Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 64 з 284 ПершаПерша ... 14545556575859606162636465666768697071727374114164 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 5666, показано з 1 261 по 1 280.

Тема: Майдан 2013-2014 (Общая тема)

  1. #1261
    OgirOk
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    не мають, як що не йдеться про бійку сторін з якоїсь причини. направду не зрозуміла де кияни на відео.
    Найгірше у цієї справі, що існує велика вирогідність, коли кияни можуть бути з обох боків.

  2. #1262
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від OgirOk Переглянути допис
    Найгірше у цієї справі, що існує велика вирогідність, коли кияни можуть бути з обох боків.
    Не можуть. Ті кияни, що не за гроші не будуть стояти на боці влади.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  3. #1263
    Аватар для BTRrevers
    Реєстрація
    10 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Севастополь
    Дописів
    6 982

    Типово

    я смотрю как второй час мучаются два бульдозера разбирая ПЕРВУЮ баррикаду на Грушевского.
    и кто тут говорил, что по команде "фас" беркут ее сметет за 10 минут ???
    Aux armes, citoyens Formez vos bataillons
    Marchons, marchons ! Qu'un sang impur Abreuve nos sillons !

  4. #1264

    Реєстрація
    11 грудень 2013
    Дописів
    6 050

    Типово

    Цитата Допис від OgirOk Переглянути допис
    Найгірше у цієї справі, що існує велика вирогідність, коли кияни можуть бути з обох боків.
    За овощей воевать никто не пойдет, кроме малой кучки сами знаете, чего.) К тому же, если "российские друзья" захотят помочь регионалам "титушками", скажем - не грех нам принять помощь от других соседей, и пригласить на сторону Майдана большое количество его сторонников из иностранных государств. В таком случае. А почему нет?)

  5. #1265
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    "Киянин", який мріє зачистити Київ від Майдану – проект Медведчука?
    Субота, 15 лютого 2014, 21:55
    скрін-шот

    Версія для друку
    Коментарі0

    Організатор акції "Кияни за чистий Київ" Іван Проценко працює з Максимом Кириленко - представником руху Віктора Медведчука "Український вибір".

    Такий висновок можна зробити з повідомлень у Facebook після акції Проценко, проведеної 15 лютого на барикадах Майдану під КМДА.

    Після бійки учасників акції в групі на Facebook, організованої Проценком, з'явилося повідомлення, що організатор акції знаходиться в реанімації в Олександрівській лікарні з розривом селезінки. У повідомленні вказувалося, що лікарі просять організувати кілька людей на здачу крові.
    Повідомлення до і після з'ясування стану здоров'я Проценка у своєму зверненні на Facebook розмістив учасник "Українського вибору".


    У відповідь на цю інформацію з'явилося повідомлення представника "Українського вибору" Кириленка про те , що з Проценко все гаразд, а повідомленні про його госпіталізацію - "інформаційне вкидання".

    http://www.pravda.com.ua/news/2014/02/15/7013991/
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  6. #1266
    Аватар для Mr.Glum
    Реєстрація
    04 вересень 2006
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    13 267

    Типово

    Цитата Допис від OgirOk Переглянути допис
    Молодим українцям є чим пишатися у цїй справі. Адже вони, як осередок мирного протесту гамселили ворогів демократїі.

    Напевно вони упіймали якогось поодинокого беркутівця, який натягнув на себе ворожий символ -- помаренчево-чорну стрічку.

    Смерть ворогам!
    нє, це ж знаєш, як сунути руку у вулик і потім голосно репетувати, шо бджоли покусали.
    утиркі обвішались колорадом та плакатами як на підбір креативними і сунули наводити порядок. мирно, без зброї.
    їм просто запропонували інше місце для проведення зборів. все ж культурно. а то шо там хтось подряпався, то таке буває... під ноги треба дивитись.
    Хвороба дивна тим, що недужий нібито будує свою персональну реальність, де діють інші закони, відмінні від законів навколишнього світу.

  7. #1267
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від OgirOk Переглянути допис
    Найгірше у цієї справі, що існує велика вирогідність, коли кияни можуть бути з обох боків.
    найгірше, що не можна на відео зрозуміти що відбувається, а Ви принесли це відео та зробили канву, Огірок. Ви ж не можете не розуміти різницю між спрямованою цеглою і фактом? справа ж зовсім не в тому, що Ви на майдан і подіі навколо маєте свою думку і ізлагаєтє єьо.

  8. #1268
    Аватар для SevDNDZ
    Реєстрація
    10 червень 2008
    Дописів
    11 299

    Типово

    А тем временем Цензор вещает.
    "Близько 25 невідомих у масках і з автоматами увірвалися в помешкання заступника голови Київської "Свободи" Олександра Семененка. На місце прибули народні депутати-свободівці Ігор Мірошниченко та Святослав Ханенко. Сашкові та парламентарям погрожують фізичною розправою. Деталі - згодом", - написала активистка Лариса Лавренчук в Фейсбук.Источник:http://censor.net.ua/p270887Источник:http://censor.net.ua/p270887

  9. #1269
    Аватар для carman1313
    Реєстрація
    09 грудень 2013
    Дописів
    2 493

    Типово

    Цитата Допис від BTRrevers Переглянути допис
    я смотрю как второй час мучаются два бульдозера разбирая ПЕРВУЮ баррикаду на Грушевского.
    и кто тут говорил, что по команде "фас" беркут ее сметет за 10 минут ???
    Так только "Беркут" и говорил. С койки. Госпитальной.
    Когда ребятам (МВД) объяснили, кто с другой стороны баррикад, запал пропал моментом.

  10. #1270

    Реєстрація
    25 серпень 2008
    Дописів
    18 973

    Типово

    Цитата Допис від BTRrevers Переглянути допис
    я смотрю как второй час мучаются два бульдозера разбирая ПЕРВУЮ баррикаду на Грушевского.
    и кто тут говорил, что по команде "фас" беркут ее сметет за 10 минут ???

    Возможно, имелась виду всё же не барикада, а её защитники?

    Где, кстати они, я что-то долго отсутсвовал

  11. #1271

    Реєстрація
    11 грудень 2013
    Дописів
    6 050

    Типово

    Цитата Допис від carman1313 Переглянути допис
    Так только "Беркут" и говорил. С койки. Госпитальной.
    Когда ребятам (МВД) объяснили, кто с другой стороны баррикад, запал пропал моментом.
    Ветераны Чечни, в том числе.)

  12. #1272
    Аватар для BTRrevers
    Реєстрація
    10 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Севастополь
    Дописів
    6 982

    Типово

    Цитата Допис від Кострома Переглянути допис
    Возможно, имелась виду всё же не барикада, а её защитники?

    Где, кстати они, я что-то долго отсутсвовал
    для того что бы добраться до защитников ,нужно таки взять саму баррикаду....
    Aux armes, citoyens Formez vos bataillons
    Marchons, marchons ! Qu'un sang impur Abreuve nos sillons !

  13. #1273
    OgirOk
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Не можуть. Ті кияни, що не за гроші не будуть стояти на боці влади.
    Повірте, коли майдауни зі своіми майданами спробують навести свої халабуди під моїми вікнами, йа також буду у перших лавах тих тітушок, які повидгвинчують ніжки своїх брєжневських столів, й підуть показать майдаунам місця кріплення кашкетів на підборіддях.
    Хлоп йа кремезний. Може двох-трьох довбнів пригорну, бо маю час та натхнення.
    Безкоштовно.

  14. #1274

    Реєстрація
    11 грудень 2013
    Дописів
    6 050

    Типово

    Цитата Допис від SevDNDZ Переглянути допис
    А тем временем Цензор вещает.
    Сами провоцируют силовой сценарий, что ли? Так это хороший повод для европейских санкций.) Очень в тему.

  15. #1275

    Реєстрація
    11 грудень 2013
    Дописів
    6 050

    Типово

    Цитата Допис від OgirOk Переглянути допис
    Повірте, коли майдауни зі своіми майданами спробують навести свої халабуди під моїми вікнами, йа також буду у перших лавах тих тітушок, які повидгвинчують ніжки своїх брєжневських столів, й підуть показать майдаунам місця кріплення кашкетів на підборіддях.
    Хлоп йа кремезний. Може двох-трьох довбнів пригорну, бо маю час та натхнення.
    Безкоштовно.
    "Кремезный" - значит, громче упадешь, и тяжелее будет тебя нести.)

  16. #1276
    Аватар для Mr.Glum
    Реєстрація
    04 вересень 2006
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    13 267

    Типово

    Цитата Допис від SevDNDZ Переглянути допис
    А тем временем Цензор вещает.
    Сашко Семененко на волі, спецназівці поїхали. Наша оперативна реакція дала результат.

    Склад вскривали силою, працював спецпідрозділ "Сокіл". На фото - двері складу.

    Тримаємо ситуацію на контролі і не втрачаємо пильності.
    Іллєнко.
    Хвороба дивна тим, що недужий нібито будує свою персональну реальність, де діють інші закони, відмінні від законів навколишнього світу.

  17. #1277

    Реєстрація
    25 серпень 2008
    Дописів
    18 973

    Типово

    Цитата Допис від BTRrevers Переглянути допис
    для того что бы добраться до защитников ,нужно таки взять саму баррикаду....
    Вы не находите что взять барикаду - и снести - это вовсе не синонимы?

    Ветераны Чечни, в том числе.)
    Львовские некроманты постарались?

  18. #1278
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Кострома Переглянути допис
    Возможно, имелась виду всё же не барикада, а её защитники?

    Где, кстати они, я что-то долго отсутсвовал
    Ага, они бы перелетели на крыльях и просто стоящих детей замочили бы за 10 минут
    Кострома. Баррикады нужно взять штурмом. Мало того, после взятия (Вы знаете соотношение потерь при штурме?), нужно было еще на просторе помахаться.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  19. #1279

    Реєстрація
    28 березень 2012
    Дописів
    1 036

    Типово

    Цитата Допис від kvvk Переглянути допис
    Раньше они просто произносили свои пламенные речи там,у себя в Карпатах.Сейчас они в Киеве.Они нагло лезут в Полтаву,Днепропетровск,Запорожье,Одессу и другие "недоукраинские"по их мнению города.На этом видео их лица открыты,а руки без оружия.Сейчас они в масках,с дубинками и щитами.Именно такие,как этот пацан начали бойню на Грушевского.И оппозиция поначалу назвала их провокаторами.Но потом резко переименовала их в "героев".Почему?Потому что просто испугалась.Хочу вполне серьезно спросить у сторонников майдана.Вы не боитесь,что такие "патриоты"могут почувствовать себя хозяевами этой страны. Ведь если упадет существующая власть,этих остановить будет очень трудно.И боюсь,что количество пострадавших пойдет на тысячи,если не на десятки тысяч.Именно поэтому,я категорический противник майдана.Майдан-это ящик Пандоры,который может выпустить наружу подобных нравственных уродов.

    Это мы с Маккейном и Ведьмой в Скалистых горах после прохождения специальной подготовки в Ленгли

  20. #1280
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від OgirOk Переглянути допис
    Повірте, коли майдауни зі своіми майданами спробують навести свої халабуди під моїми вікнами, йа також буду у перших лавах тих тітушок, які повидгвинчують ніжки своїх брєжневських столів, й підуть показать майдаунам місця кріплення кашкетів на підборіддях.
    Хлоп йа кремезний. Може двох-трьох довбнів пригорну, бо маю час та натхнення.
    Безкоштовно.
    Та кому ви здалися на своєму кварталі.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

Сторінка 64 з 284 ПершаПерша ... 14545556575859606162636465666768697071727374114164 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті