| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Тесто, так какие и зачем на улицах процедуры? Вот в больничке, да, тебе назначить могут.
А на улице это все ни к чему.
Достаточно прочитать Основной Закон и сравнить с действиями людей в судах.
http://newsukraine.org/7135-uvaga-pl...ya-evromajdanu
Увага! Планується рейдерське захоплення Євромайдану.
Готується нова масштабна провокація проти Євромайдану. Фактично - рейдерське захоплення Євромайданівсього руху.
12 січня у Харкові відбудуться «Всеукраїнські збори Євромайданів». Приготування відбуваються в обстановці секретності, за підтримки місцевої влади. «Делегатами» від областей будуть нікому не відомі колабораціоністи під вивіскою лідерів регіональних Євромайданів, які проголосять про створення загальноукраїнського громадського руху та декларацію про перетворення Євромайданів у «опозиційну» політичну партію. При цьому, присутні делегати очолять регіональні осередки та почнуть використовувати протестні настрої пересічних українців для реалізації власних політичних амбіцій.
Зверніть увагу на місце проведення заходу - Харків (згадаймо політичні настрої та імідж керівників міста), обстановку повної таємниці та відсутність підтримки заходу з боку відомих політиків та лідерів опозиції. Такий розвиток подій дає підстави висунути кілька версій щодо дійсної мети та організаторів «Всеукраїнських зборів Євромайданів»:
1 Спланована акція влади для розпорошення наших сил.
2 Зрадницький хід когось з лідерів опозиції.
3 Спроба радикалів «другого ешелону» політики зробити «прорив у владу» через розкручену платформу Євромайдану.
Питання залишається відкритим. Тому ми пропонуємо читачам висловити свою думку.
Також викладаємо інформацію про організаторів та учасників харківських зборів Євромайданів.
Делегації, які шляхом публікації в Інтернет-виданнях підтвердили свій намір взятии участь у заході:
Харківська делегація:
1. Савинська Надія
2. Пилипець Дмитро
3. Закапко Олег
Делегація з Кривого Рогу:
Іванченко Інна,
Панасенко Сергій,
Костомаха Володимир.
Одеська делегація:
1. Балаба Олена,
2. Губський Олексій,
3. Ровенко Павло,
Спостерігачі:
1. Юсов Андрій,
2. Горб Володимир.
Луганська делегація:
1. Красильнікова Юлія,
2. Реуцький Костянтин,
3. Рожкова Настя.
Чернігівська делегація:
1. Черенько Ірина,
2. Андрійченко Ігор.
Делегація Громадської Ради Майдану (Київ):
1. Галенко Олег,
2. Жовніренко Павло,
3. Курус Ігор,
4. Бабич Богдана.
Делегація Громадського Сектору Майдану (Київ):
1. Когут Андрій,
2. Луценко Ігор,
3. Сало Ольга,
4. Думан Василина.
Долинська делегація Івано-Франківської області:
1. Сокирко Василь,
2. Шевченко Алла,
3. Сливчук Тарас.
Полтавська делегація:
1. Киянчук Ігор,
2. Земляна Ірина,
3. Коба Олександр.
Кримська делегація:
1. Горюнова Яна,
2. Дворецька Олександра,
3. Мокренюк Сергій,
4. Ковальський Анатолій.
Іршавська делегація:
1. Кузан Василь,
2. Ловга Михайло,
3. Станко Петро
Калуська делегація:
1. Мартииенко Леся,
2. Іваницький Володимир,
3. Цюпа Петро.
Чернівецька делегація:
1. Гришин-Грищук Ольга,
2. Прокоп Тарас,
3. Волошин Максим.
Делегація Заліщиків:
1. Бурдейний Роман,
2. Вінницький Орест.
Делегація Бсрежанів:
1. Гончар Петро,
2. Проців Галина,
3. Якимів Володимир.
Делегація Дрогобича:
1. Дукас Олег,
2. Кучма Тарас,
3. Козар Ольга,
4. Кондзьолка Володимир
5. Херович Іван
Дніпропетровська делегація:
1. Романенко Віктор,
2. Маркевич Інші,
3. Сухов Василь.
Донецька делегація:
1. Шейко Вольга,
2. Фомичов Володимир,
Кременчузька делегація:
1. Пилипенко Володимир,
2. Гуйда Оксана.
Дніпродзержинська делегація:
1. Широкий Володимир,
2. Брагінець Віра,
3. Зелениця Олександр,
Спостерігачі:
1. Кривенко Микола,
2. Скорик Олександр.
Тернопільська делегація:
1. Андріїшин Дмитро,
2. Гуменюк Сергій,
3. Шимків Любомир.
Вінницька делегація:
1. Щетинін Сергій,
2. Шкільняк Вадим.
Нет ножек - нет компотика(с)
Не нужны процедуры - будут сидеть активисты без мозгов, аки репка. ))
Вон, троим лохам по шестерику впаяли - будут теперь парашу нюхать и братву обслуживать. А могли бы на воле вкусно жрать да баб драть. ))
Вот тебе и "Патриот Украины". )))
Святое дело - братву подогреть, прислать в общак долю малую. Лишь бы не крысятничал. ))
Ну шо господа? Как там наши? Поют?
Жили в Бухенвальде, с боями прорвались в Освенцим
Как! жив еще Курилка ?
— Живёхонек! все так же сух и скучен,
И груб, и глуп, и завистью размучен,
Все тискает в свой непотребный пост —
И старый вздор, и вздорную новинку.
— Фу! надоел Курилка !
Как загасить вонючую лучинку?
Как уморить Курилку моего?
Дай мне совет. — Да... плюнуть на него.
а кто будет от Бонанно, Гамбино, Дженовезе??? а от Коломбо и Луккезе ???
Пойди на таможню, на границу или на охраняемый спец объект и покачай свои права чем это для тебя закончится?
Необходимо понимать разницу между сотрудником милиции который так всё и делает и прочими спец подразделения задача которых охранять объекты или в случае беспорядков их пресекать.
Каждый кто с открытым лицом будет пресекать действия бепредельников которые прячут свои лица, будет подвергнут угрозам или нападению этих беспредельников.
Вот полюбуйся, им приходится носить маски из за таких как они:
Что бы сделала американская полиция в этой ситуации ? застрелила !!!
Что лично они сделали поджигателям ?
Он наверно плохой человек? по следам на каске удары были сильные его могли покалечить или убить !!!
Калечь своих чтоб чужие боялись !!!
Строители светлого будущего ???
Девчёнка мечтает убить человека и сесть в тюрьмы !!! (а раньше мы мечтали про другое)
Фотографии взяты из этого источника: http://zyalt.livejournal.com/942815.html
Есть ещё видео где группа лиц в масках забрасывают тротуарной плиткой солдат ...
Где гарантия что та обезумевшая толпа не решит прийти в гости к сотруднику который в тот момент только находился в строю и не чего не делал ?
Где гарантия что не начнётся запугивание их семей ?
Хотя кому я пишу, свежезарегистрированому нику который уже настрочил с пол тысячи сообщений, по чём хоть платят за одно сообщение ?
На 112 канале вылезло какое-то лицо, и начало строить из себя "настоящего владельца" канала, и тут же начал лепить методички от ПР.![]()
Ти почни спочатку.
А саме, яким чином, а головне у якій статті Конституції, закріплено право "люди мають право зупиняти неправомірні дії всіх"?
Йа, як носій суверенітету, від імені народу, не делегував своіх повноважень на отіх невідомих "людей", які всупереч статтіСтаття 5.
Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.узурпували моє право, й самовільно, не маючи законних засад, перешкоджали діям міліції, які виконували свої повноваження по виконанню у дію рішння Київо-Святошинського суду, щодо затриманих, й осуджених до покарання злочинців.Стаття 6. Державна влада в Україні здійснюється на засадах її поділу на законодавчу, виконавчу та судову.
С какими "действиями людей в судах" ? Ты, что ли, наркоман ? ))
А мне по нраву твоя святая вера в закон. Точнее, не так, даже. Твои понты о якобы своей святой вере в закон.
Ты прожил сороковник, нарушая законы на каждом шагу, причём - исключительно себе во благо, а тут целку из себя корчишь, непонятно для кого. ))
Смешной глупый лапоть. Дурилка картонная - обмануть хотел(с). ))
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks