| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Во главе со мной они просматривают.Эту тему просматривают: 258 (пользователей: 153 , гостей: 105)
Йожик, baton1976, lego lego, locket09, Netta, spl, ЗлюкаБобер, dumary, Ich_Will, belarus, om69, Katrinа24, ирина бойко, alinnag, ЛЫСЫЙ ГНОМ, SuperKot, Allex, TaHKuCT, georgia, MEV, $Elka$, Alex_ukraine, @Oksanchik@, AmigoZlo, Давит, Abyss, Костя112, Svetlana_H, Юлианнушка, Ангелочек1, Nafa, Damodar, Nensi 96, AndyTh, lugvin, Vl, evgenij, shmelev, Кошка-Мышка, rik405, Anitia, Бегемот2, Эльдорадо00, Виктория74, madona77, sidor_petrovich, Namaste, AHDA, Наталия Евгеньевна, davidlife, KELEMBET, Константинович, OxІgen, Ньюфа, S_S, alexmk82, Loudrunner, tiv, 1960, skywolf, Ericka, ELina_ba, Васил, Yvgen, juliett_g, xxxl, nadin_dnepr, Облачко, Лесная Фея, legion726, Leksa, valeradnepr, Ох-хо-хо, jimmail, мазепа, Sportero, Тушканчик, 1cvirus, -=NV=-, Kinder1983, Valvik, Лёё, Sabol, Lubushka, 100101, Гамма, Дмитрий Лебедев, Левша69, Виктор Стрижикурка, Synergy, му-рррр, riff72, _Александр_, Ole4ka_sky, Ольга _Ш, Лилюша, Moroz1984, Эбриль, teaman, Toris, gavial, Faraon, Таша2108, IFox, Lady Starlight, Anton_87, кошка на окошке, Katrin_Ka, Be Happy, Kareglazaya, Arish@, milenka3103, Карина82, valval28, oksask, zaq123, yagello, Черчилль, Yarmish
Некоторые даже писать умеют.
Сон разума рождает свидомищ.
Жывы по-новОму - готовься к земле!
видимо, не все до конца понимают значения слова титушки.
http://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A...88%D0%BA%D0%B8Тіту́шки — збірна назва напівкримінальних елементів, гопників та безробітних[1], в тому числі спортсменів, які використовуються владою для перешкоджання діяльності опозиційних активістів[3] та для репресивних дій проти вуличних протестів: як-то залякування, побиття та розгону демонстрацій, для нападу на представників ЗМІ, впливу на процес або результати голосування виборів тощо. Переважно тітушки — молоді люди, які займаються бойовими видами спорту. Завдяки зовнішності — спортивній статурі, характерному одягу та зачісці, поведінці вони досить чітко виділяються в натовпі пересічних громадян. В «Партії регіонів» їх називають «толстолобіки». За радянських часів аналогічні боївки називалися бригадмілами, що створювалися при райкомах партії, зокрема в Києві, під орудою відповідних райкомів партії та КДБ. Відомий, наприклад, розгром студентської виставки перед вечором Курбаса у Клубі творчої молоді в колишньому Жовтневому палаці. У період Євромайдану — збірне позначення найманих провокаторів від Партії регіонів та співробітників у цивільному владних силових структур
Вы можете называть меня иделистом, но разве не те, люди которые ставят масимальные задачи получают результат? Вот Стивен Джобс тоже максималист и что это плохо? Если вы задали себе максимальную задачу,а другой задал себе абы какую кто по вашему получит лучший результат?
По поводу из другого мира.
Да, я могу Вам сказать, что за 20 лет у нас уже выросло новое покаление. А президент , ВР, милиция и прочие это наследие СССР, те. другого мира,так, что да- они из другого мира. Можно послушать Азарова,чтобы в этом убедится.
Вышеописанное - Абсолютный бред.
Из двух пойманных ультрасами титушек, ( вчера при мне), один был из Новомосковска, второй почему то имел аж запорожскую прописку,
и оба были приблизительно вашего уровня - т.е. верили (поверили) во всякую пустопорожнюю хню ...
и естественно оба - "за деньги" ... вот тут вы разные: Вы (не сомневаюсь) - за идею
можно сказать и так. Это уже выходцы не из народа. Клановость, преемственность посад и т.д. уже не единичное явлениеПрезидент, ВР, милиция, министры и тд и тп пришли к нам из другого мира???
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks