Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 750 з 788 ПершаПерша ... 250650700740741742743744745746747748749750751752753754755756757758759760 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 15757, показано з 14 981 по 15 000.

Тема: Майдан 2013 (Общая тема)

  1. #14981
    Аватар для Mr.Glum
    Реєстрація
    04 вересень 2006
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    13 267

    Типово

    Цитата Допис від HOLONAVT Переглянути допис
    Дакоту тож забанили.

    Угадайте. кто?
    Яценюк і фракція Батьківщина?
    Хвороба дивна тим, що недужий нібито будує свою персональну реальність, де діють інші закони, відмінні від законів навколишнього світу.

  2. #14982
    Аватар для HOLONAVT
    Реєстрація
    03 жовтень 2008
    Дописів
    9 473

    Типово

    Цитата Допис від Илларион Переглянути допис
    Кто знает во сколько штурм сегодня? Хочу посмотреть.
    это к

    Цитата Допис від vict Переглянути допис
    комитет верховной рады по вопросам свободы слова и информации..? не..?


    не сегодня шоу не будет,

    эт Вам не Х-Фактор по расписанию


    Фирташ контроль над газом назад получил? - Получил!

    На фиг ему теперь тот майдан
    Добра и удачи!

  3. #14983
    Аватар для Dereza
    Реєстрація
    10 липень 2013
    Звідки Ви
    с полей бескрайних
    Дописів
    12 127

    Типово

    Цитата Допис від Mr.Glum Переглянути допис
    якщо це правда, то він отримав записи даних радіообміну беркуту 3.12.2013. а яценюк, якщо це правда, мав доступ до таких даних ше 29-30.11.2013. щось географія з аріхмєтікой не сходяться.
    Сидит вон, ручкой машет...

  4. #14984
    Аватар для Mr.Glum
    Реєстрація
    04 вересень 2006
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    13 267

    Типово

    Цитата Допис від MCKein Переглянути допис
    А каким образом он это донес до народа 5 декабря, шо-то не пойму?
    Как он людей поставил в известность, на Майдане?
    погуглі.
    Хвороба дивна тим, що недужий нібито будує свою персональну реальність, де діють інші закони, відмінні від законів навколишнього світу.

  5. #14985
    Аватар для vict
    Реєстрація
    14 грудень 2005
    Звідки Ви
    Еarth
    Дописів
    24 869

    Типово

    Цитата Допис від MCKein Переглянути допис
    МВД считать не умеет хорошо.

    Когда на Майдане был миллион, они писят тысяч там узрели.

    Так шо, веры им маловато.
    зато когда гинессу потребовалось 130 тыс то миллиона не хватило...

  6. #14986
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Mr.Glum Переглянути допис
    футбольні правила не можуть протирічити законам держави. бо в цьому випадку футбол буде поза законом.
    Его заставляли нарушать Законы Украины? Какие? Реально интересно.
    Ему предложили за аморалку покинуть фракцию.
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  7. #14987
    Аватар для Mr.Glum
    Реєстрація
    04 вересень 2006
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    13 267

    Типово

    Цитата Допис від Dereza Переглянути допис
    Сидит вон, ручкой машет...
    правду ми, скоріш за все, не знатимемо. все залишиться на рівні слів та припущень.
    Хвороба дивна тим, що недужий нібито будує свою персональну реальність, де діють інші закони, відмінні від законів навколишнього світу.

  8. #14988

    Реєстрація
    11 грудень 2013
    Дописів
    6 050

    Типово

    Если бы люди на Майдан ходили к Яценюку, они бы уже разбежались.

    Ан, нет. Ходим за Евроинтеграцию, и поскорее.

  9. #14989
    Аватар для Dereza
    Реєстрація
    10 липень 2013
    Звідки Ви
    с полей бескрайних
    Дописів
    12 127

    Типово

    Олексій Гриценко
    2 хвилини тому

    Тільки но заїхали в кабмін 13 автобусів Беркуту. Схоже буде гаряче. Всім, хто на ногах і може оборонятися, екіпіруйтеся та в центр!!!

  10. #14990

    Реєстрація
    11 грудень 2013
    Дописів
    6 050

    Типово

    Цитата Допис від vict Переглянути допис
    зато когда гинессу потребовалось 130 тыс то миллиона не хватило...
    Миллион был там не в новогоднюю ночь, а 1 декабря.

    А Гиннес еще подсчеты не сделал. Еще рано.

  11. #14991
    Аватар для HOLONAVT
    Реєстрація
    03 жовтень 2008
    Дописів
    9 473

    Типово

    Цитата Допис від season Переглянути допис
    Шутки шутками, а скоро пятница. Времени осталось в обрез. Как известно, каждую пятницу происходит «звиряче побыття» одного-двух узнаваемых лиц Майдана. Должна же быть интрига перед традиционным воскресным оглашением нового, абсолютно сокрушительного плана действий оппозиции по смещению прогнившего насквозь режима «Панды». До последнего времени штабу национального спасения нации от всего удавалось выдерживать четкий график принесения жертв молоху Майдана. Ждем-с. Можно устроить тотализатор
    в этот раз побьются народы: майдан против майдана
    Добра и удачи!

  12. #14992
    on-off
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Dereza Переглянути допис
    Олексій Гриценко
    2 хвилини тому

    Тільки но заїхали в кабмін 13 автобусів Беркуту. Схоже буде гаряче. Всім, хто на ногах і може оборонятися, екіпіруйтеся та в центр!!!
    Это призыв? Что значит экиперуйтеся?

  13. #14993

    Реєстрація
    11 грудень 2013
    Дописів
    6 050

    Типово

    Цитата Допис від Dereza Переглянути допис
    Олексій Гриценко
    2 хвилини тому

    Тільки но заїхали в кабмін 13 автобусів Беркуту. Схоже буде гаряче. Всім, хто на ногах і може оборонятися, екіпіруйтеся та в центр!!!
    Об этом не только Гриценко говорит.

    Об этом сегодня вся оппа говорит, и киевляне тож.

  14. #14994

    Реєстрація
    11 грудень 2013
    Дописів
    6 050

    Типово

    Цитата Допис від on-off Переглянути допис
    Это призыв? Что значит экиперуйтеся?
    Надевайте теплую одежду, берите термосы.

  15. #14995
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від HOLONAVT Переглянути допис
    Ха-ха...

    Оппа отказалась рассматривать закон о "недоторканности"

    Голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов запропонував народним депутатам від опозиції скласти мандати.

    Так він прокоментував «Громадському ТБ» той факт, що депутати від опозиції залишили засідання регламентного комітету на знак протесту, передає «Українська правда».

    Правляча більшість сьогодні вирішила включити до порядку денного новий законопроект, яким спрощується процедура зняття депутатської недоторканності.

    За словами Єфремова, майже всі депутати обиралися до парламенту під гаслом скасування депутатської недоторканності, а «тепер, коли вони стали депутатами, не тільки скасування недоторканності, але навіть якесь послаблення в вирішенні цього питання викликає от таку реакцію».

    Єфремов розповів, що згідно з новим проектом депутати при порушенні закону отримують за поданням генпрокурора згоду на те, щоб їх притягували до кримінальної відповідальності або до судового рішення безпосередньо в сесійній залі парламенту.http://ua.racurs.ua/news/21054-iefre...tatski-mandaty
    Опять брехня. ПР хочет простым голосованием лишать неприкосновенности. Речь не идет о снятии непркосновенности со всех депутатов. Речь идет о том, что захотел кто-то, подал в Раду, послушное большинство проголосовао и , давай, досвиданья.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  16. #14996

    Реєстрація
    11 грудень 2013
    Дописів
    6 050

    Типово

    Титушкоф может не хватить.

  17. #14997

    Реєстрація
    09 січень 2006
    Звідки Ви
    Maryland -> Ohio -> New Hampshire, USA
    Дописів
    21 569

    Типово

    Цитата Допис від Dereza Переглянути допис
    Олексій Гриценко
    2 хвилини тому

    Тільки но заїхали в кабмін 13 автобусів Беркуту. Схоже буде гаряче. Всім, хто на ногах і може оборонятися, екіпіруйтеся та в центр!!!
    Блин, я на работе, пропущу штурм (
    Без подписи

  18. #14998
    Аватар для HOLONAVT
    Реєстрація
    03 жовтень 2008
    Дописів
    9 473

    Типово

    Цитата Допис від on-off Переглянути допис
    Это призыв? Что значит экиперуйтеся?
    керманичи этого майдана подзабыли,

    что по офиц. данным рядом - 10 тыс. другого майдана, тоже - народ, назавтра обещают еще 40 тыс.,

    т.е. в реале таки 10-15 тыс соберут.

    А если и они экипируются?

    А они - тоже народ...


    кто-то знаем вебку у кабмина на видеопоиске?
    Добра и удачи!

  19. #14999
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від on-off Переглянути допис
    а где роль кгб во всем этом?
    госдеп за кермом)

  20. #15000

    Реєстрація
    11 грудень 2013
    Дописів
    6 050

    Типово

    Янык хоть предупредил Титушкоф, шо больничные им оплачивать не будет?

Сторінка 750 з 788 ПершаПерша ... 250650700740741742743744745746747748749750751752753754755756757758759760 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті