Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 39 з 284 ПершаПерша ... 29303132333435363738394041424344454647484989139 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 5666, показано з 761 по 780.

Тема: Майдан 2013-2014 (Общая тема)

  1. #761
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    дивна прозорість. перспективи - продукт, який з`явиться після програми та плану змін - на сьогодні є запит від частини народу на кардинальні зміни.
    Замечательно.
    Годика через 3, как думаете, перспективы будут уже доступны обозрению ?

  2. #762

    Реєстрація
    13 жовтень 2013
    Дописів
    10 138

    Типово

    Цитата Допис від ргд5 Переглянути допис
    Тогда бэк ту СССР. Там вообще с коррупцией всё было отлично, т.е. не было практически.
    Ну, да, конечно))) Она была в другой форме, в виде приписок, выливания бенза на землю,"колбасы" с черного входа и т.д.



    Магнитофон «Грюндиг», четыре дорожки, стереофония, элегантный внешний вид.
    А про царьков из средней азии я вообще молчу

  3. #763

    Реєстрація
    21 вересень 2012
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    179

    Типово

    Цитата Допис від MCKein Переглянути допис
    Постарайтесь держать себя в руках, и думать логически.) Родной, коренной язык украинцев - именно украинский, его знают все - на востоке, в том числе. В селах востока, украинский - употребляется в быту. Русский язык - "пришлый" в этих местах, но его тоже знают все, поскольку во времена СССР - его в Украине изучали в обязательном порядке, будете знать. Родная украинская мова - одна, естественно.)
    Але ж це зовсім не пояснює, чому ви не вживаєте українську мову прямо зараз. Може ви її просто не знаєте ? Я зовсім не здивуюсь, до речі. Тут таких "патріотів" - як лайна.

    Вони вважають, що цілком достатньо вдягнути вишиванку і громко волати псевдопатріотичні лозунги, щоб стати щирим українцем. ))) А от вивчити мову - це дуже складно. А в кого й кеба не варить. ))) Як у вас, наприклад. ))) Ну то що, переходите на українську ? )))

  4. #764

    Реєстрація
    02 квітень 2003
    Дописів
    2 087

    Типово

    Цитата Допис від Щирий українець Андрійко Переглянути допис
    Фактичними злочинцями кого завгодно може визначити тільки суд...
    А точнее назначить по чьему-то заказу... )

  5. #765
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Замечательно.
    Годика через 3, как думаете, перспективы будут уже доступны обозрению ?
    все залежить від того, чого доб`ється активна частина населення України щодо Конституціі, Кабміну, виборів.

  6. #766

    Реєстрація
    11 грудень 2013
    Дописів
    6 050

    Типово

    Цитата Допис від Щирий українець Андрійко Переглянути допис
    Але ж це зовсім не пояснює, чому ви не вживаєте українську мову прямо зараз. Може ви її просто не знаєте ? Я зовсім не здивуюсь, до речі. Тут таких "патріотів" - як лайна.

    Вони вважають, що цілком достатньо вдягнути вишиванку і громко волати псевдопатріотичні лозунги, щоб стати щирим українцем. ))) А от вивчити мову - це дуже складно. А в кого й кеба не варить. ))) Як у вас, наприклад. ))) Ну то що, переходите на українську ? )))
    Дуже добре її знаю, легко розмовляю. Але в повсякденні - не використовую, бо в великих містах Востока - звично розмовляти саме російською (якщо Ви не знали). Доречі, вважаю саме українську мову своєю рідною, хоч і використовую її не кожен день.)

  7. #767
    OgirOk
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від MCKein Переглянути допис
    Неправда. Народ Украины осуществляет (согласно Конституции) свою власть не только через суды и выборы (то есть, при помощи государственного аппарата) но И прямо, путем прямого волеизъявления.
    Хвормой прямого волеизъявления народа, согласно Конституции Украины является Референдум.


    А не пляски на майданах.

  8. #768
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від ргд5 Переглянути допис
    Тогда бэк ту СССР. Там вообще с коррупцией всё было отлично, т.е. не было практически.
    було на атлічнєнька з корупцією з 70 -х років і влада сьогодення саме з того гуд.

  9. #769

    Реєстрація
    11 грудень 2013
    Дописів
    6 050

    Типово

    Дуже поважаю українську саме тому, що вона має дуже глибоке древньоруське коріння.) На відміну від сучасної російської, доречі.)

  10. #770

    Реєстрація
    21 вересень 2012
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    179

    Типово

    Цитата Допис від MCKein Переглянути допис
    Неправда. Народ Украины осуществляет (согласно Конституции) свою власть не только через суды и выборы (то есть, при помощи государственного аппарата) но И прямо, путем прямого волеизъявления.
    Что касается фактов (нарушения властью Конституции) - они не нуждаются в доказательствах (в судах, в том числе), поскольку они - очевидны для народа, будучи не гипотезами, а именно фактами. Постарайтесь запомнить.)
    Добре, як скажете. От гопники й здіснять свою владу над вашою родиною через пряме волевиявлення народу, тобто себе. Так і занотуємо. Кажіть адресу й біжіть швидше по вазелін. )))

  11. #771

    Реєстрація
    11 грудень 2013
    Дописів
    6 050

    Типово

    Цитата Допис від OgirOk Переглянути допис
    Хвормой прямого волеизъявления народа, согласно Конституции Украины является Референдум. А не пляски на майданах.
    Не обманывайте. Помимо управления посредством госаппарата (то есть, референдумов, выборов своих представителей для управления страной и пр.), народ имеет по Конституции право еще И на прямое управление страной.)

  12. #772
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від MCKein Переглянути допис
    Дуже поважаю українську саме тому, що вона має дуже глибоке древньоруське коріння.) На відміну від сучасної російської, доречі.)
    який свіжий напрямок в темі розмови. ще й з фєєрічньім порівнянням.

  13. #773
    OgirOk
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від MCKein Переглянути допис
    Дуже поважаю українську саме тому, що вона має дуже глибоке древньоруське коріння.) На відміну від сучасної російської, доречі.)
    Давньоруське.
    Вчи мову, запроданцю.

  14. #774
    Аватар для 789!
    Реєстрація
    07 вересень 2013
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    2 658

    Типово

    Цитата Допис від Щирий українець Андрійко Переглянути допис
    Добре, як скажете. От гопники й здіснять свою владу над вашою родиною через пряме волевиявлення народу, тобто себе. Так і занотуємо. Кажіть адресу й біжіть швидше по вазелін. )))
    Цікаво! То ви координуєте гопоту?
    Оптимизаторы всех стран, объединяйтесь!

  15. #775

    Реєстрація
    11 грудень 2013
    Дописів
    6 050

    Типово

    Цитата Допис від Щирий українець Андрійко Переглянути допис
    Добре, як скажете. От гопники й здіснять свою владу над вашою родиною через пряме волевиявлення народу, тобто себе. Так і занотуємо. Кажіть адресу й біжіть швидше по вазелін. )))
    Ошибаетесь. Они - совершат уголовное преступление, поскольку нет прямых фактов того, что некая (скажем) отдельная семья - прямо нарушила нормы Конституции, потеряв при этом ту самую презумпцию.)

  16. #776
    Аватар для Mr.Glum
    Реєстрація
    04 вересень 2006
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    13 267

    Типово

    Цитата Допис від OgirOk Переглянути допис
    Хвормой прямого волеизъявления народа, согласно Конституции Украины является Референдум.
    і інші форми безпосередньої демократії

    тщатєльнєє.
    Хвороба дивна тим, що недужий нібито будує свою персональну реальність, де діють інші закони, відмінні від законів навколишнього світу.

  17. #777

    Реєстрація
    11 грудень 2013
    Дописів
    6 050

    Типово

    Цитата Допис від OgirOk Переглянути допис
    Давньоруське.
    Вчи мову, запроданцю.
    Давньо, так давньо. Для двуязычных жителей востока иногда путать слова - это норма, нестрашно.)

  18. #778
    OgirOk
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від MCKein Переглянути допис
    Не обманывайте. Помимо управления посредством госаппарата (то есть, референдумов, выборов своих представителей для управления страной и пр.), народ имеет по Конституции право еще И на прямое управление страной.)
    Не бреши. Тупцювання на майданах, то не є "управлєніє страной", ач це тупцювання ніякими "управлєнчєскімі" повноваженнями не наділено.

  19. #779

    Реєстрація
    11 грудень 2013
    Дописів
    6 050

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    який свіжий напрямок в темі розмови. ще й з фєєрічньім порівнянням.
    В современном русском - не употребляют (неизмененные, оригинальные) древнерусские слова, в отличие от современного украинского.)

  20. #780

    Реєстрація
    11 грудень 2013
    Дописів
    6 050

    Типово

    Цитата Допис від OgirOk Переглянути допис
    Не бреши. Тупцювання на майданах, то не є "управлєніє страной", ач це тупцювання ніякими "управлєнчєскімі" повноваженнями не наділено.
    Наделено.) Можете почитать Конституцию, поймете.

Сторінка 39 з 284 ПершаПерша ... 29303132333435363738394041424344454647484989139 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті