Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 146 з 258 ПершаПерша ... 4696136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156196246 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 5150, показано з 2 901 по 2 920.

Тема: Военное вторжение РФ в Украину

  1. #2901

    Реєстрація
    23 липень 2014
    Дописів
    186

    Типово

    Цитата Допис від marant Переглянути допис
    Если Наем и и Ко недовольны з/депутата - зачем они пошли в Раду? Что, такие ценные сотрудники?
    Да откажитесь!
    А учитывая такое положение с з/платой лишь до конца года, тогда поднимать вопрос размера ее вообще считаю тупостью!

    Больше чем уверенна - Самопомич упала в глазах своих избирателей.
    А при чем тут Самопомич к Мустафе и Ко?

  2. #2902
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від marant Переглянути допис
    Если Наем и и Ко недовольны з/депутата - зачем они пошли в Раду? Что, такие ценные сотрудники?
    Да откажитесь!
    А учитывая такое положение с з/платой лишь до конца года, тогда поднимать вопрос размера ее вообще считаю тупостью!

    Больше чем уверенна - Самопомич упала в глазах своих избирателей.
    приймаються бюджет 2015 , автоматично повертається зарплатня. пропозиція скасувати пліги і повернути зарплатню. куди саме упала Самопоміч?

  3. #2903
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від marant Переглянути допис
    т.е. делать работу депутатов?
    ага. і вашу і мою)

  4. #2904
    Аватар для YurikM
    Реєстрація
    14 жовтень 2008
    Дописів
    35 019

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    не до розмови про Мустафу

    Юр, як залучити прям зараз необхідних фахівців, людей, які не бачуть себе в корупціі за умов


    якщо не помиляюся, його зарплатня зараз біля 9000 грн

    його бачення вирішення проблеми манагерських кадрів

    "Мы в Администрации работаем над законопроектом, который предусматривает временное трудоустройство на государственной службе экспертов из бизнеса", - сказал он.
    При этом Шимкив отметил, что предполагается создать отдельный фонд для компенсации снижения уровня заработной платы в связи с переходом на госслужбу. Этот фонд будет финансироваться из средств частных украинских и международных доноров.

    По мнению Шимкива, принятие этого закона позволит в короткий срок мобилизовать значительное количество профессиональных кадров для проведения реформ в Украине.

    Кроме того, он добавил, что на сегодня многие представители бизнеса согласны работать в государственных структурах на волонтерских началах, однако лишь в свободное от своей основной работы время, что, по его словам, не позволяет в полной мере использовать потенциал этих кадров.
    А ці професійні кадри з бізнесу, яким треба фонд компенсації, вони мають позитивний практичний досвід втілення реформ на державному рівні? Навряд. Тобто ще невідомо, чи вистачіть цих експертів саме на такий рівень, а компенсацію давай.
    Про "волонтёрские начала" десь навіть смішно на фоні тих волонтерів, хто віддає весь свій час, статки на волонтерство. Як би не ці приклади, може, якось по-іншому сприйняв, більш серйозно, чи шо.
    Восстановление информации с HDD/RAID/Flash...
    ICQ: 61710124 ::: 067-564-5947
    Datex Lab

  5. #2905

    Реєстрація
    26 серпень 2013
    Звідки Ви
    Киев
    Дописів
    2 821

    Типово

    http://ru.tsn.ua/ukrayina/pervyy-nom...am-393065.html
    №1 Самопомощи выступает с заявлением о низкой зарплате депутатов и потере 4-х своих партийцев, которые отказались идти в депутаты из-за этого

  6. #2906
    Аватар для Karos
    Реєстрація
    21 вересень 2008
    Звідки Ви
    Украина
    Дописів
    12 222

    Типово

    Цитата Допис від Израильский Солдат Переглянути допис
    с одной стороны да. с другой стороны херова туча людей в стране живет на эту зп. Наему не хватит на погулять в ДеЛюксе? Тетке с Самопомощи не хватит на новые туфельки? в чем проблема? работайте, повышайте среднюю зп по стране и свою соответственно. для того и выбирали. цирк мля на дроти
    ... вообще то, если честно, то на 6000 гр./мес. с семьёй прожить нереально, когда только за ком. услуги и прочие услуги в квартире, платить приходится от 500 до 1000 гр/мес + еда, одежда, мед.услуги...не говоря уже о маленьких прихотях... имхо

  7. #2907
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від YurikM Переглянути допис
    А ці професійні кадри з бізнесу, яким треба фонд компенсації, вони мають позитивний практичний досвід втілення реформ на державному рівні? Навряд. Тобто ще невідомо, чи вистачіть цих експертів саме на такий рівень, а компенсацію давай.
    можна не давати, можна не використовувати, не адаптувати існуючі в світі моделі реформ
    Про "волонтёрские начала" десь навіть смішно на фоні тих волонтерів, хто віддає весь свій час, статки на волонтерство. Як би не ці приклади, може, якось по-іншому сприйняв, більш серьйозно, чи шо.
    серед волонтерів є працюючий гендиректор, предправління? фіндір чи крізєс-манагер корпораціі з 5000 працівників? впевнена, таких серед "весь свій час" немає.
    Востаннє редагував Rоlа: 01.11.2014 о 01:00

  8. #2908

    Реєстрація
    23 липень 2014
    Дописів
    186

    Типово

    Цитата Допис від marant Переглянути допис
    http://ru.tsn.ua/ukrayina/pervyy-nom...am-393065.html
    №1 Самопомощи выступает с заявлением о низкой зарплате депутатов и потере 4-х своих партийцев, которые отказались идти в депутаты из-за этого
    А, понятно, спасибо. А вот интересно, никто из них не знал, на что подписывается и какая зарплата? Могли бы и порозузнавать заранее, чо ждать. А теперь такие плачи Ярославны устраивают.

  9. #2909
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від marant Переглянути допис
    http://ru.tsn.ua/ukrayina/pervyy-nom...am-393065.html
    №1 Самопомощи выступает с заявлением о низкой зарплате депутатов и потере 4-х своих партийцев, которые отказались идти в депутаты из-за этого
    і про скоречення депутатів до 300

  10. #2910
    Аватар для Anel*
    Реєстрація
    17 грудень 2009
    Звідки Ви
    Днепр-Днепропетровск
    Дописів
    15 286

    Типово

    Цитата Допис від Karos Переглянути допис
    ... вообще то, если честно, то на 6000 гр./мес. с семьёй прожить нереально, когда только за ком. услуги и прочие услуги в квартире, платить приходится от 500 до 1000 гр/мес + еда, одежда, мед.услуги...не говоря уже о маленьких прихотях... имхо
    нудануда..а врачи,учителя и пр..получающие менее 6т.грн/месяц-альтруисты,получается. Нет.альтруисты-фокусники.
    «Если сточные воды жизни лижут ступени вашего храма — закройте дверь и засмейтесь… Не поддавайтесь злобе, оставайтесь по-прежнему святым в храме»

  11. #2911
    Аватар для YurikM
    Реєстрація
    14 жовтень 2008
    Дописів
    35 019

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    можна не давати, можна не використовувати, не адаптувати існуючі в світі моделі реформ


    серед волонетерів є працюючий гендиректор, предправління? фіндір чи крізєс-манагер корпораціі з 5000 працівників? впевнена, таких серед "весь свій час" немає.
    А є впевненість у тому, що конкретні предправління, гендиректор, фіндиректор або інші проведуть необхідні реформи? Вони гарантують? Яка відповідальність, якщо не проведуть, а гроші вже візьмуть?
    Я схиляюся до думки, що гроші треба платити тільки за результат, не розумію, як можна інакше.
    Восстановление информации с HDD/RAID/Flash...
    ICQ: 61710124 ::: 067-564-5947
    Datex Lab

  12. #2912
    Аватар для Karos
    Реєстрація
    21 вересень 2008
    Звідки Ви
    Украина
    Дописів
    12 222

    Типово

    Цитата Допис від свободу анджеле дэвис Переглянути допис
    [I]
    ...удивительно, но врачи в сша получают почему-то не крохи.
    Восемь первых мест в рейтинге самых высокооплачиваемых профессий в США занимают медики. А анестезиолог - по-прежнему самая прибыльная специальность: зарплата этих врачей составляет $290 тыс. в год. Для сравнения, в России по уровню бедности врачей обгоняют только секретари, продавцы и дворники. Средняя зарплата доктора в РФ составляет $12 тыс
    http://originaltm.com/vrachi-v-ssha-...rossii-nishie/

  13. #2913
    Le Svinage
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Karos Переглянути допис
    Восемь первых мест в рейтинге самых высокооплачиваемых профессий в США занимают медики. А анестезиолог - по-прежнему самая прибыльная специальность: зарплата этих врачей составляет $290 тыс. в год. Для сравнения, в России по уровню бедности врачей обгоняют только секретари, продавцы и дворники. Средняя зарплата доктора в РФ составляет $12 тыс
    http://originaltm.com/vrachi-v-ssha-...rossii-nishie/
    зачем вы мне даете ссылку на то, что я и так процитировал?

  14. #2914
    Меломан года 2013 Аватар для свч
    Реєстрація
    10 серпень 2009
    Звідки Ви
    ?
    Дописів
    12 287

    Типово

    Хороший коммент в инете попался на эту тему-

    "Взагалі ППЦ якийсь. Я ходила на сайт Самопомочі колись. Нічого такого першим номером я не бачила : "реформування зарплатні депутата". БПП теж. Якого дідька "вперше депутати" взагалі знайшли цю найпершу найнагальнішу проблему Украïни???? А якщо охолонути, то такі теми завжди піднімаються, щоб забити інфопростір - тема надзвичайно популістська і завжди у всіх краïнах викликає шквал емоцій і тони тексту. От поки люди говорять про цю дурню (а про це всі говорять завжди дуже запально, емоція б'є, взагалі все інше з голови вилітає) , вони не говорять і не думають про інше. Тепер питання : хто? що? навіщо? От ПП чого цю смердячку випустив, зрозуміло. Питання, навіщо наша Гапка підключилася до концерту. Вангую, що далі будуть обговорювати персональне голосування. Зуб даю. Це друга тема, яку можна обговорювати пів-року і морди один одному бити. Народонаселення на цю ***ню клює миттєво."

  15. #2915
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від YurikM Переглянути допис
    А є впевненість у тому, що конкретні предправління, гендиректор, фіндиректор або інші проведуть необхідні реформи? Вони гарантують? Яка відповідальність, якщо не проведуть, а гроші вже візьмуть?
    чим своєму рободавцю гарантуєте особисто Ви?відповідальність дорівнює зарплатні? у мене ні, у багатьох знайомих манагерів теж ні - зарплатня многа меньша за відповідальність.
    незалежно від Вашого профайлу, рекомендацій я буду мати сумнів що ви гарантовано саме той, що зробите так, як потрібно
    Я схиляюся до думки, що гроші треба платити тільки за результат, не розумію, як можна інакше.
    тобто, працевлаштовуєтеся, є робота на кожен день, а кінцевий результат буде через два рокі і три тижні- тооді і зарплатня, так?
    Востаннє редагував Rоlа: 01.11.2014 о 01:20

  16. #2916
    Le Svinage
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    тобто, працевлаштовуєтеся, є робота на кожен день, а кінцевий результат буде через два рокі і три тижні- тооді і зарплатня, так?
    Рола, а обратный механизм есть?, ну т.е. ты заплатил человеку, а через два рокы результата нет. Или хуже того -- результат отрицательный.
    Наши депутаты ни за что не отвечают.

  17. #2917
    Аватар для Karos
    Реєстрація
    21 вересень 2008
    Звідки Ви
    Украина
    Дописів
    12 222

    Типово

    Цитата Допис від Anel* Переглянути допис
    нудануда..а врачи,учителя и пр..получающие менее 6т.грн/месяц-альтруисты,получается. Нет.альтруисты-фокусники.
    ... ну так депутаты радеют за всю страну, волнуются не спят ночами, а все остальные - учителя и пр. (кроме врачей - здесь без доплат не обходится) работают только на себя и для себя...

  18. #2918
    Аватар для Karos
    Реєстрація
    21 вересень 2008
    Звідки Ви
    Украина
    Дописів
    12 222

    Типово

    Цитата Допис від свободу анджеле дэвис Переглянути допис
    зачем вы мне даете ссылку на то, что я и так процитировал?
    ... разве? извините, не заметила...

  19. #2919
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від свободу анджеле дэвис Переглянути допис
    Рола, а обратный механизм есть?, ну т.е. ты заплатил человеку, а через два рокы результата нет. Или хуже того -- результат отрицательный.
    буває і з значними збитками , якщо в проект зайшло ноу-хау. буває з дуже значними збитками, якщо якесь рішення аукнулося через рік або два, біда може ускладнюватися обслуговуванням залучених кредитних грошей на проект. на результат може вплинути якісь зовнішні фактори, на які манагер не впливає.
    все це ризики роботодавця, манагер не отримає зарплатню, бонуси, може втратити роботу.
    Наши депутаты ни за что не отвечают.
    десь так, є ж пропозиція ввести можливість відкликання депутата виборцями

  20. #2920
    Аватар для YurikM
    Реєстрація
    14 жовтень 2008
    Дописів
    35 019

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    чим своєму рободавцю гарантуєте особисто Ви?відповідальність дорівнює зарплатні? у мене ні, у багатьох знайомих манагерів теж ні - зарплатня многа меньша за відповідальність.
    В мене все дуже просто - є результат, що задовольняє (не мене) -беру гроші, нема такого - не беру.
    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    незалежно від Вашого профайлу, рекомендацій я буду мати сумнів що ви гарантовано саме той, що зробе так, як потрібно
    тобто, працевлаштовуєтеся, є робота на кожен день, а кінцевий результат буде через два рокі і три тижні- тооді і зарплатня, так?
    А вже казали - з/п, якщо ми ще про депутатів або інших, прив'язана до середньої з/п у країні. Через два - так через два. Є стимул не гасати по залу чи щось обіцяти у Шустера, а працювати.
    Восстановление информации с HDD/RAID/Flash...
    ICQ: 61710124 ::: 067-564-5947
    Datex Lab

Сторінка 146 з 258 ПершаПерша ... 4696136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156196246 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті