| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Инна, видела счет, оплачу завтра. Не поздно?
Я люблю тебя, жизнь, и надеюсь, что это взаимно
Допис від dalichka
Доброй ночи.Допис від dalichka
Моделька Дейзи есть только в 58 размере и только серо-розовая.
Востаннє редагував Инна В: 28.07.2014 о 23:29
сАМА лично позвоню на фабрику!Допис від ВИКТОРИЯ 22
Доброе утро!
Может Вояж будет в 46-м
http://very.ua/o-nas/stati/zimnyaya_...da/voyazh.html
Очень жаль...
Курточки Грандтренд не моего цвета, к сожалению.
Не ядерныйДопис від Welen
Востаннє редагував Инна В: 29.07.2014 о 18:10
Вставки черные,мех под цвет курточки.Допис від Welen
Хорошо,спасибо за заказ.Реквизиты об оплате скидываю в личку.Завтра эту модельку должны уже выслать.Допис від Welen
Востаннє редагував Инна В: 29.07.2014 о 18:19
!!!
Востаннє редагував Инна В: 29.07.2014 о 18:44
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks