Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 63 з 284 ПершаПерша ... 13535455565758596061626364656667686970717273113163 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 5666, показано з 1 241 по 1 260.

Тема: Майдан 2013-2014 (Общая тема)

  1. #1241
    Аватар для carman1313
    Реєстрація
    09 грудень 2013
    Дописів
    2 493

    Типово

    Цитата Допис від BTRrevers Переглянути допис
    цє "проканало" у Дніпрі та Запоріжжі . зрозуміло чому - слабка організація,мала чисельність ,слабка виучка .
    Та не было никакой организации. Это власть пыталась показать колеблющемся "оскал бандеризма".

  2. #1242

    Реєстрація
    11 грудень 2013
    Дописів
    6 050

    Типово

    Цитата Допис від season Переглянути допис
    смотрю на форум. И вижу что правят бал педерасты и лесбиянки. Что ж, бывает. Перед рассветом сумерки обычно сгущаются
    Это какой российский форум Вы посетили?)

  3. #1243
    Аватар для BTRrevers
    Реєстрація
    10 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Севастополь
    Дописів
    6 982

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    не перебільшуйте значення "самооборони" . в Дніпрі був травмат, єслі шо.
    .
    а на Грушевського були Форт-500 та пластикові кулі. це набагато гірше ніж травмати.....
    Aux armes, citoyens Formez vos bataillons
    Marchons, marchons ! Qu'un sang impur Abreuve nos sillons !

  4. #1244
    OgirOk
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Mr.Glum Переглянути допис
    краще на суботнєк приходьте...
    я в захваті від цих жовтих плям: .

    у Ваджри нєт мозга! Тому - лише струс голови.
    Молодим українцям є чим пишатися у цїй справі. Адже вони, як осередок мирного протесту гамселили ворогів демократїі.

    Напевно вони упіймали якогось поодинокого беркутівця, який натягнув на себе ворожий символ -- помаренчево-чорну стрічку.

    Смерть ворогам!

  5. #1245
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від BTRrevers Переглянути допис
    а на Грушевського були Форт-500 та пластикові кулі. це набагато гірше ніж травмати.....
    не з метою порівняти зброю написала, а про можливості тітушок під крилом.

  6. #1246

    Реєстрація
    11 грудень 2013
    Дописів
    6 050

    Типово

    Цитата Допис від Рус7520 Переглянути допис
    Я разве говорил что не было Батыя? Или того же Мамая? На всех гравюрах воюют типичные русские войска с одинаковыми хоругвями.

    Поляки-паны давали жидам свои владения в управление. А те за панов и за себя дань собирали. Что такое панщина 6 дней в неделю обьяснять не нужно? Плюс рыбку половить опять разрешение спрашивай. Вот и уходили на Сечь и подальше на восток. А вы на те же грабли хотите взгромоздится - интервенческую Ассоциацию подписать.
    У Вас в голове все смешалось - имена, эпохи, даты. Какую-то дивную историю Вы поведали. Советские историки врали многим поколениям, Вы это пытаетесь донести? А зачем врали, позвольте спросить?)

  7. #1247
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від BTRrevers Переглянути допис
    що до цього в мене є великі сумніви.
    розумієте, тітушка классичний готовий за 500-800 грн побити ,напасти .
    але є одне але.якщо він розуміє що за ці гроші він може добряче получити в пику то він під цє не підпишиться.
    як не крути ,під кули , чи кійки йдуть тільки ідейні.
    Так, вони готові гроші отримвати за ебезпечну "роботу", а не за війну, де можуть постраждати.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  8. #1248

    Реєстрація
    28 жовтень 2013
    Дописів
    199

    Типово

    Раньше они просто произносили свои пламенные речи там,у себя в Карпатах.Сейчас они в Киеве.Они нагло лезут в Полтаву,Днепропетровск,Запорожье,Одессу и другие "недоукраинские"по их мнению города.На этом видео их лица открыты,а руки без оружия.Сейчас они в масках,с дубинками и щитами.Именно такие,как этот пацан начали бойню на Грушевского.И оппозиция поначалу назвала их провокаторами.Но потом резко переименовала их в "героев".Почему?Потому что просто испугалась.Хочу вполне серьезно спросить у сторонников майдана.Вы не боитесь,что такие "патриоты"могут почувствовать себя хозяевами этой страны. Ведь если упадет существующая власть,этих остановить будет очень трудно.И боюсь,что количество пострадавших пойдет на тысячи,если не на десятки тысяч.Именно поэтому,я категорический противник майдана.Майдан-это ящик Пандоры,который может выпустить наружу подобных нравственных уродов.

  9. #1249
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від OgirOk Переглянути допис
    Молодим українцям є чим пишатися у цїй справі. Адже вони, як осередок мирного протесту гамселили ворогів демократїі.

    Напевно вони упіймали якогось поодинокого беркутівця, який натягнув на себе ворожий символ -- помаренчево-чорну стрічку.

    Смерть ворогам!
    Вот засада..избиения саомго не увидели. Мало того, самих "киевлян" не увидели. Просто огорчает.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  10. #1250
    Аватар для carman1313
    Реєстрація
    09 грудень 2013
    Дописів
    2 493

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    не з метою порівняти зброю написала, а про можливості тітушок під крилом.
    Типа такой технологию отрабатывали в 90-х. Признаю.
    Рынок. Первым идёт налоговый. Нарушения. Следом я. Решаем. Встречаемся только далеко от объекта.
    По сравнению с сегодня --- безобидный развод.

  11. #1251
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від OgirOk Переглянути допис
    Молодим українцям є чим пишатися у цїй справі. Адже вони, як осередок мирного протесту гамселили ворогів демократїі.
    [video=youtube[/video]
    Напевно вони упіймали якогось поодинокого беркутівця, який натягнув на себе ворожий символ -- помаренчево-чорну стрічку.

    Смерть ворогам!
    а хто на відео "кияни" ?

  12. #1252
    Аватар для BTRrevers
    Реєстрація
    10 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Севастополь
    Дописів
    6 982

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Так, вони готові гроші отримвати за ебезпечну "роботу", а не за війну, де можуть постраждати.
    так отож. кожного разу коли "тітушки" зустрічали серьозний опір - вони тікали не приймаючі бій.
    і у цьому ,до речі, велика сила людей Майдану.
    коли 22 січня з Грушевського почали виносити вбитих - вони все одно туди йшли битися.
    Aux armes, citoyens Formez vos bataillons
    Marchons, marchons ! Qu'un sang impur Abreuve nos sillons !

  13. #1253
    OgirOk
    Guest

    Типово

    Самооборонець у помаранчевому кашкеті, соромно опускає очі долу.

    Мабудь розуміє, що коли ці ганебні хврагменти побачать його колеги й сусіди, хвиля щирого українського сміху буде переслідувати його усе життя.

  14. #1254
    Аватар для carman1313
    Реєстрація
    09 грудень 2013
    Дописів
    2 493

    Типово

    Цитата Допис від kvvk Переглянути допис
    ......
    Дырочку для медали подготовили?
    Ведь это просто БОМБА.

  15. #1255
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від kvvk Переглянути допис
    Раньше они просто произносили свои пламенные речи там,у себя в Карпатах.Сейчас они в Киеве.Они нагло лезут в Полтаву,Днепропетровск,Запорожье,Одессу и другие "недоукраинские"по их мнению города.На этом видео их лица открыты,а руки без оружия.Сейчас они в масках,с дубинками и щитами.Именно такие,как этот пацан начали бойню на Грушевского.И оппозиция поначалу назвала их провокаторами.Но потом резко переименовала их в "героев".Почему?Потому что просто испугалась.Хочу вполне серьезно спросить у сторонников майдана.Вы не боитесь,что такие "патриоты"могут почувствовать себя хозяевами этой страны. Ведь если упадет существующая власть,этих остановить будет очень трудно.И боюсь,что количество пострадавших пойдет на тысячи,если не на десятки тысяч.Именно поэтому,я категорический противник майдана.Майдан-это ящик Пандоры,который может выпустить наружу подобных нравственных уродов.
    Охренеть Меня не остановить? Я с Днепра Трепещи Юго-Восток Правый Сектор из Днепродзержинска. Трепещи Юго-Восток. А в Киеве стоят люди со всей Украины, в том числе из Юго-Востока. Трепещи Юго-Восток
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  16. #1256
    OgirOk
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    а хто на відео "кияни" ?
    Вороги демократії звісно.
    Хоча йа не впевнений. Зрозуміло, що "охоронці майдану" мають право гамселити кожного тітушка, ставшого на їхньому шляху.

  17. #1257
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від OgirOk Переглянути допис
    Самооборонець у помаранчевому кашкеті, соромно опускає очі долу.

    Мабудь розуміє, що коли ці ганебні хврагменти побачать його колеги й сусіди, хвиля щирого українського сміху буде переслідувати його усе життя.
    Ви чогось ковтнули? Мрії, вони такі мрії
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  18. #1258
    Аватар для BTRrevers
    Реєстрація
    10 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Севастополь
    Дописів
    6 982

    Типово

    Цитата Допис від carman1313 Переглянути допис
    Дырочку для медали подготовили?
    Ведь это просто БОМБА.
    бімба!
    Aux armes, citoyens Formez vos bataillons
    Marchons, marchons ! Qu'un sang impur Abreuve nos sillons !

  19. #1259

    Реєстрація
    11 грудень 2013
    Дописів
    6 050

    Типово

    Цитата Допис від kvvk Переглянути допис
    Раньше они просто произносили свои пламенные речи там,у себя в Москве.Сейчас они в Киеве.
    Они нагло лезут в Полтаву,Днепропетровск,Запорожье,Одессу и другие "недоукраинские"по их мнению города.
    Не лезьте лучше, дороже выйдет.)

  20. #1260
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від OgirOk Переглянути допис
    Вороги демократії звісно.
    Хоча йа не впевнений. Зрозуміло, що "охоронці майдану" мають право гамселити кожного тітушка, ставшого на їхньому шляху.
    не мають, як що не йдеться про бійку сторін з якоїсь причини. направду не зрозуміла де кияни на відео.

Сторінка 63 з 284 ПершаПерша ... 13535455565758596061626364656667686970717273113163 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті