Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы

Результати опитування: За кого вы проголосуете на выборах президента?

Голосували
511. Ви ще не голосували в цьому опитуванні
  • Богомолец Ольга

    55 10,76%
  • Бойко Юрий

    0 0%
  • Гриненко Андрей

    3 0,59%
  • Гриценко Анатолий

    50 9,78%
  • Добкин Михаил

    12 2,35%
  • Клименко Александр

    0 0%
  • Коновалюк Валерий

    0 0%
  • Королевская Наталия

    3 0,59%
  • Кузьмин Ренат

    1 0,20%
  • Куйбида Василий

    0 0%
  • Ляшко Олег

    43 8,41%
  • Маломуж Николай

    3 0,59%
  • Порошенко Пётр

    166 32,49%
  • Рабинович Вадим

    9 1,76%
  • Саранов Владимир

    0 0%
  • Симоненко Пётр

    13 2,54%
  • Тигипко Сергей

    42 8,22%
  • Тимошенко Юлия

    40 7,83%
  • Тягнибок Олег

    11 2,15%
  • Царёв Олег

    25 4,89%
  • Цушко Василий

    1 0,20%
  • Шкиряк Зорян

    1 0,20%
  • Ярош Дмитрий

    33 6,46%
Сторінка 164 з 253 ПершаПерша ... 64114154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174214 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 5051, показано з 3 261 по 3 280.

Тема: Выборы Президента Украины 25 мая 2014 год (Единая тема)

  1. #3261
    Аватар для Shelter
    Реєстрація
    29 червень 2005
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    480

    Типово

    Цитата Допис від dni.pro Переглянути допис
    Юля - то є шанс України на справжні, глибинні зміни.
    Однозначно. Украл, выпил - в тюрьму! (с)

  2. #3262

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    агресію від населення? яка , на вашу думку, перспектива наслідків силового розгону людей? припустимо, вчора Аваков дав наказ застосувати зброю, стрілянина , когось вбили- що б було сьогодні за умов, що силовики Донбасу у більшості під регами?
    у них без дела на майдане продолжает стоять правый сектор. есть армия. и тд. вариантов масса. не делается ничего. где ж ваш козацький род Рола? вы деморализованы если позволяете себе в сложившейся ситуации подобные мысли? а силовиков можно было с западных областей прислать. кадровая чистка до сих пор произведена не была
    כי לא נולד הבן זונה שיעצור את ישראל

  3. #3263
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від Израильский Солдат Переглянути допис
    у них без дела на майдане продолжает стоять правый сектор. есть армия.
    це громадянська війна. не лінейно все, Ис.
    вы деморализованы если позволяете себе в сложившейся ситуации подобные мысли? а силовиков можно было с западных областей прислать. кадровая чистка до сих пор произведена не была
    десь так

  4. #3264

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    це громадянська війна. не лінейно все, Ис.
    десь так
    лучше гражданская война чем безвольно сдавать область за областью
    כי לא נולד הבן זונה שיעצור את ישראל

  5. #3265
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від Израильский Солдат Переглянути допис
    лучше гражданская война чем безвольно сдавать область за областью
    в попередньому посту було питання про наслідки.

  6. #3266
    Аватар для А л л а
    Реєстрація
    23 травень 2012
    Звідки Ви
    Днепропетровск Левобережный
    Дописів
    1 002

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    а де про це можна почитати?
    Я не читала, а видела по телевизору раду Майдана, когда на трибуне предлагали кандидатов в правительство. Богомолец предложили возглавить министерство Здравоохранения и она дала согласие в прямом эфире. Потом были сообщения, что она просила пост вице-премьра по гуманитарным вопросам.

  7. #3267

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    в попередньому посту було питання про наслідки.
    наслидки бездействия сейчас в Славянске и Красном Лимане. те же зеленые человечки что и в крыму. думайте дальше о наслидках и продолжайте наблюдать как страну сливают России.
    כי לא נולד הבן זונה שיעצור את ישראל

  8. #3268
    Аватар для ArisK
    Реєстрація
    05 березень 2011
    Звідки Ви
    Отсюда
    Дописів
    138

    Типово

    А где вариант против всех и я игнорирую нелигитимные выборы?
    во прикол))
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  -F7Tzn1T3V8.jpg
Переглядів: 20
Розмір:  12,9 КБ
ID:	1446086

  9. #3269
    Аватар для YurikM
    Реєстрація
    14 жовтень 2008
    Дописів
    35 019

    Типово

    Ещё раз повторюсь - восток, в отличие от запада, уважает силу. Это на западе её применять бесполезно, этим можно вызвать только увеличение сопротивления.
    На востоке не так, там боятся и уважают силу. Не будет никакой гражданской войны, если показательно, демонстративно, наглядно и тыды показать, что нынешняя власть сильна.
    Восстановление информации с HDD/RAID/Flash...
    ICQ: 61710124 ::: 067-564-5947
    Datex Lab

  10. #3270
    Аватар для ArisK
    Реєстрація
    05 березень 2011
    Звідки Ви
    Отсюда
    Дописів
    138

    Типово

    Цитата Допис від YurikM Переглянути допис
    Ещё раз повторюсь - восток, в отличие от запада, уважает силу. Это на западе её применять бесполезно, этим можно вызвать только увеличение сопротивления.
    На востоке не так, там боятся и уважают силу. Не будет никакой гражданской войны, если показательно, демонстративно, наглядно и тыды показать, что нынешняя власть сильна.
    И именно поэтому запад верещал чтоб федорович силу не применял?
    В чем сила? Сила в правде, и правда на стороне востока. А гражданской действительно не будет, потому что с одной стороны адекватные граждане Украины, а с другой диванные жополизы новой "власти", ну и она сама

  11. #3271
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від YurikM Переглянути допис
    Ещё раз повторюсь - восток, в отличие от запада, уважает силу. Это на западе её применять бесполезно, этим можно вызвать только увеличение сопротивления.
    На востоке не так, там боятся и уважают силу. Не будет никакой гражданской войны, если показательно, демонстративно, наглядно и тыды показать, что нынешняя власть сильна.
    за 200-300 гривень в день та жратву - Донбас аж бігом.

  12. #3272
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від Израильский Солдат Переглянути допис
    наслидки бездействия сейчас в Славянске и Красном Лимане. те же зеленые человечки что и в крыму. думайте дальше о наслидках и продолжайте наблюдать как страну сливают России.
    тобто, відпобідь про що буде у разі силового розгону та стрілянини в людей Донбасу затримується.

  13. #3273

    Реєстрація
    29 жовтень 2010
    Дописів
    11 665

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    а де про це можна почитати?
    http://www.unian.net/politics/891147...vitelstve.html
    Может так...
    после того, как она обнародовала свои условия, пошли слухи, что Богомолец от должности отказалась. По словам Богомолец, из этого она поняла, что ее требования стали неприемлемыми, и поэтому она не захотела занять должность в правительстве.

  14. #3274
    Аватар для YurikM
    Реєстрація
    14 жовтень 2008
    Дописів
    35 019

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    за 200-300 гривень в день та жратву - Донбас аж бігом.
    Ні, Роло, коли за 200 грн буде чималий, майже 100% шанс отримати кулю, то бажаючих буде дуже мало.
    Це не те, що зараз: і гроші отримав, і триколором помахав, і нічого за це не буде.
    Восстановление информации с HDD/RAID/Flash...
    ICQ: 61710124 ::: 067-564-5947
    Datex Lab

  15. #3275
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від А л л а Переглянути допис
    Я не читала, а видела по телевизору раду Майдана, когда на трибуне предлагали кандидатов в правительство. Богомолец предложили возглавить министерство Здравоохранения и она дала согласие в прямом эфире. Потом были сообщения, что она просила пост вице-премьра по гуманитарным вопросам.
    майдан - так, висував Богомолоць на цей пост. нова влада запропонувала ій саме "пост вице-премьра по гуманитарным вопросам"
    ви таки почитайте. http://www.segodnya.ua/politics/pnew...st-499366.html

  16. #3276
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від YurikM Переглянути допис
    Ні, Роло, коли за 200 грн буде чималий, майже 100% шанс отримати кулю, то бажаючих буде дуже мало.
    може

  17. #3277
    OgirOk
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Израильский Солдат Переглянути допис
    требовать от властей ответить на агрессию
    Нас врятує тільки майдан!!!!1111!!!
    Тільки "свободноє волєіз'явлєніє". Тільки хардкор111!!!!1!!


    Нужно трєбовать от властєй!11!1!!!

  18. #3278
    Циник
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    майдан - так, висував Богомолоць на цей пост. нова влада запропонувала ій саме "пост вице-премьра по гуманитарным вопросам"
    ви таки почитайте. http://www.segodnya.ua/politics/pnew...st-499366.html
    і чому вона відмовилась?

    Цитата Допис від Израильский Солдат Переглянути допис
    вы слепые чтоли? ему нужна ВСЯ Украина. следующий этап на наших глазах разворачивается. а вы вместо того чтобы защищать страну ищите оправдания отсутствию ответных мер.
    он даже крымом удавится

  19. #3279
    Аватар для dni.pro
    Реєстрація
    19 серпень 2012
    Звідки Ви
    місто Дніпро
    Дописів
    2 067

    Типово

    Цитата Допис від Израильский Солдат Переглянути допис
    вы слепые чтоли? ему нужна ВСЯ Украина. следующий этап на наших глазах разворачивается. а вы вместо того чтобы защищать страну ищите оправдания отсутствию ответных мер.
    Тут маю погодитись. Крим - то лише частина плану окупації України.
    Але завдання мудрих політиків - обіграти Путлєра невоєнними методами. Та й армія була заслабка... Поки що тактика, вважаю, правильна.
    Здача Криму була неминучою - це є наслідки " Автономная республика Крим". От коли там буде просто Херсонська область - тоді це буде справжня Україна... - До цього справжньої України в Криму не було!
    Промо-код для купівлі купи товарів зі знижкою в інтернет-магазині Лагуна: 000099
    + Навчу файно лаятись українською!

  20. #3280
    Аватар для dni.pro
    Реєстрація
    19 серпень 2012
    Звідки Ви
    місто Дніпро
    Дописів
    2 067

    Типово

    Цитата Допис від Shelter Переглянути допис
    Однозначно. Украл, выпил - в тюрьму! (с)
    Про що мені з вами говорити? Бандера по вашому фашист, Юля - зек. У нас різні позиції...
    Промо-код для купівлі купи товарів зі знижкою в інтернет-магазині Лагуна: 000099
    + Навчу файно лаятись українською!

Сторінка 164 з 253 ПершаПерша ... 64114154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174214 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті