Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 550 з 788 ПершаПерша ... 50450500540541542543544545546547548549550551552553554555556557558559560600650 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 15757, показано з 10 981 по 11 000.

Тема: Майдан 2013 (Общая тема)

  1. #10981
    Аватар для Добрый циник
    Реєстрація
    03 травень 2012
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    2 639

    Типово

    Цитата Допис від Сухов Переглянути допис
    вот жеж ублюдки конченные... твари..
    Не нужно так ругаться, они деткам вместо детских площадок будут показывать фотографии трупов и распухших от голода с рассказами кто виноват в том что у них поломаны детские площадки ((((
    Это мы уже проходили при "прыщавом" (тот кто смог реализовать себя только как пчеловод "не правильных пчёл") на открытых уроках где детям промывали мозги ужасами войны и голодовки (((((
    Те кто желает изучать ужасы войны должен это делать в болие взрослом возрасте а не в период детской не окрепшей психики, теперь те кому промыли мозг в детстве, сейчас это всё и творят, и это очень печально ((((

  2. #10982

    Реєстрація
    22 вересень 2012
    Звідки Ви
    Ворошиловград. В.В.А.У. им. Пролетариата Донбасса
    Дописів
    1 830

    Типово

    Цитата Допис від Рус7520 Переглянути допис
    Ещё чего. Укровроинтеграторов с промытыми мозгами и так хватает, им лишь бы во что-то вляпаться. Боролись за "самостийну", а теперь к европанам в услужение намылились. Тьфу, шерсть. А ты говоришь голограмма. Хотя лучше бы она была, чем оппа с регионами.
    Все что сейчас на Майдане - декорации для киевской Красной Пресни.
    Как 3-4 октября 1993 года в Москве. Там тоже были две-три недели баррикады, толпы,
    Конвент, драки и потолкушки с ОМОНом и т.п. (с)

  3. #10983
    Аватар для Сухов
    Реєстрація
    05 січень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    26 168

    Типово

    Цитата Допис від Dereza Переглянути допис
    А не говорите, так замаскировать хлам под детскую площадку)

    Это называется - абы не молча..
    Мой вам совет.. Когда сказать нечего - проходите мимо.. Ваши "глубокомысленные комментарии и искрометный юмор" лично мне не интересны...
    Страна дуреет, но идёт вперёд!

  4. #10984
    Аватар для Dereza
    Реєстрація
    10 липень 2013
    Звідки Ви
    с полей бескрайних
    Дописів
    12 127

    Типово

    Цитата Допис від Сухов Переглянути допис
    Это называется - абы не молча..
    Мой вам совет.. Когда сказать нечего - проходите мимо.. Ваши "глубокомысленные комментарии и искрометный юмор" лично мне не интересны...
    поддоны с детских площадок рулят)
    Абы не молча-это повозмущаться как раз)

  5. #10985
    Аватар для Сухов
    Реєстрація
    05 січень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    26 168

    Типово

    как можно захватить захваченное?

    Это что - вор у вора украдет??

    Ну майдауны, ну весельчаки...
    Страна дуреет, но идёт вперёд!

  6. #10986

    Реєстрація
    13 жовтень 2013
    Дописів
    10 138

    Типово

    Цитата Допис від Рус7520 Переглянути допис
    Ещё чего. Укровроинтеграторов с промытыми мозгами и так хватает, им лишь бы во что-то вляпаться. Боролись за "самостийну", а теперь к европанам в услужение намылились. Тьфу, шерсть. А ты говоришь голограмма. Хотя лучше бы она была, чем оппа с регионами.
    Давай твои мозги проверим на промытость. Попробуй разглядеть в покрашенных поддонах, урнах, шинах и столбах децкую плосчадку:




    У некоторых получилось

  7. #10987
    Аватар для Mr.Glum
    Реєстрація
    04 вересень 2006
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    13 267

    Типово

    ви штолє далбайоби? скільки вже разів цю фотку публікували і пояснювали, що то дрова та колеса розмальовані, а ви продовжуєте скавчати щось про фашизм та пафосно втрачати свідомість від напливу правєдного гніву...
    Хвороба дивна тим, що недужий нібито будує свою персональну реальність, де діють інші закони, відмінні від законів навколишнього світу.

  8. #10988
    Аватар для Сухов
    Реєстрація
    05 січень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    26 168

    Типово

    Цитата Допис від Флeксо Переглянути допис
    Давай твои мозги проверим на промытость. Попробуй разглядеть в покрашенных поддонах, урнах, шинах и столбах децкую плосчадку:




    У некоторых получилось

    Дурилка - приезжай и посмотри на любую детску площадку - потом будешь свистеть.. дерезу это то же касается.

    Оторвите свои задницы от стульев , выйдите на ближайшую детскую площадку, посмотрите компоненты. пот ом доложите..
    ЗЫ.. А кто говорил, что в этой барикаде еб...е майдауны использовали только детскую площадку?
    Страна дуреет, но идёт вперёд!

  9. #10989
    Почетный форумчанин Аватар для Ґонта
    Реєстрація
    29 березень 2004
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    13 189

    Типово

    Цитата Допис від Сухов Переглянути допис
    Это называется - абы не молча..
    Мой вам совет.. Когда сказать нечего - проходите мимо.. Ваши "глубокомысленные комментарии и искрометный юмор" лично мне не интересны...
    Це фото вже обговорювали. Не на форумі, бо тут воно ще свіже.

    Гляньте на нього у трохи іншому розмірі.



    Я бачу лише шини (які є у будь-якій барикаді) та будівельні чи товарні піддони. Це все розмальовано фарбою, тому нагадує елементи дитячого майданчика.
    Як аргумент - гляньте праворуч стоїть сміттєва урна. Сіра.
    І по центру дві такі ж, але розмальовані. Що це означає? Те, що розмальовували вже тут, коли збудували цю барикаду.

    (Це моя точка зору, у Вас може бути інша)

    upd
    Цей коментар можна вважати вже неактуальним, бо до мене вже встигли понаписувати схоже
    Тільки безтолку
    Нам своє робити

    Німецька мова влітку

  10. #10990

    Реєстрація
    28 грудень 2013
    Дописів
    317

    Типово

    Цитата Допис від Biw Переглянути допис
    На Євромайдані розгорається черговий скандал, пов’язаний з розкраданням та внутрішньо опозиційними міжусобицями. Результати «аудиту» майдану, яким керував Арсен Аваков, стали для Андрія Парубія справжнім та дуже не приємним сюрпризом.
    До свого від’їзду на відпочинок Парубій почував себе дуже комфортно на «посаді» коменданта наметового містечка. Проте, не встиг він залишити Майдан, як його повноваження тимчасово захопив Аваков, який зробив усе, щоб залишити їх за собою. Для досягнення мети Арсену достатньо було провести «фінансовий аудит» Євромайдану за період керівництва Парубія.
    Проведена ревізія засвідчила, що колишній комендант безбожно крав все, що можна було вкрасти. 50% виділеного для опалення наметів та інших цілей дизпалива осідало в руках Парубія. На кожну палатку щодня призначалось 24 літра дизпалива, але отримували мешканці майдану лише 12 літрів. А якщо врахувати, що Євромайданівці використовували понад 100 палаток, то виходить непогана надбавка для депутатської зарплати. З дизпаливом зрозуміло: хочеш заправляй у власне авто, хочеш продавай іншим. А от що Парубій робив з третиною вкрадених продуктів харчування, «ревізори» зрозуміти так і не змогли. Чи на продбазу здавав, чи на новорічний «корпоратив» збирав…
    Однак це лише верхівка айсбергу, адже руки Парубія дотягнулись навіть до пожертв людей, які добровільно віддавали свої гроші для допомоги мітингувальникам.
    Таку інформацію Аваков доповів лідерам координаційної ради Євромайдану, що призвело до його призначення комендантом на постійній основі.
    В свою чергу, Парубій повідомив, що відверто в шоці від такої підступності Авакова, який фактично звинуватив колишнього коменданта у систематичному розкраданні майна, грошей та харчів Євромайдану. Отака дружня та міцна родина ця українська опозиція…

    Катерина Журавльова, “Аргумент (с)


    Катерина Журавльова кто это обознаный такой? из каких крайов?
    Назва:  293336_e5dec836.jpg
Переглядів: 183

Розмір:  2,9 КБ
    Вышгород Екатерина Журавлёва. г.Вышгород

    http://h.ua/profile/293336/
    и тут тоже.... Ответственный редактор “АРГУМЕНТ”, Екатерина Журавлёва. г.Абштат, Германия, ЕС.
    http://argumentum.blog.com/about_u/

    так что это за писака? или писыка?
    http://kati70.from-ua.com/?pg=9
    Екатерина Журавлёва.Работаю в области PR Страна: Росія


    http://narodna.pravda.com.ua/rus/authors/4a407d2baf2e9/

    Екатерина Журавлева (Ekaterina_1970) Местоположение: Житомир
    http://blog.censor.net.ua/blog.phtml?blogID=544
    и тд. и ТП.
    так кто она такая и где она живет?
    Востаннє редагував нерусский: 11.01.2014 о 16:28
    в Москве русскихх не осталось

  11. #10991
    Аватар для Dereza
    Реєстрація
    10 липень 2013
    Звідки Ви
    с полей бескрайних
    Дописів
    12 127

    Типово

    Цитата Допис від Mr.Glum Переглянути допис
    ви штолє далбайоби? скільки вже разів цю фотку публікували і пояснювали, що то дрова та колеса розмальовані, а ви продовжуєте скавчати щось про фашизм та пафосно втрачати свідомість від напливу правєдного гніву...
    ну люди же в обделавшемся беркутовце модную деталь одежды увидели как-то)

  12. #10992

    Реєстрація
    22 вересень 2012
    Звідки Ви
    Ворошиловград. В.В.А.У. им. Пролетариата Донбасса
    Дописів
    1 830

    Типово

    Цитата Допис від Mr.Glum Переглянути допис
    ви штолє далбайоби? скільки вже разів цю фотку публікували і пояснювали, що то дрова та колеса розмальовані, ...


    Детская площадка Днепропетровск. 13.06.2013.

  13. #10993
    Аватар для Сухов
    Реєстрація
    05 січень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    26 168

    Типово

    Цитата Допис від Ґонта Переглянути допис
    Це фото вже обговорювали. Не на форумі, бо тут воно ще свіже.

    Гляньте на нього у трохи іншому розмірі.



    Я бачу лише шини (які є у будь-якій барикаді) та будівельні чи товарні піддони. Це все розмальовано фарбою, тому нагадує елементи дитячого майданчика.
    Як аргумент - гляньте праворуч стоїть сміттєва урна. Сіра.
    І по центру дві такі ж, але розмальовані. Що це означає? Те, що розмальовували вже тут, коли збудували цю барикаду.

    (Це моя точка зору, у Вас може бути інша)

    Гонта. У нас на детских площадках, особенно самодельных (таких как делали мы) мы очень часто использовали то, что под рукой, вкапывали покрышки, делали из них вазоны, при этом красили их в веселенькие тона... Так, что тут и детская площадка вполне может быть и много чего другого..
    Но даже если не детская площадка..

    Ну строить баррикады в центре Киева - -ну это ж в любом случае маразм..
    Страна дуреет, но идёт вперёд!

  14. #10994
    Аватар для gmsalex
    Реєстрація
    13 вересень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    8 322

    Типово

    Цитата Допис від Mr.Glum Переглянути допис
    ви штолє далбайоби? скільки вже разів цю фотку публікували і пояснювали, що то дрова та колеса розмальовані, а ви продовжуєте скавчати щось про фашизм та пафосно втрачати свідомість від напливу правєдного гніву...
    Ну да. То есть это значит, что все это - порядок, а не срач.
    И очень похоже на сталицу страны в центре гейропы...
    Тьфу.

  15. #10995
    Аватар для Добрый циник
    Реєстрація
    03 травень 2012
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    2 639

    Типово

    Цитата Допис від rrroman Переглянути допис
    А потом обделались.

    Раньше была поговорка:
    Самое лучшее средство от похудения это фотошоп !!!
    Зайдите на сайт фотошоперов там можно увидеть даже лягушку с красивой белой меховой шубкой, и прочих не виданных зверьков.

    Действия сотрудника в данный момент не обсуждаю, а обращаю внимание на то что сейчас очень много лжи и фальсификаций, поэтому к любой информации необходимо относится с особой внимательностью, а не подвергаться эмоциям, и тем самым превращаться в послушную толпу "в руках манипуляторов" !!!

  16. #10996
    Аватар для Mr.Glum
    Реєстрація
    04 вересень 2006
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    13 267

    Типово

    Цитата Допис від Добрый циник Переглянути допис
    сейчас очень много лжи и фальсификаций, поэтому к любой информации необходимо относится с особой внимательностью, а не подвергаться эмоциям, и тем самым превращаться в послушную толпу "в руках манипуляторов" !!!
    це ж якось корелюється з вашим постом про дитячий майданчик і дєток?
    Хвороба дивна тим, що недужий нібито будує свою персональну реальність, де діють інші закони, відмінні від законів навколишнього світу.

  17. #10997

    Реєстрація
    22 вересень 2012
    Звідки Ви
    Ворошиловград. В.В.А.У. им. Пролетариата Донбасса
    Дописів
    1 830

    Типово

    Цитата Допис від Добрый циник Переглянути допис
    Раньше была поговорка:
    Самое лучшее средство от похудения это фотошоп !!!
    Зайдите на сайт фотошоперов там можно увидеть даже лягушку с красивой белой меховой шубкой, и прочих не виданных зверьков.

    Действия сотрудника в данный момент не обсуждаю, а обращаю внимание на то что сейчас очень много лжи и фальсификаций, поэтому к любой информации необходимо относится с особой внимательностью, а не подвергаться эмоциям, и тем самым превращаться в послушную толпу "в руках манипуляторов" !!!
    Я очень удивляюсь с таких юзверей.
    Толпу разогретого быдла не видят, а на задницу беркута пялятся..
    Извращенцы.

  18. #10998
    Аватар для Mr.Glum
    Реєстрація
    04 вересень 2006
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    13 267

    Типово

    Цитата Допис від gmsalex Переглянути допис
    Ну да. То есть это значит, что все это - порядок, а не срач.
    И очень похоже на сталицу страны в центре гейропы...
    Тьфу.
    це означає, що розфарбовані колеса - це лише розфарбовані колеса.
    Хвороба дивна тим, що недужий нібито будує свою персональну реальність, де діють інші закони, відмінні від законів навколишнього світу.

  19. #10999
    Аватар для HOLONAVT
    Реєстрація
    03 жовтень 2008
    Дописів
    9 473

    Типово

    Цитата Допис від Galasnova Переглянути допис
    http://newsukraine.org/7135-uvaga-pl...ya-evromajdanu
    Увага! Планується рейдерське захоплення Євромайдану.

    Готується нова масштабна провокація проти Євромайдану. Фактично - рейдерське захоплення Євромайданівсього руху.


    Також викладаємо інформацію про організаторів та учасників харківських зборів Євромайданів.

    Делегації, які шляхом публікації в Інтернет-виданнях підтвердили свій намір взятии участь у заході:


    Делегація Дрогобича:
    1. Дукас Олег,
    2. Кучма Тарас,
    3. Козар Ольга,
    4. Кондзьолка Володимир
    5. Херович Іван

    .
    Уже знаем,

    что Аваков "выкрыл" "крысятничье" нардепа Парубия, т.е. ревизию провел. Среди прочего, ежедневно налево"испарялись" 1200 л дизтоплива и треть продуктов питания. Потому теперь комендантом Майдана остаетс Аваков. Обеденл судя по всему.

    что на Майдане организованы несколько десятков Общественных советов майдана, в которые входят по нескольку десятков общественных организаций.

    Особо понравились фамилии делегатов из Дрогобыча.
    Добра и удачи!

  20. #11000
    Почетный форумчанин Аватар для Ґонта
    Реєстрація
    29 березень 2004
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    13 189

    Типово

    Цитата Допис від Сухов Переглянути допис
    Гонта. У нас на детских площадках, особенно самодельных (таких как делали мы) мы очень часто использовали то, что под рукой, вкапывали покрышки, делали из них вазоны, при этом красили их в веселенькие тона... Так, что тут и детская площадка вполне может быть и много чего другого..
    Но даже если не детская площадка..

    Ну строить баррикады в центре Киева - -ну это ж в любом случае маразм..
    Абсолютно згоден.
    Але я чесно уважно роздивлявся - крім покришок та піддонів нічого не побачив. Ну хіба що дитячий майданчик лише з піддонів збудований був.
    Будь-ласка, якщо Ви побачили те, що я проґавив, намалюйте стрілочкою на фото - "це не піддон а такий-то елемент такої-то конструкції".
    Ну і друге - з урнами. Ну однозначно ж проситься варіант, що фарбували вже там, на барикаді.


    Цитата Допис від Сухов Переглянути допис
    Но даже если не детская площадка..

    Ну строить баррикады в центре Киева - -ну это ж в любом случае маразм..
    А якщо це не дитячий майданчик, то всі гнівні інтернет-коментарі з приводу конкретно цього фото нічого не варті. Бо гнів направлений на "руйнівників дитмайданчика", який фактично не руйнували.
    Ну а гнів на барикади на Крещатику... Таких фото (з барикадами) - сотні. Давайте будемо кожну фотку тут розміщувати і під кожною писати - "маразм"
    Нам своє робити

    Німецька мова влітку

Сторінка 550 з 788 ПершаПерша ... 50450500540541542543544545546547548549550551552553554555556557558559560600650 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті