вертаємося на початок - був грузин, з'ясувалося, що не потрібен. Тобто роблю висновки - дійсні реформи не потрібні (змін не буде) , а потрібне і подальше копирсання, але тепер із залученням ген-фін-ком-директорів, та компенсаційними фондами.
    Прямо " в яблочко"

  15. #2935
    Аватар для Sheba
    Реєстрація
    13 червень 2009
    Звідки Ви
    Вільногірськ
    Дописів
    5 038

    Типово

    Цитата Допис від Запорожский козак Переглянути допис
    В Европе просто: не оправдал ожиданий, опростоволосился - политический труп.
    У нас: Тимошенко была 2 раза премьером и 1 раз вице-премьером и 5-кратной депутаткой, Янукович был 2 раза премьером и 1 раз президентом и 2-кратным депутатом и так далее.

    Потому что у нас народ-дурак голосует (ходит по граблям) абы как.
    На цих виборах, діалог з бабулькою:
    - я за Януковича,
    - так його немає в списках, він втік з України,
    - я за Януковича....

  16. #2936
    Аватар для Rainbow
    Реєстрація
    04 вересень 2005
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    2 401

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    не нагадаєте, що сталося коли зачистка наближалася до фіналу?
    Нагадаю.
    Наші підораси розпорошували сили, коли один полк наступав на ділянці майже 100 км.
    Тому при вторгненні россійських сил та при саботажу цих самих підорасів і отримали Іловайськ.
    І загубили Новоазовськ.
    Далі буде.
    На Маріуполь наступати вони не будуть, не сподівайтесь. Ударною групою пойдуть на Бердянськ та відріжуть наши сили у Маріуполі з тилу.
    І буде котел, гірший, ніж Іловайськ.

  17. #2937
    к с
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Rainbow Переглянути допис
    Нагадаю.
    Наші підораси розпорошували сили, коли один полк наступав на ділянці майже 100 км.
    Тому при вторгненні россійських сил та при саботажу цих самих підорасів і отримали Іловайськ.
    І загубили Новоазовськ.
    Далі буде.
    На Маріуполь наступати вони не будуть, не сподівайтесь. Ударною групою пойдуть на Бердянськ та відріжуть наши сили у Маріуполі з тилу.
    І буде котел, гірший, ніж Іловайськ.
    Логично Вы рассуждаете
    Российская армия может ударить в направлении Бердянска, — Семенченко
    Источник: Новости Facenews - http://www.facenews.ua/news/2014/253683/

    В направлении Бердянска мы можем получить "котел" не сопоставим с Иловайским - Билецкий
    Источник: Новости Facenews - http://www.facenews.ua/news/2014/253587/

  18. #2938
    Аватар для alexmk82
    Реєстрація
    29 січень 2008
    Звідки Ви
    Левобережный-3, Подгороднее, Центр
    Дописів
    33 461

    Типово

    "...обслуживающий тупейший персонал, будешь мои ботинки языком слизывать..." © Glavriba 07.11.2020

  19. #2939
    Аватар для Rainbow
    Реєстрація
    04 вересень 2005
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    2 401

    Типово

    Цитата Допис від к с Переглянути допис
    Логично Вы рассуждаете
    Достаточно на карту посмотреть.
    Вот только, ***, Муженко, видимо, с картами работать не обучен.

  20. #2940
    Аватар для СераяМышь
    Реєстрація
    31 серпень 2010
    Звідки Ви
    Дніпро, Титова
    Дописів
    23 138

    Типово

    Цитата Допис від Rainbow Переглянути допис
    Достаточно на карту посмотреть.
    Вот только, ***, Муженко, видимо, с картами работать не обучен.
    или обучен, но работает так, как надо РФ

    31.10.14 12:39 К ЧЕРТУ ПОРЕЧЕНКОВА, ПОДУМАЙТЕ О СВОИХ!
    Кремль хочет вывести нас из себя? Не получится. Ребята, давайте беречь энергию, как марафонец на дистанции. Не расплескивать эмоции, не расходовать нервы, не тратить время. Наша ярость должна быть холодной, наше презрение – спокойным. Ведь мы же все понимаем, что эта война – всерьез и надолго.
    Великий Александер Поуп сказал однажды: "Приходить в гнев - значит вымещать на себе ошибки другого".
    С английским поэтом и прозаиком я нынче согласен в двойном объеме: просто так - и в контексте украинско-российских отношений.
    http://censor.net.ua/resonance/30969...mayite_o_svoih
    Нельзя надолго оставлять женщину одну. Иначе у нее появляются Мысли и она их Думает. В силу особенностей женской логики, ни к чему хорошему это не приводит.

Сторінка 147 з 258 ПершаПерша ... 4797137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157197247 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті