Доброе утро! Цены будут как на сайте?
Мне надо
http://very.ua/o-nas/stati/osennie-k...onika-b-c.html - размер 50, цвет черный
http://very.ua/o-nas/stati/osennie-k...urtka-b-c.html - размер 46, цвет персик
| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Доброе утро! Цены будут как на сайте?
Мне надо
http://very.ua/o-nas/stati/osennie-k...onika-b-c.html - размер 50, цвет черный
http://very.ua/o-nas/stati/osennie-k...urtka-b-c.html - размер 46, цвет персик
Востаннє редагував Elena32: 27.03.2014 о 13:30
Востаннє редагував Инна В: 27.03.2014 о 15:02
Подскажите тогда, в каких цветах есть в 46 размере модель:
http://very.ua/o-nas/stati/o-nas/sta...e-kurtki/kendi
И модели Лари нет и в плащевке?
Востаннє редагував Инна В: 28.03.2014 о 15:10
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks