| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
я смотрю как второй час мучаются два бульдозера разбирая ПЕРВУЮ баррикаду на Грушевского.
и кто тут говорил, что по команде "фас" беркут ее сметет за 10 минут ???
Aux armes, citoyens Formez vos bataillons
Marchons, marchons ! Qu'un sang impur Abreuve nos sillons !
За овощей воевать никто не пойдет, кроме малой кучки сами знаете, чего.) К тому же, если "российские друзья" захотят помочь регионалам "титушками", скажем - не грех нам принять помощь от других соседей, и пригласить на сторону Майдана большое количество его сторонников из иностранных государств. В таком случае. А почему нет?)
"Киянин", який мріє зачистити Київ від Майдану – проект Медведчука?
Субота, 15 лютого 2014, 21:55
скрін-шот
Версія для друку
Коментарі0
Організатор акції "Кияни за чистий Київ" Іван Проценко працює з Максимом Кириленко - представником руху Віктора Медведчука "Український вибір".
Такий висновок можна зробити з повідомлень у Facebook після акції Проценко, проведеної 15 лютого на барикадах Майдану під КМДА.
Після бійки учасників акції в групі на Facebook, організованої Проценком, з'явилося повідомлення, що організатор акції знаходиться в реанімації в Олександрівській лікарні з розривом селезінки. У повідомленні вказувалося, що лікарі просять організувати кілька людей на здачу крові.
Повідомлення до і після з'ясування стану здоров'я Проценка у своєму зверненні на Facebook розмістив учасник "Українського вибору".
У відповідь на цю інформацію з'явилося повідомлення представника "Українського вибору" Кириленка про те , що з Проценко все гаразд, а повідомленні про його госпіталізацію - "інформаційне вкидання".
http://www.pravda.com.ua/news/2014/02/15/7013991/
Бо плач не дав нікому ще свободи,
А хто борець - той здобуває світ
нє, це ж знаєш, як сунути руку у вулик і потім голосно репетувати, шо бджоли покусали.
утиркі обвішались колорадом та плакатами як на підбір креативними і сунули наводити порядок. мирно, без зброї.
їм просто запропонували інше місце для проведення зборів. все ж культурно. а то шо там хтось подряпався, то таке буває... під ноги треба дивитись.
Хвороба дивна тим, що недужий нібито будує свою персональну реальність, де діють інші закони, відмінні від законів навколишнього світу.
А тем временем Цензор вещает.
"Близько 25 невідомих у масках і з автоматами увірвалися в помешкання заступника голови Київської "Свободи" Олександра Семененка. На місце прибули народні депутати-свободівці Ігор Мірошниченко та Святослав Ханенко. Сашкові та парламентарям погрожують фізичною розправою. Деталі - згодом", - написала активистка Лариса Лавренчук в Фейсбук.Источник:http://censor.net.ua/p270887Источник:http://censor.net.ua/p270887
Повірте, коли майдауни зі своіми майданами спробують навести свої халабуди під моїми вікнами, йа також буду у перших лавах тих тітушок, які повидгвинчують ніжки своїх брєжневських столів, й підуть показать майдаунам місця кріплення кашкетів на підборіддях.
Хлоп йа кремезний. Може двох-трьох довбнів пригорну, бо маю час та натхнення.
Безкоштовно.
Хвороба дивна тим, що недужий нібито будує свою персональну реальність, де діють інші закони, відмінні від законів навколишнього світу.
Бо плач не дав нікому ще свободи,
А хто борець - той здобуває світ
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks